Autor Wątek: Zapadnieta klatka piersiowa.  (Przeczytany 1957 razy)

Offline Sdf

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Zapadnieta klatka piersiowa.
« dnia: Sierpień 24, 2015, 18:47:15 »
Witam, proszę o pomoc w interpretacji aktualnej ustawy z grudnia 2014r. dotycząca chorób oraz ułomności, mianowicie jest w niej zapis o zniekształceniach, oraz ubytkach kostynych klatki piersiowej uposledzajacych sprawność, ustroju, a brakuje zapisu o ubytkach i zniekształceniach nieupośledzajacych sprawności ustroju, proszę równiez o kontakt osoby, które przeszły komisje lekarska z zapadnieta klatka piersiowa.

Offline SzklanaDama

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Zapadnieta klatka piersiowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2015, 18:54:14 »
proszę równiez o kontakt osoby, które przeszły komisje lekarska z zapadnieta klatka piersiowa.
Nie znam odpowiedzi jak to się ma do ustawy, ale sprecyzujmy o jakie schorzenie Ci chodzi. Czyżby klatka piersiowa lejkowata? Tzn jest zapadnięta na wysokości mostka?

Offline Sdf

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Zapadnieta klatka piersiowa.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2015, 18:55:14 »
Tak, oczywiście.

Offline dzilu96

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 879
Odp: Zapadnieta klatka piersiowa.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2015, 20:38:24 »
A no mam takie coś, mięśnie klatki mam rozwinięte powyżej przeciętnego suchara, ale na środku pozostaje dziura do samych kości i w życiu mi to nie zarośnie :) jednak w niczym nie przeszkadza, chirurg powiedział "a to jeszcze z dzieciństwa" i wpisał "chirurgicznie bez zastrzeżeń"

Offline Przemotimus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Zapadnieta klatka piersiowa.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2015, 21:10:59 »
Mam to samo, z tego co gdzieś znalazłem w rozporządzeniach to dawali zdolny, ale pewny nie jestem.