Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010042 razy)

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3200 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:06:15 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 14:30:32 wysłana przez c1astek »
CZOSNKI <3

Offline jurek7

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3201 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:07:23 »
Co piszecie w tym odwołaniu? Chodzi o CS PSP

Offline nowy123456

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3202 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:09:23 »
Co piszecie w tym odwołaniu? Chodzi o CS PSP
Wgl w jakiej formie masz zamiar napisać to odwolanie, harvard kończy się jutro, czwartek sprawnościowe, niby kiedy mają zrobić dodatkowy termin dla tych co się odwolali. To nie sesja, tu nie ma poprawek l.

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3203 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:09:38 »
Trzeba czekac na oficjalne wyniki które maja byc podane na stronie szkoly. Moze jeszcze dzisiaj sie ukarza.

W SA PSP chyba dzisiaj okolo 18:00 byl koniec.

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3204 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:11:23 »
Trzeba czekac na oficjalne wyniki które maja byc podane na stronie szkoly. Moze jeszcze dzisiaj sie ukarza.

W SA PSP chyba dzisiaj okolo 18:00 byl koniec.

Kogo maja karać xD

A tak propo harvardy nie kończą sie w środę ?
CZOSNKI <3

Offline Mumin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3205 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:15:16 »
Trzeba czekac na oficjalne wyniki które maja byc podane na stronie szkoly. Moze jeszcze dzisiaj sie ukarza.

W SA PSP chyba dzisiaj okolo 18:00 byl koniec.

Kogo maja karać xD

A tak propo harvardy nie kończą sie w środę ?

Krk dzisiaj skończyło

Offline rodflix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3206 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:17:21 »
Cytuj
Aha czyli jak mi bieg na 50m nie wyjdzie tez mam sie poplakac jak ludzie po Harvardzie i sie odwoływać bo przez stres źle pobiegłem ? Jest to w ch*j nie wporządku w stosunku do tych co przeszli Harvarda

Jakbym nie przeszedł dowolnej konkurencji, nieważne jakiej, szukałbym każdej możliwej opcji żeby się odratować. Wydaje mi się to naturalnym zachowaniem, że jak komuś zależy to próbuje za wszelką cenę i wszelkimi dostępnymi środkami. Nie wiem też czemu miało by to być nie w porządku w stosunku do tych co przeszli - jakby oni udupili mieli by takie samo prawo, a teraz równie dobrze powołując się na to co piszesz, mógłbym powiedzieć że oni byli nie w porządku w stosunku do reszty, bo przeszli a reszta nie.
Jeśli ktoś jest z tych, co po porażce pakują manatki i lecą do domu bo już nic nie ma sensu - jego sprawa. Ja się nie zamierzam poddawać, tym bardziej że wiem na co mój organizm stać, i jeśli jest jakaś opcja to zamierzam ją wykorzystać, a co reszta o tym myśli - mam to gdzieś. nie interesuje mnie zdanie reszty, tylko to żeby w końcu pracować tam, gdzie od dawna chce. Tym bardziej nie zamierzam wszytkim rzucać temu, że jakiś forumowy sceptyk twierdzi, że to nie fair w stosunku do reszty.
Nie rozumiem o co ten Twój cały żal - masz za złe że inni próbują?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 20:21:30 wysłana przez rodflix »

Offline Bejd

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3207 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:21:26 »
@rodflix
Czyli jak nie zaliczysz 50m to będziesz się odwoływał i szukał dziury w całym ? A potem nie zaliczysz drążka znowu się odwołasz, jak Ci "nie siądzie" 1000m pójdziesz z odwołaniem? Spoko, powód możesz sobie wymyślić, ale obawiam się, że na część teoretyczną może Ci już zabraknąć powodów.

Offline rodflix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3208 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:27:02 »
Czyli jak nie zaliczysz 50m to będziesz się odwoływał i szukał dziury w całym ? A potem nie zaliczysz drążka znowu się odwołasz, jak Ci "nie siądzie" 1000m pójdziesz z odwołaniem? Spoko, powód możesz sobie wymyślić, ale obawiam się, że na część teoretyczną może Ci już zabraknąć powodów.

