Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1009043 razy)

Offline luksi12

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3475 dnia: Lipiec 08, 2016, 21:41:54 »
A Ja sądze ze jak będa wyniki po tescie i beda marne, to ktos z KG PSP i MSW sie nad tym zastanowi i wcale bym się nie zdziwił gdyby kazali przyjechac tym ktorzy odpadli na 50m zeby kilosa zrobic i kolejny test, bo sorry ale komendanci dobrze wiedza ze jesli 50% tych farciarzy nie ma pojecia o fizyce i chemi bo poszli na farta to mija sie z celem nauczania. Po to jest ten test. Wierze gleboko ze oni to przez weekend przemysla i postawia warunek w poniedzialek ze np trzeba uzyskac minimum 60pkt to i tak smiech zeby sie dostac a jak nie to beda wzywac tych co odpadli na 50m i egzaminowac z teori
Sadze ze to jednak niemozliwe ale! Ponoc test tez ma byc wmiare dobrze napisany aby zostac w szkole.... ~ słowa komendanta z CS :)

Offline piachu97

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3476 dnia: Lipiec 08, 2016, 21:44:47 »
Ten Harward strasznie demotywuje do treningów/nauki. Miesiące pracy mogą polecieć w 10 minut xD

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3477 dnia: Lipiec 08, 2016, 21:53:29 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:05:07 wysłana przez Rico650 »

Offline Radek1993

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3478 dnia: Lipiec 08, 2016, 22:27:14 »
W 2017 roku wrócą prawdziwi wyjadacze, pokażemy tym co się dostaną po farcie w tym roku jak wygląda prawdziwy kandydat na strażaka, będzie im wstyd że się tak dostali a nie inaczej.

Pewien kadet w Krakowie mówił, że najlepsi dostają się za którymś razem więc spinamy się i pokażemy na co nas stać i to z podwojoną siłą ;)

Za mną 3 nabory do SA, dwa z ulicy. Rok temu pierwsze miejsce rezerwowe, zrobione prawko z którym się spoznilem 3 dni, łącznie 4 lata nauki fizyki i chemii (uczyłem się od zera bo nie przykładalem się w szkole). Od słabych wyników do 17 podciągniec, 3:29 na kilometr i 7:07 na 50m (miernie, ale i tak duży progres). Do tego porządne batalie w sądzie toczyłem kilka lat temu żeby mnie niesłusznie nie skazali i nie skazali ale tylko przez dobrego adwokata na którego pracowałem później cały rok. Wszystko to dla straży i pasji ale i tak gdybym jakimś cudem się dostał znajdą się osoby które powiedzą ze to przypadek. Przez te lata nauczyłem się jednego - zawsze doceniaj konkurenta jakikolwiek by nie był.

Takich ludzi jak ja, którym ja pod względem poświęcenia, mobilizacji i poświęconego czasu nie dorastam do pięt jest dużo ale nie ma ich tu na forum.

Jak wygląda prawdziwy kandydat na strażaka? Według mnie jest pełen pokory i uznaje zasady naboru jakie ustala się dla szkoły czy jednostek.

Kilometr, 50m i drążek tez trzeba umieć żeby się dostać, uważam że stwierdzenie że ktoś jest gorszy z fizyki powinno go przekreślac jest błędem. Zresztą osoby totalnie zielone nie dostaną się, wciąż trzeba pokonać 49 osób. Pozdrawiam.

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3479 dnia: Lipiec 08, 2016, 22:34:18 »
Pierdu pierdu ja już od nowa staram się jak najlepiej przygotować do testów.:) JUż jest z apóźno, teraz trzeba dać w sobie twarz albo wziąc zimny prysznic i próbować ponownie.
A co do tych co się na farcie dostaną, myślę że unitarka to wyrówna a jak nie to odechce im się:)
Panowie i Panie powodzenia na teorii, basenie i drabinie. A potem podzielcie się testem jak go dostaniecie:)

Offline sammy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3480 dnia: Lipiec 08, 2016, 22:45:44 »
Potwierdzone info ze szkoły, karty, na których będą niepozaznaczane odpowiedzi mają być odrzucane, podobno chcą uniknąć sytuacji, w której progi drastycznie poleciałyby w dół. Mi niestety się nie udało, za rok ostatnia szansa, ale może komuś to pomoże.

