Autor Wątek: Lokalna Grupa Działania a środki na działalność OSP  (Przeczytany 1436 razy)

Offline Zender

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Lokalna Grupa Działania a środki na działalność OSP
« dnia: Wrzesień 07, 2015, 09:31:21 »
Czy ktoś korzystał z pomocy lokalnych grup działania a jeli tak to w jakim zakresie

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Lokalna Grupa Działania a środki na działalność OSP
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2015, 20:34:22 »
Witam!

Korzystaliśmy z pomocy LGD w naszym okręgu. Przez 3 lata przeszkoliliśmy 8 druhów z KPP. 2 druhów jest w trakcie egzaminu na prawo jazdy kat. C. Kilka lat temu natomiast otrzymaliśmy dofinansowanie na zagospodarowanie terenu przy remizie OSP.

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Lokalna Grupa Działania a środki na działalność OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2015, 21:27:57 »
My zrealizowaliśmy 3 projekty na kwotę 60 tyś zł, warto tylko trochę jest chodzenia za tym.

Offline Lider1989

  • "Dzień wczorajszy, był łatwym dniem..."
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Lokalna Grupa Działania a środki na działalność OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2015, 10:38:01 »
U Nas na gminie działa LGD-Szlakiem Granitu. Wójt Gminy założył dla miejscowości fundusz tak zwany Sołecki aby mogli posiadać swój wkład własny do projektów i powiem, że zostało naprawdę dużo zrealizowane. Aktualnie Nasza jednostka OSP nie korzystała z tego funduszu ale na programowanie 2014-2020 mamy już kilka projektów w zamyśle do napisania. Sołectwo jakiś czas temu dostało grant i z tego otrzymaliśmy torbę R1 z tlenem + deska. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie jak to ugryźć ja jestem po studiach zarządzanie Funduszami UE to mogę Ci pomóc.