Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2797111 razy)

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2350 dnia: Luty 07, 2018, 13:33:16 »
http://www.psp.wlkp.pl/?art=23590
Trzech nowych zastępców w wlkp

Offline blacha

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2351 dnia: Luty 07, 2018, 17:24:15 »
captain, jedna z trzech opcji:

1. jesteś kierowcą 01KW,
2. masz w KG podsłuch, 
3. piszesz pierdoły.

Mój wybór: 3. Gdybyś wiedział kto stoi za 01KW to byś nie pisał farmazonów.

Offline captain

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2352 dnia: Luty 07, 2018, 18:14:34 »
Panie "Blacha"

Strzelając ślepakami robisz tylko dużo huku....i nigdy nie trafisz bo nie możesz.

Co do moich 'farmazonów" sprawdź moje wcześniejsze wpisy o zmianach (01 - Bochnia, Wieliczka, Olkusz   i odpowiednio  02 - Gorlice, Miechów, Proszowice).  Sprawdziło sie  ? ... sprawdziło. Więc nie komentuj jak nie masz nic ciekawego dom powiedzenia.
 
Ps. 
Może jestem kierowcą, może sekretarką a może kapelanem ..... nie myśl bo Cię głowa rozboli.

Co do 01 KW Kraków - mógłbym Ci wiele opowiedzieć (kto,  za kim i jak stoi).  "AA"  "BS"
Dziś wystarczy że spotkasz nie z tym posłem co trzeba albo doniosą że siedziałeś nie przy tym polityku co trzeba  i ... po Tobie.  Nie pomoże ani BSZ ani AA. 
Miłych snów życzę



Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2353 dnia: Luty 07, 2018, 18:47:27 »
http://www.straz-proszowice.pl/powierzenie-pelnienia-obowiazkow-zastepcy-komendanta-powiatowego-psp

Szkoda, że jest przymus zmian na stanowiskach kierowniczych bo czasem odchodzi osoba, która mogła by nadal służyć jednak ten awans jest jak najbardziej słuszny i rozsądny. Michał to bardzo fajny Gość
A ty myślisz że jak będzie zmiana rządu to bedzie sie ktoś zastanawiał czy zostawić komendanta bo jest" fajny "??? NIE

Stasp a czy tu mozna wyrazić swoją opinię czy tu tylko musi być zyganie i hejt?

Offline mari_2005

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2354 dnia: Luty 07, 2018, 19:25:48 »
01 WLKP robi najlepsza robote dla ludzi od wszechczasów więc nie rozumiem dlaczego ma byc zmiana?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2355 dnia: Luty 07, 2018, 19:49:15 »
01 WLKP robi najlepsza robote dla ludzi od wszechczasów więc nie rozumiem dlaczego ma byc zmiana?
Nie będzie żadnej zmiany w Poznaniu, zapewniam Cię.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2356 dnia: Luty 07, 2018, 19:52:48 »
01 WLKP robi najlepsza robote dla ludzi od wszechczasów więc nie rozumiem dlaczego ma byc zmiana?
Może to się NIE podoba 01 KG ?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2357 dnia: Luty 07, 2018, 19:57:05 »
01 WLKP robi najlepsza robote dla ludzi od wszechczasów więc nie rozumiem dlaczego ma byc zmiana?
Może to się NIE podoba 01 KG ?
Tak, jasne jak by zrobić obraz obecnego KG na podstawie tego co o nim piszą na forum strazak.pl to wyszedł by diabeł rogaty z ogonem... Odpowiedzialny za całe zło w PSP. A to nie jest prawda.
Co do zmieniania 01 WLKP to bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2358 dnia: Luty 07, 2018, 20:14:59 »
Może diabłem nie jest ale dobrym go nazwać też nie możesz

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2359 dnia: Luty 07, 2018, 20:26:31 »
Może diabłem nie jest ale dobrym go nazwać też nie możesz
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest lepszy od poprzednika.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mari_2005

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2360 dnia: Luty 07, 2018, 20:30:57 »
jesli za mende bylo Wam lepiej to gratulacje  dla Was moi kochani. Uwazam ze dzis 01 jest skrupulatny i odpowiedzialny bardzo zaangazowany, o mysli o WSZYSTKICH pracownikach, funkcjonuje to naprawde na 5 +
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 22:33:54 wysłana przez mari_2005 »

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2361 dnia: Luty 07, 2018, 20:53:25 »
Tak się składa, że obecny 01 Poznań robi naprawdę dobrą robotę. Wręcz bardzo dobrą. Ale słyszałem że nie wszystkim w wlkp się to podoba

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2362 dnia: Luty 07, 2018, 21:08:11 »
Może diabłem nie jest ale dobrym go nazwać też nie możesz
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest lepszy od poprzednika.
Z kim byś nie pogadał to zadowolony z niego nie jest. Komendanci w strachu D-cy projekt pilotażowy
Podział zarobkowanie i 12 wiec chyba tylko ty za niego stołek dostałeś  :rofl:

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2363 dnia: Luty 07, 2018, 21:26:27 »
Tak się składa, że obecny 01 Poznań robi naprawdę dobrą robotę. Wręcz bardzo dobrą. Ale słyszałem że nie wszystkim w wlkp się to podoba
Komu się nie podoba? Tym co mieli wejscia u byłych komendantów i tyle

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2364 dnia: Luty 07, 2018, 21:35:57 »
Nie wiem o co dokładnie chodzi w wlkp , słyszałem że niektórzy  są niezadowoleni z obecnego 01.
Aczkolwiek wiem z dobrego źródła że to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku :straz:
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 21:50:46 wysłana przez pitrms »

Offline krokodyl67

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2365 dnia: Luty 07, 2018, 22:26:50 »
Pitrms coś ściemniasz. Raz piszesz, ze "wiesz z pewnego źródła" a raz "robi naprawdę dobrą robotę". To albo wiesz albo tylko słyszałeś.
Ja wiem, ze ktoś dostał konkretną propozycje na 01 Wlkp. i ma wstawić się do KG właśnie 19.02. Może to ściema, nie wiem. Taką mam informację.

