Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2796243 razy)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1325 dnia: Czerwiec 10, 2016, 12:55:54 »
W straży nie takie rzeczy widziałem.....trzeba taką osobę wybrać która będzie gwarantem że nic nie wypłynie z kw na szerokie wody.
A nie uważasz, że trzeba kogoś kto po twoim ulubieńcu posprząta tą stajnie Augiasza. Jak widać na forum przewija się ktoś z Gdyni. Dlatego życzę strażakom z woj. pomorskiego normalności :straz:

Fakt, że jest człek który mógłby zrobić porządek, ale jak by został 01 w pomorskim to papieru toaletowego by zabrakło w   pomorskiej straży z powodu dyspepsji. Niemniej Gdynia jest ok.
Patrząc na stronę KM PSP w Gdyni można wnioskować że ten o którym piszecie czyli 01 to młody chłop...Ale czy postara się zrobić normalność bo ni jak ten papier toaletowy do niego nie pasuje..

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1326 dnia: Czerwiec 10, 2016, 14:57:34 »
SIUSIEK to nie tą osobę chodzi no ale ty o tym powinieneś wiedzieć

Offline ja_arek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1327 dnia: Czerwiec 10, 2016, 22:08:25 »
hehe dobre to:
Cytuj
Polityka kadrowa Wlkp oparta jest na kolesiostwie lub odgrzewanych kotletach z przed 9 lat.
Dodatkowo z niewolnika niema pracownika, ale widać niektórych trzeba przesunąć / awansować by zwolnili stanowiska kolegom 01 KW.
W efekcie jest jak jest
A prędzej to niby za zasługi dla pożarnictwa awansowali. A niewolnictwo to było za poprzedniego Pana, a KW przypominała bardziej prywatny folwark. Jeśli tego nie widziałeś to coś pewnie wiesz o kolesiostwie.
Pozdrawiam

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1328 dnia: Czerwiec 10, 2016, 22:10:35 »
Cytuj
Patrząc na stronę KM PSP w Gdyni można wnioskować że ten o którym piszecie czyli 01 to młody chłop...Ale czy postara się zrobić normalność bo ni jak ten papier toaletowy do niego nie pasuje.
Nie idzie o 01 Gdyni.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.361
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1329 dnia: Czerwiec 10, 2016, 23:50:00 »
Nie idzie o 01 Gdyni.
Idzie o  mądrzejszego człowieka  :straz: Tylko Gdynia się zgadza!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2016, 08:49:04 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zbychgdansk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1330 dnia: Czerwiec 14, 2016, 08:48:57 »
 :gwiazdki: Chyba wam się w głowach pomieszało troszkę!!!!!Chodzi o byłego 01 z km gdańsk, co wrócił do gdyni??? Nie ma szans, on był namaszczony z SLD, nadał go 02 KG z Tczewa!!!! Już zapomnieliście!!!!! A jeszcze jedno, przecież on biega na krótkim sznurku byłych komendantów kw gdańsk i kg, a wywodzących się z SLD!!!!  :gwiazdki:

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1331 dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:24:16 »
Cytuj
A jeszcze jedno, przecież on biega na krótkim sznurku byłych komendantów kw gdańsk i kg, a wywodzących się z SLD
nie wiedziałem że ci emerytowani komendanci maja jeszcze takie wpływy, a co do tego KW z SLD  to był raczej dobrze wspominany przez strażaków  :rofl:

Offline przemek20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1333 dnia: Czerwiec 14, 2016, 19:33:52 »
Oj widać po ostatnich wpisach  że zwieracze strasznie zaciśnięte ma ekipa anioła. Co ciężko od koryta odejść?  Anioł jeszcze nie może się pogodzić że go nie ma i jest  już nikim. Teraz lament nieudaczników którzy szaro widzą w szklanej kuli. Pozdrowienia dla anioła................................
....................żartowałem 😂

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1334 dnia: Czerwiec 14, 2016, 19:56:25 »
Kiedy opadnie kurz Michał zwany Świętym zabierze się do układania klocków. Wieść niesie że przeciąg ma być okrutny na pomorzu. Dla ciekawskich - czytać między wierszami ! Czytać !

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1335 dnia: Czerwiec 14, 2016, 20:07:57 »
Michał zwany świętym o kogo chodzi nie bardzo rozumiem ?

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1336 dnia: Czerwiec 14, 2016, 21:05:26 »
Poeci z Bożej łaski... Nie można prościej?  :szalony:

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1337 dnia: Czerwiec 14, 2016, 21:13:31 »
Napisałem ale macki anioła dopadły i adminów forum. Moje posty są kasowane.

