Autor Wątek: Aspirantka podanie  (Przeczytany 4297 razy)

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Aspirantka podanie
« dnia: Wrzesień 14, 2015, 21:23:47 »
Witam, po jakim czasie od ukończenia kursu podoficerskiego można pisać podanie do komendanta o wysłanie na szkołę aspirancką? Czy macie jakiś wzór takiego podania? Pozdro ^_^

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Aspirantka podanie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2015, 22:57:40 »
Witam, po jakim czasie od ukończenia kursu podoficerskiego można pisać podanie do komendanta o wysłanie na szkołę aspirancką? Czy macie jakiś wzór takiego podania? Pozdro ^_^
Nie gniewaj się, ale o to nie piszę sie "podań"(w formacjach mundurowych są raporty).
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Przemo89

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Faber est quisque suae fortunae
Odp: Aspirantka podanie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2015, 17:32:56 »
Ja odczekałem kilka miesięcy z raportem, po ukończeniu podoficerskiego i napisałem, kolega od razu po szkoleniu, także chyba nie ma zasady jedynie jakieś względy wyczucia taktu :).

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Aspirantka podanie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2015, 18:04:01 »
Ja odczekałem kilka miesięcy z raportem, po ukończeniu podoficerskiego i napisałem, kolega od razu po szkoleniu, także chyba nie ma zasady jedynie jakieś względy wyczucia taktu :).
I pisałeś podanie?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Aspirantka podanie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2015, 08:04:43 »
Ja odczekałem kilka miesięcy z raportem, po ukończeniu podoficerskiego i napisałem, kolega od razu po szkoleniu, także chyba nie ma zasady jedynie jakieś względy wyczucia taktu :).
I pisałeś podanie?
Nabijasz posty ?
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Aspirantka podanie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2015, 13:39:20 »
Nabijasz posty ?
Nie, po prostu mnie to ciekawi pracowałem w dwóch komendach i wszędzie pisało sie RAPORTY. A co do aspirantki czy jakiegokolwiek szkolenia raport nie był wymagany po prostu dowódcy "jogurtów" typowali.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.