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3481 dnia: Lipiec 08, 2016, 22:55:51 »
Potwierdzone info ze szkoły, karty, na których będą niepozaznaczane odpowiedzi mają być odrzucane, podobno chcą uniknąć sytuacji, w której progi drastycznie poleciałyby w dół. Mi niestety się nie udało, za rok ostatnia szansa, ale może komuś to pomoże.
I super , chociaż w tej kwestii zachowają honor jeśli dotrzymają słowa :)
Co nie zmienia faktu ,że takich co zrobią z 10-15 zadań dobrze pewnie będą przyjmować.
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 685
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3482 dnia: Lipiec 08, 2016, 23:13:07 »
Potwierdzone info ze szkoły, karty, na których będą niepozaznaczane odpowiedzi mają być odrzucane, podobno chcą uniknąć sytuacji, w której progi drastycznie poleciałyby w dół. Mi niestety się nie udało, za rok ostatnia szansa, ale może komuś to pomoże.

Nie siej fermentu kolego, wszyscy macie info ze szkoły normalnie wujek komendantem. Progi i tak poleca w dół bo limit 95 musi być wypelnionny. Ja zaznaczę tylko te co bede wiedział na 100% czy to bedzie 1 czy 30  :rofl: w poniedziałek test to wszystko sie okaże nie wiem po co to gderać.

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3483 dnia: Lipiec 08, 2016, 23:25:00 »
Potwierdzone info ze szkoły, karty, na których będą niepozaznaczane odpowiedzi mają być odrzucane, podobno chcą uniknąć sytuacji, w której progi drastycznie poleciałyby w dół. Mi niestety się nie udało, za rok ostatnia szansa, ale może komuś to pomoże.
I super , chociaż w tej kwestii zachowają honor jeśli dotrzymają słowa :)
Co nie zmienia faktu ,że takich co zrobią z 10-15 zadań dobrze pewnie będą przyjmować.

Hahahaha serio w to wierzycie ?

Poza tym żałośni jesteście pisząc ze osoby które już praktycznie są jedna noga w szkołach wszystko na farcie zaliczyly, to jest właśnie ta pokora o której piszecie ?
Ale o co Ci chodzi wszystko co piszemy jest zgodne z faktem i po chu** ciągle się spinasz , przygotowywałeś się udało Ci się to się ciesz. Chyba widzisz że piszemy  tu o ludziach nieprzygotowanych co pokaże jeszcze teoria, że połowa miejsc powinna zostać pusta...
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3484 dnia: Lipiec 08, 2016, 23:29:29 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 14:27:11 wysłana przez c1astek »
CZOSNKI <3

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3485 dnia: Lipiec 08, 2016, 23:37:17 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 14:26:49 wysłana przez c1astek »
CZOSNKI <3

