Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2796165 razy)

Offline sherlock2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1275 dnia: Maj 30, 2016, 18:15:44 »
Bambo.. riposty będą po tym co Napisałeś dużego kalibru  :szalony: no i do tego ten nick, więc wystaw twarz bo troszkę prostych na nią wpadnie.
Tak czytam i oczom nie wierzę jakiej nienawiści uczy działalność w ZZ. Dobrze, że to nie jest standard bo służę z wieloma strażakami będącymi szeregowymi członkami ZZ opłacającymi składki. To język aparatu związkowego i jego żołnierzy, których jest kilku na forum pod różnymi nickami próbując prać mózgi mniej zorientowanym. Dyskutują sami ze sobą podkręcając wątki. No ale jak widzę dostali parę strzałów od Bambaryło i zrobili się potulni jak baranki rozmawiając teraz o gruszkach na wierzbie. Słusznie, bo tylko pokora pozwala coś usłyszeć i zobaczyć.
   
Skoro już za poprzedniej władzy pisali donosy to może coś z nim nie tak? Znam kilku takich co na zewnątrz jednostki są uznawani za "gwiazdy pożarnictwa" a jak się słyszy jak się wewnątrz zachowują to pozostaje tylko powiedzieć "debil" i kilka innych mocnych słów.
Jak nisko trzeba upaść i jakim być zakapiorem (przepraszam za sformułowanie) żeby nazwać kolegę strażaka, kogoś kogo się nie zna „debilem”. Za to powinieneś być wyrzucony z tej formacji dyscyplinarnie, tym bardziej że dotyczy to człowieka który ma duże zasługi dla tej formacji i jeszcze więcej zrobi jak nie będzie padał ofiarą takich haniebnych donosów. Mózg Ci się zlasował.

Kończąc, to ja nie wiem czy WKW jest zadowolony z tego, że jest jednym z bohaterów tego wątku. Moim zdaniem bardzo negatywnym a nie wiadomo co będzie dalej. Prawda życiowa mówi „kto stosuje prowokacje sam wcześniej czy  później pada ich ofiarą”.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.360
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1276 dnia: Maj 30, 2016, 18:49:31 »
   
Skoro już za poprzedniej władzy pisali donosy to może coś z nim nie tak? Znam kilku takich co na zewnątrz jednostki są uznawani za "gwiazdy pożarnictwa" a jak się słyszy jak się wewnątrz zachowują to pozostaje tylko powiedzieć "debil" i kilka innych mocnych słów.
Jak nisko trzeba upaść i jakim być zakapiorem (przepraszam za sformułowanie) żeby nazwać kolegę strażaka, kogoś kogo się nie zna „debilem”. Za to powinieneś być wyrzucony z tej formacji dyscyplinarnie, tym bardziej że dotyczy to człowieka który ma duże zasługi dla tej formacji i jeszcze więcej zrobi jak nie będzie padał ofiarą takich haniebnych donosów. Mózg Ci się zlasował.
Jak nisko trzeba upaść aby nie umieć czytać ze zrozumieniem! I atakować adwersarza!
Napisałem o ludziach których znam.... A nie o waszym koledze, o nim napisałem zdanie ze znakiem ?
Wiesz może co to oznacza....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1277 dnia: Maj 30, 2016, 21:18:27 »
już się pogubiłem w tym co kto o kim pisze tutaj  :gwiazdki:
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2016, 21:49:31 wysłana przez madmax29 »

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1278 dnia: Maj 30, 2016, 22:00:44 »
Generalnie "strażacka brać" o "strażackiej braci". Z tymże brat bratu wilkiem - co zrobisz..

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.360
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1279 dnia: Maj 30, 2016, 22:14:51 »
Generalnie "strażacka brać" o "strażackiej braci". Z tymże brat bratu wilkiem - co zrobisz..
już się pogubiłem w tym co kto o kim pisze tutaj  :gwiazdki:
Sory, ale ja nie pisałem ad personam a zarzucono mi, że atakuje jakiegoś d-ce JRG.
Powiedziałem tylko, że w naszym środowisku jest mnóstwo wilków w owczej skórze, którzy na zewnątrz są "gwiazdami pożarnictwa" a na JRG to brak słów i użyłem określenia zachować się jak "debil". Bo taka jest prawda.
A adwersarze przeinaczają Moja słowa lub stawiają mega poważny zarzut: "jesteś związkowcem", "tubą związkową"  i wuj im do tego do jakiej organizacji należę ... Ale stosowane jest to jako argument bo merytorycznie (np. nie potrafią czytać ze zrozumieniem) są ciency jak skóra węża ... I nie są w stanie obronić swojego zdania.
(...)czy takie polecenia z góry dostałeś ? Konsultacje długo trwały ?
A ten wyżej to już konkretna gwiazda krasomówcza, zabrakło argumentów to wymyślił że sam zdania nie sklecę i moje opinie powstają gdzieś na górze. Otóż tak na samej górze mojego ciała jest czubek głowy a pod nim mózg, a u ciebie?
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2016, 22:32:59 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1280 dnia: Maj 30, 2016, 22:32:59 »
Eqi.. uważasz że warto dalej wiercić ten temat czy zwyczajnie bronisz swoich racji?  Dobrze wiemy że gdzie kończy się merytoryka tam zaczyna się w tym przypadku błoto, więc chyba trzeba dać sobie luz z tym tematem. To moje zdanie nie Musisz się z nim zgadzać.

