Autor Wątek: Dodatek za brak lokalu po sprzedaż mieszkania  (Przeczytany 2733 razy)

Offline maceo4

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Dodatek za brak lokalu po sprzedaż mieszkania
« dnia: Wrzesień 16, 2015, 14:46:53 »
Witam szanownych użytkowników. Mam pytanie. 5 lat temu kupiłem z zona mieszkanie. W międzyczasie zdążyłem sie rozwieść :) teraz sprzedajemy mieszkanie. Czy w tej sytuacji będzie mi przysługiwał dodatek za brak lokalu mieszkalnego??
Dziękuję i pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Dodatek za brak lokalu po sprzedaż mieszkania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2015, 15:52:37 »
NIE
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2015, 16:38:59 wysłana przez robn »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Aide

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Dodatek za brak lokalu po sprzedaż mieszkania
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2015, 22:36:26 »
Witam szanownych użytkowników. Mam pytanie. 5 lat temu kupiłem z zona mieszkanie. W międzyczasie zdążyłem sie rozwieść :) teraz sprzedajemy mieszkanie. Czy w tej sytuacji będzie mi przysługiwał dodatek za brak lokalu mieszkalnego??
Dziękuję i pozdrawiam
Podales zbyt malo istotnych informacji by dac jednoznaczna odpowiedz. Jezeli Twoje mieszkanie spelnialo przyslugujace Tobie normy zaludnienia (przykladowo-bezdzietne malzenstwo to 3 normy czyli minimum 21m2 powierzchni mieszkalnej, jezeli masz grupe 10 lub wyzej dodaj jeszcze 7m2) i znajdowalo sie w miejscowosci pelnienia przez Ciebie sluzby lub w pobliskiej (czas dojazdu w obie strony nie przekracza 2 godz.) to rzeczywiscie ten rownowaznik Ci nie przysluguje. W przeciwnym przypadku masz szanse.