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3486 dnia: Lipiec 08, 2016, 23:57:23 »
Ukonczenie szkoły nie jest obowiązkowe można nie zaliczyć roku lub nie zdać egzaminu zawodowego. Wiec i tak nikt strazakiem nie zostanie z przypadku i nie ma co deliberować, a jeszcze jest unitarka tam przyszli kadeci dowiedzą sie czy straż jest dla nich. Może ktoś pamieta gościa, który zalił sie na forum jak nieludzko był traktowany na unitarce i zrezygnował chyba po okolo tygodniu. A przecież rok temu nie było harvarda i dostał sie ktoś "przypadkowy". Życzę polamania długopisów w poniedziałek, a na mnie może przyjdzie czs za rok. Amen  ^_^
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3487 dnia: Lipiec 09, 2016, 00:10:15 »
Ukonczenie szkoły nie jest obowiązkowe można nie zaliczyć roku lub nie zdać egzaminu zawodowego. Wiec i tak nikt strazakiem nie zostanie z przypadku i nie ma co deliberować, a jeszcze jest unitarka tam przyszli kadeci dowiedzą sie czy straż jest dla nich. Może ktoś pamieta gościa, który zalił sie na forum jak nieludzko był traktowany na unitarce i zrezygnował chyba po okolo tygodniu. A przecież rok temu nie było harvarda i dostał sie ktoś "przypadkowy". Życzę polamania długopisów w poniedziałek, a na mnie może przyjdzie czs za rok. Amen  ^_^
No dokładnie samo przygotowanie się do szkoły, to nie wszystko. Kolega mówił że na 18 turnusie 7 osób na unitarce zrezygnowało w CS :p
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline GoodFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3488 dnia: Lipiec 09, 2016, 08:42:37 »
Rzadko tu coś pisze ale faktycznie od jakiś 10 kart głównym tematem to jest płacz i żalenie się ze przypadkowym osobom się udało przejść test. Mowa tu jest o stresie, ze odpadli ci co się za bardzo stresowali a ci co przyszli sobie "na luzie" przeszli dalej. Wydaje mi się ze stres w takich służbach jak straż policja wojsko pogotowie itp będzie towarzyszył cały czas. Przy każdym wyjeździe do jakiegoś zdarzenia będzie stres i wyeliminowanie ludzi którzy sobie nie radzą ze stresem jest jak najbardziej dobrą drogą. Faktycznie nie powinno być to aż tak rygorystyczną eliminacja ze poniżej 80 jest się dyskwalifikowanym, lecz za to powinny być ujemne punkty. Patrząc jeszcze po zdjęciach z konkurencji sprawnościowej nie dostrzegłem tam żadnej osoby która byłaby "chuda" i wcale nie wysportowana która przyszła tak porostu sobie pobiegać. Ja w tym roku odpuściłem bo nie do końca jeszcze czuje się na siłach z fizyki i chemii i żałuje bo jak widac teraz lepiej być ze tak powiem wysportowanym niż mieć więcej wiedzy, co tez jest dobra drogą bo aż tak dużo wiedzy z chemii będąc w zwykłej jednostce nie potrzeba (chyba ze to jest jednostka chemiczna). Takie jest moje zdanie na ten temat.

Offline firestunt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3489 dnia: Lipiec 09, 2016, 11:23:22 »
 :stop:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2016, 17:27:11 wysłana przez firestunt »

Offline lories93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3490 dnia: Lipiec 09, 2016, 12:08:29 »
Ja proponuję tym co mają ból dupy przenieść się do -------> KTO DO SA PSP 2017 tyle w temacie.

Offline Przemotimus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3491 dnia: Lipiec 09, 2016, 13:39:35 »
W 2017 roku wrócą prawdziwi wyjadacze, pokażemy tym co się dostaną po farcie w tym roku jak wygląda prawdziwy kandydat na strażaka, będzie im wstyd że się tak dostali a nie inaczej.

Pewien kadet w Krakowie mówił, że najlepsi dostają się za którymś razem więc spinamy się i pokażemy na co nas stać i to z podwojoną siłą ;)

Za mną 3 nabory do SA, dwa z ulicy. Rok temu pierwsze miejsce rezerwowe, zrobione prawko z którym się spoznilem 3 dni, łącznie 4 lata nauki fizyki i chemii (uczyłem się od zera bo nie przykładalem się w szkole). Od słabych wyników do 17 podciągniec, 3:29 na kilometr i 7:07 na 50m (miernie, ale i tak duży progres). Do tego porządne batalie w sądzie toczyłem kilka lat temu żeby mnie niesłusznie nie skazali i nie skazali ale tylko przez dobrego adwokata na którego pracowałem później cały rok. Wszystko to dla straży i pasji ale i tak gdybym jakimś cudem się dostał znajdą się osoby które powiedzą ze to przypadek. Przez te lata nauczyłem się jednego - zawsze doceniaj konkurenta jakikolwiek by nie był.

