Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2796259 razy)

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4075 dnia: Styczeń 26, 2024, 13:17:24 »
Korytarze KG widziały obydwu panów, ponoć są już przywróceni do słuby
Może dlatego, że tam pracują jako doradcy KG?
Si vis pacem, para bellum

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 218
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4076 dnia: Styczeń 26, 2024, 21:19:24 »
Wytłumaczcie mi te cudowne zmiany osobowości niektórych Komendantów Wojewódzkich :P W jednym z województw na zachodzie złożyli wszyscy czterej papiery o odejście na emeryturę, nagle na sam koniec jak już pożegnało się trzech z PSP, ten jeden wycofuje magiczny papier. I co najlepsze nagle go pełno wszędzie  :klol: Jak to ludzie szybko zmieniają lub chcą zmienić opcję polityczną :P  Aż nie mogę w to uwierzyć jak to człowiek zrobi wszystko za to żeby być tym pierwszym w województwie :p
Z jednej strony masz rację a z drugiej strony może poprostu chłop chce coś więcej zawodowo osiągnąć i dlatego został. Lepsze to niż poprzydzielać sobie nawzajem dodatki i uciec jak szczur z okrętu wmawiając innym jak bardzo się zasłużyło dla ojczyzny. Mając około 40 lat i st.bryg. na pagonach....

Offline ww112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 110
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4077 dnia: Styczeń 29, 2024, 00:49:25 »
Wytłumaczcie mi te cudowne zmiany osobowości niektórych Komendantów Wojewódzkich :P W jednym z województw na zachodzie złożyli wszyscy czterej papiery o odejście na emeryturę, nagle na sam koniec jak już pożegnało się trzech z PSP, ten jeden wycofuje magiczny papier. I co najlepsze nagle go pełno wszędzie  :klol: Jak to ludzie szybko zmieniają lub chcą zmienić opcję polityczną :P  Aż nie mogę w to uwierzyć jak to człowiek zrobi wszystko za to żeby być tym pierwszym w województwie :p

Za Mazowszu to samo - gość który wiernie wykonywał wszystkie polecania polityczne (np.w sprawach WOŚP), napier… komendantów powiatowych jak gówniarzy, wybierał gości na imprezach organizowanych w powiatach usuwając tych z niewłaściwej strony politycznej, itd., obecnie jest praktycznie pewny że z p.o. idzie na 01. Nagła zmiana sympatii? Śmieszne i żałosne zarazem.

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4078 dnia: Styczeń 29, 2024, 10:58:01 »
Panie ww112- są tacy w służbie, którym obojętnie kto by w pysk nie napluł i tak powiedzą, że deszcz pada.  To już nie są chorągiewki na wietrze- to są  chorągwie  :rofl: Polityka, znajomości, kolesiostwo. Po zmianie władzy, w straży/ służbach najważniejsze są kontakty i znajomości. Tak bylo, jest i będzie.



Offline grom@

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4079 dnia: Styczeń 29, 2024, 12:51:55 »
Wytłumaczcie mi te cudowne zmiany osobowości niektórych Komendantów Wojewódzkich :P W jednym z województw na zachodzie złożyli wszyscy czterej papiery o odejście na emeryturę, nagle na sam koniec jak już pożegnało się trzech z PSP, ten jeden wycofuje magiczny papier. I co najlepsze nagle go pełno wszędzie  :klol: Jak to ludzie szybko zmieniają lub chcą zmienić opcję polityczną :P  Aż nie mogę w to uwierzyć jak to człowiek zrobi wszystko za to żeby być tym pierwszym w województwie :p

Może mam złe informacje, ale chyba z obecnym 01 kończył SGSP, więc .... :gwiazdki:

Offline Miszczu112

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4080 dnia: Styczeń 29, 2024, 18:18:47 »
Wytłumaczcie mi te cudowne zmiany osobowości niektórych Komendantów Wojewódzkich :P W jednym z województw na zachodzie złożyli wszyscy czterej papiery o odejście na emeryturę, nagle na sam koniec jak już pożegnało się trzech z PSP, ten jeden wycofuje magiczny papier. I co najlepsze nagle go pełno wszędzie  :klol: Jak to ludzie szybko zmieniają lub chcą zmienić opcję polityczną :P  Aż nie mogę w to uwierzyć jak to człowiek zrobi wszystko za to żeby być tym pierwszym w województwie :p

Może mam złe informacje, ale chyba z obecnym 01 kończył SGSP, więc .... :gwiazdki:

Nie no co Ty,  podobno od teraz liczą się umiejętności, doświadczenie, profesjonalizm a nie to czy ktoś kogoś zna  ^_^ ale widzę że wiesz o kim mowa :P nigdy nie widziałem żeby jakikolwiek komendant po nocy witał nowe auto OSP a tu nagle cyk i foteczka jest ładna haha

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4081 dnia: Styczeń 29, 2024, 19:43:38 »
Kilka tygodni przerwy tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że w tym wątku pod hasłem dobra służby robi się gierki polityczne.
Awansowany został nie mój kolega? Zły sprzedawczyk kolega szefa.
Że w służbie 25 lat?! Bez znaczenia, że zrobił coś dobrego dla ludzi a kogo to obchodzi?
Ma SGSP od początku? Źle. Nie ma SGSP źle :wall:  :wall: :wall:
Nie znam kogoś w życiu z nim nie rozmawiałem, ale wiem że nie jest ok🤦‍♂️ skąd wiem bo wiem 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😒

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4082 dnia: Styczeń 29, 2024, 23:56:42 »
Panowie piszą co piszą  ale poważnie uważasz, że właśnie  Ty możesz kogokolwiek umoralniać zarzucając  mu gierki polityczne?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2024, 08:06:30 wysłana przez pb11 »

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4083 dnia: Styczeń 30, 2024, 08:25:47 »
Aktywność tego użytkownika na tym forum już dawno powinna się zakończyć, bo takiego związkowego betonu to tutaj chyba naprawdę dawno nie było. Naprawdę @radca uważasz, że na przykładzie WOŚP, gdzie osiem lat nikt nie wystawiał głowy poza bramy garażu, a teraz niektórzy z tych co zostali stoją na scenach i się uśmiechają są w porządku w stosunku do ludzi? Nie mówię, że mamy akurat uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez WOŚP, ale jeżeli ktoś czegoś zabraniał przez osiem lat rządów PiS z a teraz nagle wypuszcza połowę komendy na festyn bo tak mu nakazał nowy minister jest w porządku? Dobrze, żeby rządziły nami takie marionetki?

Offline mikesh998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4084 dnia: Styczeń 30, 2024, 10:40:16 »
Mało tego w zeszłym roku jakby ktoś zobaczył że masz serduszko przypięte to byś notatki wyjaśniające pisał i się tłumaczył a teraz się okazuje, że przecież oni zawsze WOŚP wspierali…

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 830
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4086 dnia: Styczeń 30, 2024, 17:55:39 »
Aktywność tego użytkownika na tym forum już dawno powinna się zakończyć, bo takiego związkowego betonu to tutaj chyba naprawdę dawno nie było. Naprawdę @radca uważasz, że na przykładzie WOŚP, gdzie osiem lat nikt nie wystawiał głowy poza bramy garażu, a teraz niektórzy z tych co zostali stoją na scenach i się uśmiechają są w porządku w stosunku do ludzi? Nie mówię, że mamy akurat uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez WOŚP, ale jeżeli ktoś czegoś zabraniał przez osiem lat rządów PiS z a teraz nagle wypuszcza połowę komendy na festyn bo tak mu nakazał nowy minister jest w porządku? Dobrze, żeby rządziły nami takie marionetki?
No to spróbuj się postawić i nie wyjechać 🤣😆

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4087 dnia: Styczeń 30, 2024, 18:18:26 »
Jak robiliśmy bunkry i nosili torby Ukraińcom to też rozumiem że nie wyjeżdżałeś do tego? I to zauważ też był rozkaz z góry...