Tak, wolałbym się odwoływać i "szukać dziury w całym", bo a nuż zrobię to jedno podciagnięcie więcej, czy wykręce parę setnych mniej. Wiem, że najprostszym i najwygodniejszym wyjściem jest olać wszystko i czekać rok z myślą "wtedy mi się uda, teraz mi się nie chce". Może mam zryty charakter, ale ja tak nie mogę, i będe szukać tyle dziur, ile będe musiał aż nie osiąge celu, i jesli odwołanie da mi chociaż cień szansy, to będe ich pisać tyle ile będzie trzeba. Nazywa się to uporem w dążeniu do celu, i myslałem że wszyscy startujący do SA mają podobne podejście, no ale jeśli ktos wam powie że się nie nadajecie, a Wy się z tym godzicie, i nie próbujecie udowodnić że jest inaczej - wasze życie. Nikogo nie zamierzam krytykować za decyzje jakie podejmuje. Fajnie by było też, jeśli Ci, co zdecydowali że to rzucą w pieron nie krytykowali tych, co nie chcą tego tak łatwo zrobić.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 20:31:54 wysłana przez rodflix »

Offline Piotrek 95

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 242
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3209 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:34:43 »
Poznań jutro kończy Harvard - potwierdzone info

Offline nowy123456

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3210 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:36:26 »
Z tych odwołań to i tak nici, ale warto próbować.

Offline Bejd

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3211 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:41:56 »
Czyli jak nie zaliczysz 50m to będziesz się odwoływał i szukał dziury w całym ? A potem nie zaliczysz drążka znowu się odwołasz, jak Ci "nie siądzie" 1000m pójdziesz z odwołaniem? Spoko, powód możesz sobie wymyślić, ale obawiam się, że na część teoretyczną może Ci już zabraknąć powodów.

Tak, wolałbym się odwoływać i "szukać dziury w całym", bo a nuż zrobię to jedno podciagnięcie więcej, czy wykręce parę setnych mniej. Wiem, że najprostszym i najwygodniejszym wyjściem jest olać wszystko i czekać rok z myślą "wtedy mi się uda, teraz mi się nie chce". Może mam zryty charakter, ale ja tak nie mogę, i będe szukać tyle dziur, ile będe musiał aż nie osiąge celu, i jesli odwołanie da mi chociaż cień szansy, to będe ich pisać tyle ile będzie trzeba. Nazywa się to uporem w dążeniu do celu, i myslałem że wszyscy startujący do SA mają podobne podejście, no ale jeśli ktos wam powie że się nie nadajecie, a Wy się z tym godzicie, i nie próbujecie udowodnić że jest inaczej - wasze życie. Nikogo nie zamierzam krytykować za decyzje jakie podejmuje. Fajnie by było też, jeśli Ci, co zdecydowali że to rzucą w pieron nie krytykowali tych, co nie chcą tego tak łatwo zrobić.

Upór w dążeniu do celu to jest powiedzenie sobie "okej nie dałem rady, to i tamto do poprawy a nad tym trzeba jeszcze popracować, wrócę za rok silniejszy" a nie płakanie i szukanie winnych, we wszystkich i wszystkim widzisz winę ale nie w sobie.
Od części teoretycznej też byś się odwołał ? Powód: miałem błąd w zadaniu x,y i z, ale teraz już się douczyłem i wiem jakie powinny być poprawne odpowiedzi..

Ziombel weź
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 20:46:05 wysłana przez Bejd »

Offline mateobomba

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3212 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:46:45 »
Ja mam jutro o 12 w Poznaniu.  Wylece w koszulce AWFu i z miejsca będzie zdane :p You'll See hahaha


Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3213 dnia: Lipiec 05, 2016, 20:58:20 »
Trudno jest znieść te porażkę, ale każdy z nas musi to wziąć na siebie. Mi też nie jest łatwo. Naprawdę jestem teraz w beznadziejnej sytuacji, ale wiem, że wrócę do tego pierdolnika i dam radę. Wymiotę wszystkich choćbym nie wiem co. SA PSP pierwsza dziesiątka jest moja.

A reszcie gratuluję panowania nad emocjami. To właśnie o to w tej próbie chodzi.

Za rok was dopadnę.