Offline mari_2005

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2366 dnia: Luty 07, 2018, 22:28:22 »
 :tuba: KW w wlkp jest odpowiedni! Zyczymy takich ludzi i na takich stanowiskach dla calej PL.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2367 dnia: Luty 07, 2018, 22:30:38 »
Pitrms coś ściemniasz. Raz piszesz, ze "wiesz z pewnego źródła" a raz "robi naprawdę dobrą robotę". To albo wiesz albo tylko słyszałeś.
Ja wiem, ze ktoś dostał konkretną propozycje na 01 Wlkp. i ma wstawić się do KG właśnie 19.02. Może to ściema, nie wiem. Taką mam informację.
Jeżeli to się wydarzy to będą jaja jakich PSP dawno nie widziała.
Poza tym znając styl obecnie panujący w KG to dużo za szybko się ludzie dowiedzieli tak więc raczej na pewno ściema.
PS. Jeżeli ktoś dostał taką propozycję to powinien siedzieć cicho jak mysz pod miotłą a On się tym chwali? Mało prawdopodobne.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 22:36:10 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2368 dnia: Luty 07, 2018, 22:37:40 »
Po prostu krokodyl wiem że w wlkp cenią AB ale są tez nieliczni niezadowoleni  - nie wiedzieć czemu. I to byłyby jaja gdyby został odwołany, chyba ze awansowalby wyzej

Offline krokodyl67

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2369 dnia: Luty 07, 2018, 22:45:59 »
Nie wszyscy są zadowoleni. A na pewno coraz mniej Ci na dole. No może poza związkowcami, którzy uważają go za guru. Zmieniły się ścieżki awansu. Ci co nie należą do Solidarności nie mają żadnych szans na awans czy pójście do szkoły. Gdzie listy do szkół układają związkowcy z tylko właściwego związku, a nie komendanci powiatowi. Ot taka rzeczywistość. Starowanie i jeszcze raz sterowanie.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2370 dnia: Luty 07, 2018, 22:52:28 »
Co do sterowania to ogólnie taki teraz trend ale wydawało się że akurat 01 KW WLKP odnajduje się na swoim stanowisku i ludzie raczej pozytywnie wypowiadali się o wprowadzanych przez niego zmianach.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2371 dnia: Luty 07, 2018, 22:53:33 »
Krokodyl i tu sie nie zgodze , znam komendy gdzie strażacy awansowali w grupach. I byli  tacy z innych związków byli z s i byli tacy ktorzy nie należeli do żadnego Zwiazku

Offline krokodyl67

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2372 dnia: Luty 07, 2018, 22:56:09 »
A ja znam takiego co należy do F i nie dostał sie do szkoły bo nie należy do S. I to mu wprost powiedzieli.

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2373 dnia: Luty 07, 2018, 23:34:48 »
A ja znam takiego co należy do F i nie dostał sie do szkoły bo nie należy do S. I to mu wprost powiedzieli.
   A ja też znam takiego co należąc do F za "poprzedniej koalicji POPSL" skierowany został przez ówczesnego (odwołanego później po zmianie opcji politycznej w kraju) 01 do szkół, a w komendzie wskazałbym przynajmniej kilkunastu bardziej tego wartych strażaków, ale byli w S. Może prosto im nikt nie powiedział ale jedna menda przefarbowała się z S do F i "zupełnie przypadkowo" jego podanie o szkołę przeszło. :rofl: :rofl:
  Na podstawie obserwacji wieloletnich i doświadczeń z własnego podwórka: dlatego kadry obecne, oficerowie powoływani na stołki mają tak niskie stopnie w porównaniu do swoich odwoływanych poprzedników, że przez dobrych kilka lat byli celowo dymani w awansach, szkołach, stanowiskach, za przynależność. Oczywiście to nie jest generalizowanie, ale coś takiego obserwowałem do 2015 roku.
pozdrawiam 

Offline mari_2005

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2374 dnia: Luty 08, 2018, 08:21:14 »
Nie wszyscy są zadowoleni. A na pewno coraz mniej Ci na dole. No może poza związkowcami, którzy uważają go za guru. Zmieniły się ścieżki awansu. Ci co nie należą do Solidarności nie mają żadnych szans na awans czy pójście do szkoły. Gdzie listy do szkół układają związkowcy z tylko właściwego związku, a nie komendanci powiatowi. Ot taka rzeczywistość. Starowanie i jeszcze raz sterowanie.
   Nie pisz takich rzeczy - glupot. Ananse, szkoly itp ida dla WSZYSTKICH i sa to fakty.  krokoldyl67 generalnie obserujac Twoje wpisy, to do siania propagandy dobry jestes.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2018, 08:31:59 wysłana przez mari_2005 »