Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010041 razy)

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2750 dnia: Czerwiec 30, 2016, 10:09:13 »
"Zdrowy pan?"
Proszę pani,działam w OSP,byłem już u pani badany
aa to prosze przyjechać na 17 podbijemy  :straz:

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2751 dnia: Czerwiec 30, 2016, 10:22:48 »
Mi koszykówka uratowała życie wystarczy że poszedłem do mojej babki co mi całe życie podbijała badania na sezon ręka ucałowana i załatwione w 5 minut :D

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2752 dnia: Czerwiec 30, 2016, 10:38:48 »
wróciłem właśnie od lekarza  rodzinnego , podbił od ręki . Zbadał jedynie gardło ,osłuchał mnie i ciśnienie i pieczątkę strzelił

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2753 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:22:52 »
Ja nic nie miałem robione jak co roku i byłem u rodzinnego 2 min gadka i za free pięczątka wszystko jest :D powoli zaczynam odpoczynek przed testami :p

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2754 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:25:51 »
ja powtarzam od poniedziałku wszystkie testy od 1994 . i wieczorem ćwiczę , odpoczynek dopiero w niedziele :)

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2755 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:35:00 »
odpoczywać można w sierpniu :)

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2756 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:14:54 »
odpoczywać można w sierpniu :)

czy się uda czy nie, za ten czas poświęcony na pewno się będzie nam należało :D
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2757 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:16:55 »
odpoczywać można w sierpniu :)

czy się uda czy nie, za ten czas poświęcony na pewno się będzie nam należało :D

Za silną wolę też się należy  :wacko:

Offline komar18

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2758 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:21:54 »
Tak jest, ja praktycznie od stycznia po 8h w książkach, 3x w tyg trening wiec nalezy się:)

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2759 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:39:03 »
ja to nawet staram się pić generalnie wodę / herbatę gorzką    jakiś jogurt pitny  raczej unikam słodzonych napojów typu pepsi . tak samo z słodyczami  jak już ciasto jest w domu to się coś tam skubnie ale  generalnie stram sie unikać .
taka niby diet...

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2760 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:45:41 »
ja to nawet staram się pić generalnie wodę / herbatę gorzką    jakiś jogurt pitny  raczej unikam słodzonych napojów typu pepsi . tak samo z słodyczami  jak już ciasto jest w domu to się coś tam skubnie ale  generalnie stram sie unikać .
taka niby diet...

Nie przesadzajmy nauka nauka ale zeby nie jesc slodkiego bo startujesz do szkoly to chyba coś nie tak :P

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2761 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:53:19 »
Ja trenuję codziennie z przerwami w tygodniu max 1-2 dni, biegam, sprinty, drążek, basen, plus codziennie trening k1/mma od wiielu lat, wiec sezon ze mnie wycisnął dużo i jak najardziej dobre będzie dla mnie przerwanie hardkorowych treningów, wrzucam na ostanie dni na luz po prostu delikatne biaganka plus pływanie itd. żeby nie zastygnąć, zawsze tak robiłem, zresztą każdy zna swój organizm, ja wiem jak właściwie się przygotować, by wycisnąć maxa na testach.

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2762 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:54:57 »
szczerze powiem, że ja też mocno zwróciłem uwagę na jedzonko. Na pewno staram się dostarczyć organizmowi większą ilość białka w postaci ryb czy np serka wiejskiego. Żeby mieć siłę się podciągać trzeba odżywić trochę muły :D napoi słodkich i gazowanych to w ogóle nie pije, tylko woda! :P

Powiem wam, że jeśli ktoś jest na pograniczu zaliczenie 50m to te pare kg mniej na wadze na pewno miałoby znaczenie.
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2763 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:57:25 »
Ja trenuję codziennie z przerwami w tygodniu max 1-2 dni, biegam, sprinty, drążek, basen, plus codziennie trening k1/mma od wiielu lat, wiec sezon ze mnie wycisnął dużo i jak najardziej dobre będzie dla mnie przerwanie hardkorowych treningów, wrzucam na ostanie dni na luz po prostu delikatne biaganka plus pływanie itd. żeby nie zastygnąć, zawsze tak robiłem, zresztą każdy zna swój organizm, ja wiem jak właściwie się przygotować, by wycisnąć maxa na testach.

dobrze, że startujesz do Poznania  :rofl: :straz:
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2764 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:59:33 »
szczerze powiem, że ja też mocno zwróciłem uwagę na jedzonko. Na pewno staram się dostarczyć organizmowi większą ilość białka w postaci ryb czy np serka wiejskiego. Żeby mieć siłę się podciągać trzeba odżywić trochę muły :D napoi słodkich i gazowanych to w ogóle nie pije, tylko woda! :P

Powiem wam, że jeśli ktoś jest na pograniczu zaliczenie 50m to te pare kg mniej na wadze na pewno miałoby znaczenie.