Offline sherlock2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1281 dnia: Maj 30, 2016, 23:15:18 »
Sory, ale ja nie pisałem ad personam a zarzucono mi, że atakuje jakiegoś d-ce JRG.
Powiedziałem tylko, że w naszym środowisku jest mnóstwo wilków w owczej skórze, którzy na zewnątrz są "gwiazdami pożarnictwa" a na JRG to brak słów i użyłem określenia zachować się jak "debil". Bo taka jest prawda.
A adwersarze przeinaczają Moja słowa lub stawiają mega poważny zarzut: "jesteś związkowcem", "tubą związkową"  i wuj im do tego do jakiej organizacji należę ... Ale stosowane jest to jako argument bo merytorycznie (np. nie potrafią czytać ze zrozumieniem) są ciency jak skóra węża ... I nie są w stanie obronić swojego zdania.

Ty już dobrze wiesz jakiego, nie udawaj niewinnej owieczki.
Co do wilków w owczej skórze to pełna zgoda. Byli i za tamtego rozdania i są za tego. Tu jest constans. Ty też masz duże predyspozycje być jednym z nich, jak czytam twoje wpisy.
Ja pisałem o aparacie związkowym którego jesteś pewnie wysokim przedstawicielem a nie o bezimiennych strażakach, którzy tworzą wasze związki i bez których by was nie było. A co im dajecie w zamian za ich ofiarną służbę? Stołków dla wszystkich nie starczy.
Przeważnie, tylko właśnie ten aparat dochrapuje się stanowisk a w straży nie tylko o to przecież chodzi. Poczytaj sobie ustawę o ZZ i co jest ich działalnością statutową. Nic tam nie ma o mieszaniu ludzi z błotem a Ty robisz to wyśmienicie. Bardzo sobie cenię swoich kolegów ze ZZ z mojej JRG ale z tego co rozmawiamy, nie są waszymi fanami i dlatego też pewnie prowadzicie tą „wojnę informacyjną” na forach o ich dusze. Zresztą róbcie co chcecie ale porządnych strażaków zostawcie w spokoju.
PS. Nie oceniaj ludzi pochopnie a szczególnie tych których nie znasz, bo możesz się bardzo pomylić i twoja „merytoryczność” pryśnie jak bańka mydlana.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1282 dnia: Maj 31, 2016, 00:19:50 »
"Jak cię spotkam w Świdniku to podyskutujemy, ale raczej najpierw pogadam z twoim szefem... W kleje mu kilka postów z których zrobiłem screeny :D
Cieszy mnie, że tak łatwo się przedstawiłeś  :rofl:"

Takie pogróżki w privach dostaję od Pana Eqinoxa. Wyraźnie, chłopiec czuje się na fali. Typowa związkowa menda. Całe jego merytoryka. Ortografia wskazuje na typowego niedouczonego pisowca.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.360
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1283 dnia: Maj 31, 2016, 07:24:08 »
Ty już dobrze wiesz jakiego, nie udawaj niewinnej owieczki.
(...)
PS. Nie oceniaj ludzi pochopnie a szczególnie tych których nie znasz, bo możesz się bardzo pomylić i twoja „merytoryczność” pryśnie jak bańka mydlana.
Do tej pory nie znam nazwiska ani imienia człowieka o którym mowa. Dlatego uyżywałem słów typu "może" prawdopodobnie.
Jak się pomylę to wierz mi przyznam się do błędu.
Takie pogróżki w privach dostaję od Pana Eqinoxa. Wyraźnie, chłopiec czuje się na fali. Typowa związkowa menda. Całe jego merytoryka. Ortografia wskazuje na typowego niedouczonego pisowca.
A może kontekst tego jak ci pisałem że kłamiesz i przeinaczasz fakty (o to chodzi z tymi screenami), a że dyskusji face to face się obawiasz to wiedziałem. Moderator zmienił treść twojego posta jak to niby jeden z byłych LKW był karany wielokrotnie. Dalej wyroków nie ma a ty go odsądzasz od czci i wiary. Może pokazać twojej odpowiedzi?
LUDZIE WY MACIE DO MNIE JAKIŚ ZARZUT POZA TYM, ŻE NALEŻĘ DO ZZ?

Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1284 dnia: Maj 31, 2016, 15:20:13 »
Do Ciebie pewnie nic nie mam. Natomiast zgodnie z tematem wątku, warto było by poznać - jakiego typu osobnicy są wynikiem wyborów i tzw. dobrej zmiany.
Metody przez Ciebie przedstawione to bardzo popularna technika dzisiejszej władzy - opluć obsmarować, a później ewentualnie przeprosić.
Natomiast kiedy mówi się o wszystkich przekrętach byłych i aktualnych ulubieńców obozu władzy, to natychmiast mówicie, że nie jest to prawomocnie udowodnione itp.

Offline DobraZmiana

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1285 dnia: Maj 31, 2016, 22:36:33 »
Spamujecie wy a właściwie to hejtujecie na forum głosząc półprawdy, a część informacji zatajając albo po prostu nie dopowiadając żeby wywrzeć wrażenie na odbiorcy. I tak siejecie propagandę pomówień. I jak mało tu napisano to kolejne bajki można zacząć prostować.   

Offline sherlock2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1286 dnia: Maj 31, 2016, 22:52:47 »
Spamujecie wy a właściwie to hejtujecie na forum głosząc półprawdy, a część informacji zatajając albo po prostu nie dopowiadając żeby wywrzeć wrażenie na odbiorcy. I tak siejecie propagandę pomówień. I jak mało tu napisano to kolejne bajki można zacząć prostować.

W walce o dusze wyznawców, niektórzy to potrafią się posunąć bardzo daleko, bardzoooooooo. No ale nawet tylko trochę zorientowani i tak wiedzą, że to manipulacja i płytka gra na emocjach.
No bo "debil" czy "kobieta w ciąży" to brzmi dumnie.

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1287 dnia: Czerwiec 01, 2016, 22:06:11 »
Powiem tyle tylko.
Jeśli osoby kryjące się pod nickami wybitnych detektywów i innych dobrych zmian liczą na to że pojawili się tu 5 postów temu a już mają monopol na wiedzę prawdę a nikt nie zauważy że po prostu płaczą za rajem utraconym -po wyborach to chyba nie doceniają dyskutantów.

Offline Matrix1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1288 dnia: Czerwiec 02, 2016, 19:57:29 »
St.bryg.mgr Jarosław Kurek nowym Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim.

Offline insomnia

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1289 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:32:01 »
St.bryg.mgr Jarosław Kurek nowym Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim.
skąd te informacje?

Offline Matrix1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1290 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:56:26 »
Twitter. Załączam screen.

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.360
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1291 dnia: Czerwiec 02, 2016, 21:10:19 »
Twitter. Załączam screen.
Przyznam, że bardzo dobre źródło.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1292 dnia: Czerwiec 03, 2016, 11:26:07 »
A mnie ta nominacja cieszy :rofl: bo za niecały miech emka. Pozdrawiam Eqinoxa- chyba już wiesz z jakiego jestem województwa a co do Ciebie to kolega strazakus odkrył twoje karty, a Ty dalej w zaparte że nie jesteś z Lubelskiego. Oj nieładnie koleżko!!!!

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1293 dnia: Czerwiec 03, 2016, 14:07:37 »
Mazowszu ten awans wyjedzie na dobre

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1294 dnia: Czerwiec 03, 2016, 22:09:33 »
A w WLKP nastała cisza... Dlaczego?   :gwiazdki: Czekamy   :straz:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2016, 23:08:44 wysłana przez strazak343 »

Offline Bambaryło

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1295 dnia: Czerwiec 06, 2016, 13:52:14 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2023, 13:32:20 wysłana przez Bambaryło »
Nie musisz mnie obrażać wystarczy że mnie zacytujesz

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1296 dnia: Czerwiec 06, 2016, 14:48:46 »
Wróbelki ćwierkają,  że w Łódzkiem do 01.07 ośmiu powiatowych uda się na zasłużone zapotrzebowanie emerytalne. A pewne osoby z Kw kończą SPO... przypadek?
bolo75

Offline Haix

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 214
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1297 dnia: Czerwiec 06, 2016, 15:22:47 »
SPO to za mało. Muszą ukończyć jeszcze SPK.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1298 dnia: Czerwiec 06, 2016, 21:30:17 »
Na 01 jeżeli ma mgr to wystarcza na 02 musi być SPK ot taki myk;)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.360
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1299 dnia: Czerwiec 06, 2016, 22:29:13 »
Na 01 jeżeli ma mgr to wystarcza na 02 musi być SPK ot taki myk;)
Wziąłeś pod uwagę, że rozporządzanie się zmieniło?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.