Takich ludzi jak ja, którym ja pod względem poświęcenia, mobilizacji i poświęconego czasu nie dorastam do pięt jest dużo ale nie ma ich tu na forum.

Jak wygląda prawdziwy kandydat na strażaka? Według mnie jest pełen pokory i uznaje zasady naboru jakie ustala się dla szkoły czy jednostek.

Kilometr, 50m i drążek tez trzeba umieć żeby się dostać, uważam że stwierdzenie że ktoś jest gorszy z fizyki powinno go przekreślac jest błędem. Zresztą osoby totalnie zielone nie dostaną się, wciąż trzeba pokonać 49 osób. Pozdrawiam.


Tak jak kolega Radek napisał, więcej pokory i żebyście się nie zdziwili z tym progiem. Rok temu każdy pisał że próg pewnie zmaleje i było zdziwienie, że tak wzrósł. Trzeba szanować kandydatów i ja nie zamierzam teraz odpoczywać do teorii, a raczej powtarzam już cały materiał.

Offline strażak 95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3492 dnia: Lipiec 09, 2016, 13:50:07 »
Jak idzie nauka chłopaki ?? A jak u was z basenem ??

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3493 dnia: Lipiec 09, 2016, 14:10:58 »
Jak idzie nauka chłopaki ?? A jak u was z basenem ??

30-35s i ogarniam wzory z fizyki i testy od 2004 na pamięć
CZOSNKI <3

Offline Jako97

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Cały czas do przodu :D
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3494 dnia: Lipiec 09, 2016, 16:15:05 »
Jak idzie nauka chłopaki ?? A jak u was z basenem ??

Basen tak w granicach 52 s, testy już mnie dosyć nudzą ale no do poniedziałku się jeszcze nimi po katuje ;)

Offline strażakA94

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3495 dnia: Lipiec 09, 2016, 16:22:58 »
Panowie mam znajmogo na szkole i mówił że testy w których będzie poniżej 35 odpowiedzi nie będą brane pod uwagę. Taki test jest oceniany na 0 pkt

Offline wblaz2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3496 dnia: Lipiec 09, 2016, 16:38:28 »
To niech zejdzie ze szkoły, bo spadnie. :stop:

Offline luksi12

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3497 dnia: Lipiec 09, 2016, 16:47:55 »
Panowie poczekajmy do wynikow testu w poniedziałek, wtedy ocenimy, lub docenimy kandydatów którzy beda w dalszym ciagu jedna noga w szkole :)

Offline Kajster

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3498 dnia: Lipiec 09, 2016, 16:54:38 »
Panowie mam znajmogo na szkole i mówił że testy w których będzie poniżej 35 odpowiedzi nie będą brane pod uwagę. Taki test jest oceniany na 0 pkt

No i dlaczego siejesz ferment :) ściema tylko po to żeby kogoś zdołować :) nigdy takiego czegoś nie było tym bardziej że w zasadach rekrutacji tego nie było więc kłamstwo i cześć :)

@EDiT no nic dziwnego że sieje ferment :) pierwsza wiadomość na forum więc pewnie taką informacją chce ubić kilka osób żeby natłukły złych odpowiedzi - pewnie sam nie wiele umie a chciałby się dostać :) looser...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2016, 17:09:46 wysłana przez Kajster »

Offline taz_org

  • aspirant
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 320
  • SKKP
    • Fotografia dronowa i badania termowizyjne
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3499 dnia: Lipiec 09, 2016, 19:12:55 »
Panowie mam znajmogo na szkole i mówił że testy w których będzie poniżej 35 odpowiedzi nie będą brane pod uwagę. Taki test jest oceniany na 0 pkt

Uwielbiam takie wpisy :) ale trzeba mieć naj***ne, żeby takie rzeczy pisać, a co gorsza może uwierzyć w to... To ja tyle nie zaznaczyłem jak się dostałem i miałem 20. miejsce ;)
Pozdro dla przegranych :)