Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2796366 razy)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1700 dnia: Styczeń 14, 2017, 17:13:40 »
Panowie ja bym nie ferował tak wyroków w stosunku do może 20 letnich chłopaków, którzy w roku strajku rozpoczynali swoją służbę.
Dziwne przypadki naczelnego strażaka. Nie był na obchodach rocznicy strajku podchorążych, wieniec złożył cichcem.
http://natemat.pl/198283,dziwne-przypadki-naczelnego-strazaka-nie-byl-na-obchodach-rocznicy-strajku-podchorazych-wieniec-zlozyl-cichcem
Żenujące. Taka obłuda. Jest mi wstyd.
Ty a nie widziałeś ile błota na niego wyrzucili "Ci" koledzy?
Gdyby mi ktoś dupę obrabiał to na pewno nie szedł by z nim ramie w ramie nie zależnie od sytuacji.
To napisz jeśli wiesz dlaczego się wyłamał. Dziś na pewno nie byłby głównym....

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1701 dnia: Styczeń 14, 2017, 17:36:49 »
To napisz jeśli wiesz dlaczego się wyłamał. Dziś na pewno nie byłby głównym....
A ty napisz co podpisali Ci obrońcy moralności aby wrócić do szkoły!
To naprawdę sprawa jest w 100% nie jednoznaczna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 17:39:54 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline bronek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1702 dnia: Styczeń 14, 2017, 18:52:06 »
Coś mi się wydaje Eqinox że wywracasz kota ogonem.Jeżeli jak piszesz "obrońcy moralności "coś podpisali to pociotek" tego "Suskiego podpisał to coś zdecydowanie szybciej.Jeżeli ma sumienie czyste powinien być na uroczystości razem z nimi.Zresztą rzucanie insynuacji jest mi dziwnie znane.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1703 dnia: Styczeń 14, 2017, 19:34:29 »
Coś mi się wydaje Eqinox że wywracasz kota ogonem.Jeżeli jak piszesz "obrońcy moralności "coś podpisali to pociotek" tego "Suskiego podpisał to coś zdecydowanie szybciej.Jeżeli ma sumienie czyste powinien być na uroczystości razem z nimi.Zresztą rzucanie insynuacji jest mi dziwnie znane.
"Pociotek"? Nie widzę w swoich ostatnich postach w tym wątku tego słowa. Więc nie wiem skąd to...
Nie podpisał zdecydowanie szybciej ale z tego co wiem wszyscy to podpisali razem przy powstawaniu SGSP! Każdy ma prawo nie lubić  kogokolwiek i ani ja ani ty nie mamy prawa oceniać z kim powinien iść a z kim nie. Nie znamy całości historii, zaszłości oraz tego jak ludzie niektórzy byli traktowani przez swoich "kolegów" więc jestem jak najdalej od oceniania "gestów".
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline towazysz_wieslaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1704 dnia: Styczeń 14, 2017, 21:04:22 »
Oj uwierz mi nie wszyscy podpisali. I na obchodach 30 lecia byli i Ci co nie podpisali i nie zostali już nigdy strażakami.

Chyba nie wiesz o czym mówisz, a koleś wyjechał ze szkoły bo ktoś mu podpowiedział....

Co na to powiesz?

Brałeś w tym udział? Myślę że za gówniarz jesteś!

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1705 dnia: Styczeń 14, 2017, 21:21:18 »
Żenada jak przy wszystkim co dotyczy dobrej zmiany.
kolejny  zwolennik konfederacji targowickiej  :wall:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1706 dnia: Styczeń 14, 2017, 22:04:02 »
Oj uwierz mi nie wszyscy podpisali. I na obchodach 30 lecia byli i Ci co nie podpisali i nie zostali już nigdy strażakami.
Wiem gdzieś kiedyś był o nich artykuł. I jak to świadczy o innych?
Nie mają prawa rozliczać się nawzajem. Wkurwia mnie podwójna moralność Panów z pod znaku zielonej PSP, którzy oddali PSP w ręce jedynej dla nich słusznej partii ludowej.
Brałeś w tym udział? Myślę że za gówniarz jesteś!
Nie, i nigdy tego nie mówiłem. Jeśli uczestnictwo w strajku podchorążych WOSP uznajesz jako miernik stażu to nie jestem gówniarz a nawet niemowlak pożarniczy. Bo sytuacja ta miała miejsce prawie 40 lat temu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2017, 10:06:08 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1707 dnia: Styczeń 14, 2017, 22:12:16 »
Bolo 75 jeśli ktoś jest porządny i uczciwy to wobec niego nie jest kierowany wniosek do komisji. To możne opisz sytuacje na forum to to wszyscy zobaczą czy to było nie zasadne. Tyle w temacie. :tuba:
Jeżeli dostanę zgodę od osoby, której ta sprawa dotyczy to napewno wszystko napiszę.
bolo75

Offline jankowalski723

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1708 dnia: Styczeń 14, 2017, 22:32:37 »
Przykre jest nagłaśnianie sprawy strajku. Wielu robi to tylko po to aby na tej sytuacji wypłynąć na szerokie wody. Uzyskać w ten sposób awanse medale i sławę. A sprawa strajku podług wielu prześladowanych ludzi co zostali skazani na więzienie w tych latach i zmarnowano im całe życie jest śmieszna.