Elo!
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu

Offline rodflix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3214 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:04:30 »
Czyli jak nie zaliczysz 50m to będziesz się odwoływał i szukał dziury w całym ? A potem nie zaliczysz drążka znowu się odwołasz, jak Ci "nie siądzie" 1000m pójdziesz z odwołaniem? Spoko, powód możesz sobie wymyślić, ale obawiam się, że na część teoretyczną może Ci już zabraknąć powodów.

Tak, wolałbym się odwoływać i "szukać dziury w całym", bo a nuż zrobię to jedno podciagnięcie więcej, czy wykręce parę setnych mniej. Wiem, że najprostszym i najwygodniejszym wyjściem jest olać wszystko i czekać rok z myślą "wtedy mi się uda, teraz mi się nie chce". Może mam zryty charakter, ale ja tak nie mogę, i będe szukać tyle dziur, ile będe musiał aż nie osiąge celu, i jesli odwołanie da mi chociaż cień szansy, to będe ich pisać tyle ile będzie trzeba. Nazywa się to uporem w dążeniu do celu, i myslałem że wszyscy startujący do SA mają podobne podejście, no ale jeśli ktos wam powie że się nie nadajecie, a Wy się z tym godzicie, i nie próbujecie udowodnić że jest inaczej - wasze życie. Nikogo nie zamierzam krytykować za decyzje jakie podejmuje. Fajnie by było też, jeśli Ci, co zdecydowali że to rzucą w pieron nie krytykowali tych, co nie chcą tego tak łatwo zrobić.

Upór w dążeniu do celu to jest powiedzenie sobie "okej nie dałem rady, to i tamto do poprawy a nad tym trzeba jeszcze popracować, wrócę za rok silniejszy" a nie płakanie i szukanie winnych, we wszystkich i wszystkim widzisz winę ale nie w sobie.
Od części teoretycznej też byś się odwołał ? Powód: miałem błąd w zadaniu x,y i z, ale teraz już się douczyłem i wiem jakie powinny być poprawne odpowiedzi..

Ziombel weź

A widziałeś gdzieś, żebym kogoś obwiniał za to że mi nie wyszło? Napisałem parę rzeczy, opisałem jak wyglądała próba w moim przypadku, ile mi wymierzyły majstry, a na ile rzeczywiście mnie stać - nigdzie nikogo nie obwiniłem za to co się stało. Daleki jestem od rzucania winami, do płaczu także, bo takie sytuacje tylko mnie dalej motywują. Co więcej wiem, że stres dodał swoje trzy grosze i problem siedzi prawdopodobnie właśnie tutaj, ale wiem też, jestem nawet pewien że tą próbę potrafię przejść z wynikiem większym niż "dobry", i to teraz, na tą chwilę bez kolejnych godzin ćwiczeń i treningów. I własnie temu się odwołuję, bo wiem na co mnie stać. Jak bym zrobił na drążku 1 podciągnięcie, to naturalne jest że odwołania bym nie pisał, ale jakbym zrobił 9 to poleciał bym do komisji od razu.
I jak już musisz wiedzieć - nie, z testu bym się nie odwołał, bo na teście nie mierzą czegoś, co może ulec drastycznej zmianie z sekundy na sekundę, i nie mierzą czegoś, co właściwie jest poza kontrolą, i ma się nijak do tego, co powinno pokazywać.
A "wrócę za rok silniejszy" i ''napiszę odwołanie bo być może jeszcze mi się uda jak się zepnę" wcale wzajemnie się nie wykluczają. Myślę nawet że idą ze sobą w parze.

Dobra narodzie, nie ma się co żryć nawzajem - kto napisał odwołania to napisał, kto nie to nie. Jest to sprawa każdego z osobna, i nikt się nie powinien drugiego czepiać że zrobił tak a nie inaczej. W końcu wszystkim nam chodzi o to samo, a to że jeden będzie próbował iść wszelkimi drogami, a drugi woli wyczekać i iść na spokojnie - to już nie ma znaczenia.

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3215 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:13:06 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:07:03 wysłana przez Rico650 »

Offline rodflix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3216 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:16:40 »
Ja powiem tak, jeśli nie chcą mnie tam wpuścić drzwiami to wejdę im tam oknem, jeśli nie na parterze to tym na ostatnim piętrze.