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4088 dnia: Styczeń 30, 2024, 20:13:32 »
Wracamy do tematu, uprzejmie proszę -_-

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4089 dnia: Styczeń 30, 2024, 22:15:58 »
Aktywność tego użytkownika na tym forum już dawno powinna się zakończyć, bo takiego związkowego betonu to tutaj chyba naprawdę dawno nie było. Naprawdę @radca uważasz, że na przykładzie WOŚP, gdzie osiem lat nikt nie wystawiał głowy poza bramy garażu, a teraz niektórzy z tych co zostali stoją na scenach i się uśmiechają są w porządku w stosunku do ludzi? Nie mówię, że mamy akurat uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez WOŚP, ale jeżeli ktoś czegoś zabraniał przez osiem lat rządów PiS z a teraz nagle wypuszcza połowę komendy na festyn bo tak mu nakazał nowy minister jest w porządku? Dobrze, żeby rządziły nami takie marionetki?
Tu Cię zaskoczę.
Od zawsze mówię jedno nie rób rzeczy których nie chcesz sam doświadczyć.
I potrafię powiedzieć szefowi nie nie zrobię tego, czy owego. Tyle że potrafię jeszcze wytłumaczyć czemu.

Co do WOŚP jeśli był zakaz angażowania się i KP go wykonał a teraz jest nakaz uczestnictwa i też go wykonał to za co mam krytykować tego KP. To nie jego decyzja.
Kiedyś było tak z pszczołami  był zakaz to się nie jeździło. A jak nie było to się jeździło

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Si vis pacem, para bellum

Offline mako

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4091 dnia: Styczeń 31, 2024, 08:47:42 »
Dziś zmiany na Śląsku. Wszystko wskazuje na to że rządzić będą osoby wybrane na komendantów KM/KP podczas  dobrej zmiany 😉.
Wykonywali z dokładnością i dużym zaangażowaniem każdy element propagandy.
Niektórzy pojawiali się nawet na propagandowym "śląskim ładzie"  w mudurze 🙄.
Oczywiście nie wszystkie zmiany w jeden dzień.

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 684
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4092 dnia: Styczeń 31, 2024, 09:45:35 »
Dziś zmiany na Śląsku. Wszystko wskazuje na to że rządzić będą osoby wybrane na komendantów KM/KP podczas  dobrej zmiany 😉.
Wykonywali z dokładnością i dużym zaangażowaniem każdy element propagandy.
Niektórzy pojawiali się nawet na propagandowym "śląskim ładzie"  w mudurze 🙄.
Oczywiście nie wszystkie zmiany w jeden dzień.

A nowi nie będą wykonywać z dużym zaangażowaniem propagandy? Oczywiście że będą tylko pod nowym szyldem. Ile Ty pracujesz w straży?

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2024, 14:01:15 wysłana przez Mroovka »
Si vis pacem, para bellum

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 351

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4095 dnia: Styczeń 31, 2024, 15:22:47 »
Zajebisty gość. Kiedyś od TDG - wspominam do dziś. Jakościowo wybitny. Dobrze grał w siatę na rozegraniu:) Gratuluję mu!

Offline Marek99998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4096 dnia: Styczeń 31, 2024, 15:47:26 »
ktoś wie czy dziś z Goleniowa już poszedłna emeryture ?

Offline xmen6

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4097 dnia: Styczeń 31, 2024, 17:28:40 »
Poszedł


Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #4099 dnia: Styczeń 31, 2024, 18:55:04 »
Czemu zakładasz że awans wynik z parytetów, może Panie zasłużyły sobie na to swoją wiedzą,  doświadczeniem i nienaganną służbą.
Chociaż chwilę,  może się mylę i chodziło Ci o Panów  ^_^