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1709 dnia: Styczeń 15, 2017, 09:14:04 »
Może poprośmy świadków tych wydarzeń o bezpośrednie relacje i przemyślenia dotyczące strajku i tego co z nim związane bo odnoszę wrażenie, że niektórzy chyba sami się nie zgadzają z tym co piszą w tym wątku.

zyraf

  • Gość

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1711 dnia: Styczeń 16, 2017, 00:42:27 »
Nowy zastępca dyrektora Biura Rozpoznawania Zagrożeń.

http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Nowy-zastepca-dyrektora-Biura-Rozpoznawania-Zagrozen/idn:36160



Te zmiany tylko pokazują to, że 01 nie powinien być nigdy na tym stanowisku... PSP pada na pysk...

Offline towazysz_wieslaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1712 dnia: Styczeń 16, 2017, 02:07:01 »
Ernest nie jest głupi chłopak, czasami tylko mu sodówa do głowy uderza... ;-)

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1713 dnia: Styczeń 16, 2017, 06:55:09 »
Ja tu widzę kolejną Lisową propagandę i próbe skłócenia środowiska strażaków. A to, że Lis stał się łowcą ludzi PiS to aż w oczy kłuje. Znalazł sobie wygodnego "strażaka", który mu coś opowiedział i można jechać po wszystkich. Każdy podejmuje jakies decyzje i nie zawsze się one wszystkim podobaja dlatego nie oceniałbym z góry wszystkich. Moze zrobił źle może dobrze. Ci co byli i maja wiedze o tamtych wydarzeniach powinni albo ujawnic prawde poparta faktami, albo zamilknać bo dywagacje nikomu nic nie dadza. Wszystko teraz staje się narzędziem politycznym - to jest chore.

“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Spartan998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1714 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:45:24 »
Polityczna gilotyna odcina głowy na stołkach, polityczny bicz smaga wielu po du...., to i rykoszetem tym biczem dostaje trzymający go w ręku.  Rządzący nie mają monopolu na krytykę i nie są idealni.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1715 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:02:01 »
Ernest nie jest głupi chłopak, czasami tylko mu sodówa do głowy uderza... ;-)

Zgadzam się - to inteligentny facet, tyle tylko że zadufany w sobie, przekonany o swojej nieomylnosci,do tego z wizjami z kosmosu i brakiem doświadczenia w komendach innych niż kg. To wystarczające powodu dla których nie powinien być na tym stanowisku. Tym bardziej że dyrektor zapewne też już odlicza dni do zakończenia przygody z PSP.

Offline pepek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1716 dnia: Styczeń 16, 2017, 16:07:32 »

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 684
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1717 dnia: Styczeń 16, 2017, 16:14:49 »
To juz patologia w tym PSP.. :wall:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1718 dnia: Styczeń 16, 2017, 17:47:29 »
A w łodzi proszę już wychodzą na jaw nowe fakty zmian na stanowiskach  http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/podczas-wymiany-komendanta-miejskiego-strazy-pozarnej-zlamano-prawo,11694256/
Czytam ten artykuł i nie wiem o czym on jest?
Czy o tym, że stary 01 nie przeszedł badań a jego odwołanie rozpatrzono pozytywnie?
Czy o tym, że nowy 01 nie służył na PB? Bo jeśli chodzi o 01, którzy nigdy nie służyli na PB to myślę, że razem tu na forum wskazał bym ich (razem z innymi użytkownikami) na pewno ponad setkę.
Czy może o tym, że jest członkiem "Solidarności"?
Masło maślane z domieszką masła. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 17:58:34 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1719 dnia: Styczeń 16, 2017, 19:34:08 »
Nie chciał dobrowolnie, więc....... Dobrze ze nie został oddelegowywanu do kg... 😎, dobra zmiana musi być zrealizowana... 😃

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1720 dnia: Styczeń 16, 2017, 21:16:58 »
szanowni koledzy
przypominam, że każdy 01 może swojego podwładnego przesunąć na najlepsze stanowisko czyli na emę po 30 latach służby na podstawie art.43 pkt.3 ppkt.3 nasze ustawy bez żadnych ceregieli czy "bawienia się w podchody". Jak się to robi - zadzwońcie na zdolny śląsk to się dowiecie. Do tej pory wspominają w żartach przesunięcie na to stanowisko służbowe pełnione w domu jednego ze strażaków "nieodwoływalnych/niezastąpionych" w KW.
 Czyli pozwalając aby 01KM z Łodzi pozostał w służbie i wrócił na poprzednie stanowisko - zajmowane przed powołaniem na swój dotychczasowy stołek - komendant wojewódzki poszedł mu na rękę, czyli "ludzki pan" po prostu :wacko:
pozdrawiam 

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1721 dnia: Styczeń 16, 2017, 22:07:34 »

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1722 dnia: Styczeń 17, 2017, 08:45:17 »
szanowni koledzy
przypominam, że każdy 01 może swojego podwładnego przesunąć na najlepsze stanowisko czyli na emę po 30 latach służby na podstawie art.43 pkt.3 ppkt.3 nasze ustawy bez żadnych ceregieli czy "bawienia się w podchody". Jak się to robi - zadzwońcie na zdolny śląsk to się dowiecie. Do tej pory wspominają w żartach przesunięcie na to stanowisko służbowe pełnione w domu jednego ze strażaków "nieodwoływalnych/niezastąpionych" w KW.
 
Podejrzewam , że pan komendant po prostu o tym nie wie , że jest taki artykuł w naszej ustawie. sic.  :straz: 
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein


Offline ziomal123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1724 dnia: Styczeń 17, 2017, 13:33:34 »
a kiedy podkarpacie??

jutro
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2017, 14:03:10 wysłana przez Butel »