Ja dzisiaj prawie cały dzień poświęciłem aby zawieźć świstek z odwołaniem, wydałem trochę pieniędzy na podróż, a jechałem tylko autobusami ponieważ samochodu nie mam i powiem Wam że wcale nie żałuję nawet jeśli wyrzucą to do kosza, a wiem przynajmniej że zrobiłem co się tylko dało  -_-

I właśnie o takim podejściu pisałem wcześniej :D

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3217 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:25:08 »
Dokładnie tak. Może nic nie da nasze odwołanie ale będę mieć świadomość że walczyłem do końca.
Lubelskie

Offline Mumin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3218 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:28:15 »
Tylko chodzi o różnice w walce o swoją szansę, a szukaniu winnych wszędzie tylko nie u siebie - pierwsza postawa, szacun.

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3219 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:35:13 »
Ja tam dzisiaj poszedłem pierwszy raz na crossfit i wykręciłem najlepszy czas z grupy(podobno mam małą wydolność, trenerzy się zdziwili jak powiedziałem, ze na tym harvardzie odpadłem).
Ja nawet podań nie pisałem, jasno jest napisanie, ze od sprawności nie ma odwołań a w Harvardzie nic nie przeszkadzało, po co wymyślać i latać z językiem na brodzie.
Za rok spotkamy się ponownie i może damy radę, może. Chłopcy nie ma co drążyć tematu, uwaliliśmy to uwaliliśmy ja mam świadomość, że fizycznie jestem dobry i tylko niefart wyeliminował mnie w tym roku:D
Lecimy dalej jak jesteśmy nauczeni i wysportowani to wystarczy to utrzymać to co mamy i za rok się zobaczy.:)

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3220 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:39:06 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 14:29:56 wysłana przez c1astek »
CZOSNKI <3

Offline Rabarbar123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3221 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:48:10 »
witam wszystkich;)
mam dla was dobra wiadomość moje odwołanie zostało pozytywnie rozpatrzone, dzis zostałem wezwany telefonicznie do sekretariatu szkoły SA PSP poznań, moja proba zostanie powtórzona dnia 06.07.2016 roku a do próby podszedłem w poniedizałek 4.07.2016., prawdopodobnie bede startował po wszystkich ;)
Wiec nie poddawajcie sie , piszcie odwołanie moze i wam sie uda .
W odwołaniu napisałem ,ze podest nie był stabilny co było sprawdzone dokumencie filmowym .

« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 21:58:55 wysłana przez Rabarbar123 »

Offline lories93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3222 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:54:56 »
Nie rozumiem jednego skoro za 1 razem wam nie nie udało uzyskać tych 80 to jaki jest sens drugiego podejścia?? Jak ktoś wyżej pisał druga próba będzie jeszcze trudniejsza,  nie udało się wam to faktycznie się nie nadajecie o to chodzi w tym harvardzie.

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3223 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:56:42 »
Cytuj
11.  Podczas próby wydolnościowej prowadzi się „kartę próby”. Wyniki próby okazuje się kandydatowi, który potwierdza własnoręcznym podpisem wynik.

12.  W próbie wydolnościowej obowiązuje jedna możliwość podejścia do próby.

13.  Od wyniku próby wydolnościowej nie przysługuje odwołanie.

Proszę:P Wątpię żeby przyjeli:)
Raz się nie udało ale 2 raz może się udać:)
I od razu nie "nadajecie się".... słabe to.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2016, 07:00:24 wysłana przez Butel »

Offline lories93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3224 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:59:49 »
Cytuj
11.  Podczas próby wydolnościowej prowadzi się „kartę próby”. Wyniki próby okazuje się kandydatowi, który potwierdza własnoręcznym podpisem wynik.

12.  W próbie wydolnościowej obowiązuje jedna możliwość podejścia do próby.

13.  Od wyniku próby wydolnościowej nie przysługuje odwołanie.

Proszę:P Wątpię żeby przyjeli:)
Raz się nie udało ale 2 raz może się udać:)
I od razu nie "nadajecie się".... słabe to.

Przynajmniej nie w tym roku..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2016, 07:01:59 wysłana przez Butel »