Nawet teraz nie potrafisz odpisać merytorycznie i na temat.
Będą kasowane, póki będziesz pisał od rzeczy!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2016, 21:51:30 wysłana przez Butel »

Offline zbychgdansk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1338 dnia: Czerwiec 15, 2016, 13:50:32 »
OJ BABOL, ciekawe kto ma większe parcie do koryta? Ty? Czy Ci inni, o których piszesz? Czytając twoje "teksty" przychodzi mi jedna myśl, parcie na władzę masz ogromną!!!!! A wracając do kandydata na 01 w pomorskim, to trudno powiedzieć....... 
Oby to nie był ten czerwony malowany członek-związkowiec!!!  :o
A za SLD było dobrze, tylko nie wszystkim!!!!! Wybranej małej grupce!!!! Ja za nimi nie tęsknię. 

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.361
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1339 dnia: Czerwiec 15, 2016, 16:06:52 »
OJ BABOL, ciekawe kto ma większe parcie do koryta? Ty?
Myślę, że @Babol chce tylko być uczciwie traktowany bo poprzedni Komediant go gnoił i przegrywał z Nim notorycznie w sądzie!
Wiec jeśli to jest parcie na koryto to chyba tylko w Gdańsku, w innych częściach Polski to się nazywa sprawiedliwość.
Oby to nie był ten czerwony malowany członek-związkowiec!!!  :o
Zastrzelę Cię ale osoba o której mówisz już w 2004 była w ZZ więc nie jest farbowany, tylko szczery. To że po aferze z odbiorami budynków potrzebni byli w KM ludzie z zewnątrz to raczej nie dziwne.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1340 dnia: Czerwiec 15, 2016, 16:19:42 »
OJ BABOL, ciekawe kto ma większe parcie do koryta? Ty? Czy Ci inni, o których piszesz? Czytając twoje "teksty" przychodzi mi jedna myśl, parcie na władzę masz ogromną!!!!! A wracając do kandydata na 01 w pomorskim, to trudno powiedzieć....... 
Oby to nie był ten czerwony malowany członek-związkowiec!!!  :o
A za SLD było dobrze, tylko nie wszystkim!!!!! Wybranej małej grupce!!!! Ja za nimi nie tęsknię.

Po pierwsze nie mam kwalifikacji aby mieć parcie na władzę jak już  to parcie no 0,7
Po drugie nie jestem nawet członkiem ZZ  a tylko  Ci  przejmują władze.
Po trzecie bardziej czerwonego niż AR nie znam a kto ma słabą pamięć to lecytyna.
Po czwarte mam nadzieje że nowy 01 miernoty komendantów  wyśle na zieloną trawkę.
Dosyć cieniasow którzy nawet ustawy o PSP nie znają albo mają problemy  ze zrozumieniem.
Po piąte PSP w pomorskim to były folwarki a nie  jak nazwa wskazuje Państwowa Straż.

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1341 dnia: Czerwiec 16, 2016, 06:03:33 »
Panowie spokojnie. coś mi mówi że zbych nasz nowy dyskutant bardzo nie chce dobrej zmiany... Ciekawe dlaczego się tak boi?

Offline zbychgdansk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1342 dnia: Czerwiec 17, 2016, 10:11:18 »
Oczywiście, spokojnie!!!!!Nie boje się zmian , tylko wkurza minie ten brak obiektywizmu i to spiskowanie , parcie do koryta po trupach.Zmiany jak najbardziej są dobre i uważam, że na stanowiska komendantów powinna być kadencyjność ( 5 lat ) !!!!

A teraz do Babola i Eqinoxa!!!!
Bardzo wyraźnie widać , jesteście jedną osobą, napiszę więcej Piotrze S.(zwany "Pług" lub "Radło" i jeszcze może być "Redlica" z miasta na Ż z Kaszub),ukrywasz się pod kilkoma loginami ,  to jest bardzo nie w porządku, bardzo!!!!!!
to udowadnia,że nie masz prawa brać udziału w tej dyskusji, jesteś nieuczciwy i zakłamany, manipulujesz i mącisz, masz jeden cel- koryto. To korytu o którym tak piszesz!!!

