Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010030 razy)

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2775 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:33:06 »
pierwsze akwarium potem rybki ..  Trzeba się 1 dostać a potem można mysleć :)

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2776 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:37:18 »
to prawda nie ma co za bardzo faktów wyprzedzać, ale jakieś plany zawsze można mieć
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2777 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:39:14 »
tu się zgadzam w 100 %

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2778 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:16:16 »
W CS lista na stronie 808 chetnych  :fiuu:

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2779 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:25:35 »
W CS lista na stronie 808 chetnych  :fiuu:

po sprawności zostało około 360

Offline komar18

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2780 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:29:07 »
A podobno miało być najwiecej w CS a okazuje sie ze tylko 808, ale zajebiscie:)

Offline komar18

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2781 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:29:42 »
Myślisz? Aż tyle odpadnie?

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2782 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:40:20 »

Offline Banderolukasz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2783 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:50:30 »

Offline komar18

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2784 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:53:53 »
Fakt CS to nie SGSP, ale patrzac na ta tabele, to ja mysle ze zostanie mniej niz 360

Offline Banderolukasz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2785 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:55:19 »
w sgsp odpadają na torze Ci co uzyskali czas wyższy niz średni, czyli można było sie spodziewac ze bedzie to około połowa ;)

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2786 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:55:35 »
przepraszam mój błąd źle sobie przeczytałem  :rofl:

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2787 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:12:33 »
W CS lista na stronie 808 chetnych  :fiuu:

podaj link

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2788 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:27:19 »
W CS lista na stronie 808 chetnych  :fiuu:

podaj link

Masz na stronie jak byk, troche checi

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2789 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:34:52 »
W CS lista na stronie 808 chetnych  :fiuu:

podaj link

Masz na stronie jak byk, troche checi

Na dole w zakładce "Nabór" ..
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline korzen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2790 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:44:35 »
Jak myślicie, jaki % ludzi odpadnie po harvardzie? Ja obstawiam 40-50 % :)

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2791 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:52:09 »
tak dużo chyba nie ale na 50 odpadnie okolo 60 :P

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2792 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:54:54 »
Jak myślicie, jaki % ludzi odpadnie po harvardzie? Ja obstawiam 40-50 % :)
30%-35%
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2793 dnia: Czerwiec 30, 2016, 16:53:30 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:12:16 wysłana przez Rico650 »

Offline Mistrzuu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2794 dnia: Czerwiec 30, 2016, 17:50:19 »
Witam wszystkich forumowiczów :) Na wstępie dodam ,że śledzę wypowiedzi tego topic'a z pół roku :) Ale jak zacząłem czytać te ostatnie wypowiedzi to no po prostu pomyślałem ,że muszę się zarejestrować.  :kwit:
Dlaczego ?
Bo większość niby taka hiper super :) a potem smuteczek że odpadają w pierwszej kolejności.
Dodam ,że ze swojej strony myślę że zrobiłem wszystko aby się przygotować.
Ale no bez jaj... Jak czytam ,że jakieś ziomki schodzą na 1000m do prawie 2 minut :P a taki nawet rekord Polski nie jest to po prostu leżę i się śmieję :) Kolejnym takim dodatkiem jaki wyczytałem są sporty walki i tym podobne :P Stary a czy sporty walki polegają na tym kto przebiegnie najszybciej 1000m(no chyba że uciekacie kto pierwszy)? Jeżeli tak to ja nie mam pytań... :) Po wpisach wyczytuję że są tutaj sami atleci :) z mieszanką sportów siłowych. A prostych ludzi tutaj po prostu brak. Aż szkoda się dalej wypowiadać ...
Myślę ,że ten post da troszkę do myślenia. :) Zamiast robić Sobie reklamę jacy wy to super nie jesteście to lepiej idźcie zrobić lekki trening. :rofl: Bo potem będzie duże rozczarowanie ,że jednak zwykły prostu lud jest w jak to nazywam szczęśliwej 90 :)

Offline Mumin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2795 dnia: Czerwiec 30, 2016, 17:51:57 »
Panowie, ja dzisiaj już po sprawdzianach biegowych i wniosek jest jeden: muszę odpocząć, bo tak chu**wych wyników to ja półtorej miesiąca temu nie miałem gdzie moje treningi i kondycja były dużo słabsze niż przez ostatnie tygodnie...  :gwiazdki: :gwiazdki:

Wiesz co to chyba normalne mam identycznie. Drążek, kilometr, harvard. Czas na regeneracje i sportowy chill teraz :)

Offline Mistrzuu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2796 dnia: Czerwiec 30, 2016, 17:59:27 »
Kolejną rzeczą którą muszę jeszcze poruszyć :P Jest dieta.
Ludzie ! Zluzujcie teraz z ilością białka ... Postawcie na węglowodany (zdrowe). To jest paliwo dla organizmu. Siłownia to nie sporty wydolnościowe. Jasne że organizm nie ma aż takich mega dużych zdolności do magazynowania energii. Ale ze swojego doświadczenia wiem ,że jak robię carbo ładowanie przed maratonem. Tak z 3 dni wcześniej to nie popadam w kryzysy energetyczne.
To samo próbowałem z dużą ilością białka. Która niestety zmusiła Mnie do postojów przez kryzysy energetyczne.
Dodam jeszcze ,że jak teraz postawicie w dużej ilości na węgle to dobrze na tym wyjdziecie (nie, nie przytyjecie przez 3 dni ładowania).
Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie śmiało pisać prywatnie. Postaram się pomóc. I proszę się nie przechwalać. Bo często jest tak że Ci lepiej przygotowani nawet tutaj się nie wypowiadają . Miejcie to na uwadze.

Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2797 dnia: Czerwiec 30, 2016, 18:08:16 »
Kolejną rzeczą którą muszę jeszcze poruszyć :P Jest dieta.
Ludzie ! Zluzujcie teraz z ilością białka ... Postawcie na węglowodany (zdrowe). To jest paliwo dla organizmu. Siłownia to nie sporty wydolnościowe. Jasne że organizm nie ma aż takich mega dużych zdolności do magazynowania energii. Ale ze swojego doświadczenia wiem ,że jak robię carbo ładowanie przed maratonem. Tak z 3 dni wcześniej to nie popadam w kryzysy energetyczne.
To samo próbowałem z dużą ilością białka. Która niestety zmusiła Mnie do postojów przez kryzysy energetyczne.
Dodam jeszcze ,że jak teraz postawicie w dużej ilości na węgle to dobrze na tym wyjdziecie (nie, nie przytyjecie przez 3 dni ładowania).
Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie śmiało pisać prywatnie. Postaram się pomóc. I proszę się nie przechwalać. Bo często jest tak że Ci lepiej przygotowani nawet tutaj się nie wypowiadają . Miejcie to na uwadze.


Oho kolega powyżej wypowiada się pogardliwie na temat niektórych wypowiedzi a sam sieje ferment z dietą  ^_^ ^_^ ^_^ Mistrz  :rofl: :rofl: :fiuu: :fiuu:

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2798 dnia: Czerwiec 30, 2016, 18:09:55 »
Kolejną rzeczą którą muszę jeszcze poruszyć :P Jest dieta.
Ludzie ! Zluzujcie teraz z ilością białka ... Postawcie na węglowodany (zdrowe). To jest paliwo dla organizmu. Siłownia to nie sporty wydolnościowe. Jasne że organizm nie ma aż takich mega dużych zdolności do magazynowania energii. Ale ze swojego doświadczenia wiem ,że jak robię carbo ładowanie przed maratonem. Tak z 3 dni wcześniej to nie popadam w kryzysy energetyczne.
To samo próbowałem z dużą ilością białka. Która niestety zmusiła Mnie do postojów przez kryzysy energetyczne.
Dodam jeszcze ,że jak teraz postawicie w dużej ilości na węgle to dobrze na tym wyjdziecie (nie, nie przytyjecie przez 3 dni ładowania).
Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie śmiało pisać prywatnie. Postaram się pomóc. I proszę się nie przechwalać. Bo często jest tak że Ci lepiej przygotowani nawet tutaj się nie wypowiadają . Miejcie to na uwadze.

Chyba po to jest forum żeby zdawać relacje z własnych osiągnięć i obecnej formy. Wiadomo że nie ma co brać wszystkiego do siebie, bo zawsze się znajdą bajkopisarze itd., tak samo nie ma co się sugerować każdą opinią np. odnośnie Harwarda dużo osób pisze o tym stresie, jak się boisz to serce szybciej bije , ale czego się bać jak jesteś przygotowany i znasz swój wynik.
Mówisz że dobrze zrobi ładowanie węglami i lepiej żebyś tak nie mowil tym bardziej na kilka dni przed egzaminami , bo jeszcze komuś zaszkodzi ktoś się zamuli, teraz to już nie ma co zmieniać tylko robić tak jak to się robilo na treningu.
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2799 dnia: Czerwiec 30, 2016, 18:15:32 »
Kolejną rzeczą którą muszę jeszcze poruszyć :P Jest dieta.
Ludzie ! Zluzujcie teraz z ilością białka ... Postawcie na węglowodany (zdrowe). To jest paliwo dla organizmu. Siłownia to nie sporty wydolnościowe. Jasne że organizm nie ma aż takich mega dużych zdolności do magazynowania energii. Ale ze swojego doświadczenia wiem ,że jak robię carbo ładowanie przed maratonem. Tak z 3 dni wcześniej to nie popadam w kryzysy energetyczne.
To samo próbowałem z dużą ilością białka. Która niestety zmusiła Mnie do postojów przez kryzysy energetyczne.
Dodam jeszcze ,że jak teraz postawicie w dużej ilości na węgle to dobrze na tym wyjdziecie (nie, nie przytyjecie przez 3 dni ładowania).
Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie śmiało pisać prywatnie. Postaram się pomóc. I proszę się nie przechwalać. Bo często jest tak że Ci lepiej przygotowani nawet tutaj się nie wypowiadają . Miejcie to na uwadze.

Chyba po to jest forum żeby zdawać relacje z własnych osiągnięć i obecnej formy. Wiadomo że nie ma co brać wszystkiego do siebie, bo zawsze się znajdą bajkopisarze itd., tak samo nie ma co się sugerować każdą opinią np. odnośnie Harwarda dużo osób pisze o tym stresie, jak się boisz to serce szybciej bije , ale czego się bać jak jesteś przygotowany i znasz swój wynik.
Mówisz że dobrze zrobi ładowanie węglami i lepiej żebyś tak nie mowil tym bardziej na kilka dni przed egzaminami , bo jeszcze komuś zaszkodzi ktoś się zamuli, teraz to już nie ma co zmieniać tylko robić tak jak to się robilo na treningu.
Masz jakieś wyrzuty do osób trenujacych sporty walki , że nic im nie dadzą , to powiem Ci że chyba nigdy nie byłeś na takim treningu , bo działa on lepiej niż niejeden interwał...
Bo walczyć trzeba do końca!