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.361
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1343 dnia: Czerwiec 17, 2016, 11:18:49 »
A teraz do Babola i Eqinoxa!!!!
Bardzo wyraźnie widać , jesteście jedną osobą, napiszę więcej Piotrze S.(zwany "Pług" lub "Radło" i jeszcze może być "Redlica" z miasta na Ż z Kaszub),ukrywasz się pod kilkoma loginami ,  to jest bardzo nie w porządku, bardzo!!!!!!
to udowadnia,że nie masz prawa brać udziału w tej dyskusji, jesteś nieuczciwy i zakłamany, manipulujesz i mącisz, masz jeden cel- koryto. To korytu o którym tak piszesz!!!
Zastrzelę Cię, żaden z nas nie ma na imię Piotr (dodatkowo Ja nie pochodzę z Kaszub). I co teraz powiesz?
Jeśli ani Ja ani Babol nie mamy parcia na ten stołek to cała twoja teoria spiskowa dziejów leży  :rofl:  A kolega Piotr okazuje się uczciwy, a Ty próbujesz go oczernić i mącić z nieznanej Mi przyczyny.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zbychgdansk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1344 dnia: Czerwiec 17, 2016, 11:37:27 »
Do Babola i Eqinoxa!!!!
Lepiej nie strzelaj tylko zmykaj z tego forum!!!!!! Kompromitujesz się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz nas za idiotów?

Nie chce mi się z tobą gadać, i szkoda czasu na twoje wypociny.

A pozostałych proszę o prześledzenie wpisów pana P zwanego Pługiem, a ukrywającego się po Babol i Eqinox. Jego wpisy prowadziły tylko do jednego , do koryta KW w Gdańsku. Od początku mącił i mieszał.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.361
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1345 dnia: Czerwiec 17, 2016, 11:42:50 »
Do Babola i Eqinoxa!!!!
Lepiej nie strzelaj tylko zmykaj z tego forum!!!!!! Kompromitujesz się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz nas za idiotów?
Nie chce mi się z tobą gadać, i szkoda czasu na twoje wypociny.
A pozostałych proszę o prześledzenie wpisów pana P zwanego Pługiem, a ukrywającego się po Babol i Eqinox. Jego wpisy prowadziły tylko do jednego , do koryta KW w Gdańsku. Od początku mącił i mieszał.
:rofl: :rofl: Od 9 lat pisze i mam jeden cel twoim zdaniem. Ponad 1900 wpisów, a o Gdańsku może 30, skala propagandy poraża.
Zgłosiłem twoje bzdury do moderatora. Więc w najbliższym czasie wykasowane będą te fantasmagorie.
A za idiotę mam tylko jednego użytkownika w tej dyskusji. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2016, 12:01:48 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline karol_W

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1346 dnia: Czerwiec 17, 2016, 12:20:23 »
Dla uspokojenia atmosfery - info o zmianach  na drugim końcu Polski, w świętokrzyskim  http://www.radio.kielce.pl/pl/post-43736

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1347 dnia: Czerwiec 17, 2016, 13:32:55 »
Do Babola i Eqinoxa!!!!
Lepiej nie strzelaj tylko zmykaj z tego forum!!!!!! Kompromitujesz się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz nas za idiotów?

Nie chce mi się z tobą gadać, i szkoda czasu na twoje wypociny.

A pozostałych proszę o prześledzenie wpisów pana P zwanego Pługiem, a ukrywającego się po Babol i Eqinox. Jego wpisy prowadziły tylko do jednego , do koryta KW w Gdańsku. Od początku mącił i mieszał.

Niech admin potwierdzenie da że ja i Eqinox loguje się z różnych IP i innych województw.!!

To prawda, potwierdzam
dago
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2016, 01:41:54 wysłana przez dago »

Offline viscum

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1348 dnia: Czerwiec 17, 2016, 14:29:42 »
Do Babola i Eqinoxa!!!!
Lepiej nie strzelaj tylko zmykaj z tego forum!!!!!! Kompromitujesz się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz nas za idiotów?

Nie chce mi się z tobą gadać, i szkoda czasu na twoje wypociny.

A pozostałych proszę o prześledzenie wpisów pana P zwanego Pługiem, a ukrywającego się po Babol i Eqinox. Jego wpisy prowadziły tylko do jednego , do koryta KW w Gdańsku. Od początku mącił i mieszał.

Bablo jest z Pomorskiego. Z okolic Pojebowa... To znaczy Wejherowa!  :zamknij:
znam człowieka i potwierdzam że to nie Equidox.


Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1349 dnia: Czerwiec 18, 2016, 10:00:59 »
Panowie kolega zbych dokładnie wie że Babol i Eqinox to różne osoby i nie jest to Piotr o którym pisze. Natomiast pisze to żeby rzeczonego Piotra oczernić.... Czy pomówić... Napisał 4 posty w 4 dni. I w każdym atakował jedną konkretną osobę... Ciekawe nie uważacie?