Jak spadają Ci kilogramy to razem z mięśniami  ^_^

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2765 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:02:23 »

Powiem wam, że jeśli ktoś jest na pograniczu zaliczenie 50m to te pare kg mniej na wadze na pewno miałoby znaczenie.
[/quote]
myślę tak samo teraz ważę jakieś 83,5 kg i najlepszy czas jaki wykręciłem to miałem 7,12 na asfalcie ... a potem 7,18 na szutrowej bieżni .
więc jak by człowiek ważył te 78-80 myślę że był by lepszy wynik

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2766 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:04:37 »
szczerze powiem, że ja też mocno zwróciłem uwagę na jedzonko. Na pewno staram się dostarczyć organizmowi większą ilość białka w postaci ryb czy np serka wiejskiego. Żeby mieć siłę się podciągać trzeba odżywić trochę muły :D napoi słodkich i gazowanych to w ogóle nie pije, tylko woda! :P

Powiem wam, że jeśli ktoś jest na pograniczu zaliczenie 50m to te pare kg mniej na wadze na pewno miałoby znaczenie.


Jak spadają Ci kilogramy to razem z mięśniami  ^_^
takim rozumowaniem to jak ktoś waży 100 to będzie miał lepszy czas od tego co waży 90 ?
jak ćwiczysz i chudniesz  i robisz odpowiedni treningi na przyrost i dieta to mieśnie się buduja a tłuszcz spalasz

Offline komar18

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2767 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:05:57 »
fanatyk - gówno prawda ze spadaja miesnie, najpierw spada ci tkanka tłuszczowa a chca nie chca to +/- 5kg u szczupłej osoby wiec przestan pierdoly opowiadac

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2768 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:14:00 »
jakaś granica jest jeśli chodzi o te kilogramy , jednak zobaczcie ile sprinterzy waża przy 180cm wzrostu 75-85 kg to jest idealna waga , mięsnie przy szybkościowych sportach muszą być też, ja sam przybralem na wadzę i jestem szybszy ale nie dlatego, że tyrałem na siłce, ćwiczyłem szybkość robiłem ćwiczenia wytryzmałościowo siłowe i mam na 183cm 82kg i czuję dobry power jak i kondycje, wszystko zależy od wielu rzeczy, dla przykładu kumpel z naboru 2 lata temu waga "x" nie pamietam ale rok pozniej 10kg wiecej przez siłkę i co ? czas 6-80 ale w genach miał szybkość no i w sumie wysportowany był :D

Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2769 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:14:56 »
Co tu dietetyków się narobiło  ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2770 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:15:44 »
Co tu dietetyków się narobiło  ^_^ ^_^ ^_^ ^_^


Hahah prawda jest jedna ! Testy nas zweryfikują i tyle :D

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2771 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:21:03 »
fanatyk - gówno prawda ze spadaja miesnie, najpierw spada ci tkanka tłuszczowa a chca nie chca to +/- 5kg u szczupłej osoby wiec przestan pierdoly opowiadac



Czytając to forum widzę, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Zawsze najmądrzejszy i zawsze najlepszy:)
To chyba oczywiście, że się pali najpierw tkanka tłuszczowa ale jak masz intesywny wysiłek to i mięśnie i po to masz izolatory aby organizm nie pobierał nic z mięśni.

Na ale komar najlepsiejszy i najmądrzejszy aby Ciebie te testy nie przygniotły jak łapka na owady:)


Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2772 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:25:05 »
fanatyk - gówno prawda ze spadaja miesnie, najpierw spada ci tkanka tłuszczowa a chca nie chca to +/- 5kg u szczupłej osoby wiec przestan pierdoly opowiadac



Czytając to forum widzę, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Zawsze najmądrzejszy i zawsze najlepszy:)
To chyba oczywiście, że się pali najpierw tkanka tłuszczowa ale jak masz intesywny wysiłek to i mięśnie i po to masz izolatory aby organizm nie pobierał nic z mięśni.

Kolego na to z czego organizm pobiera energię składa się wiele czynnników, nie można powiedzieć teraz organizm czerpie energię z tkanki tł. a teraz z mięśni. I jeden i drugi ma tak naprawdę rację :)

Na ale komar najlepsiejszy i najmądrzejszy aby Ciebie te testy nie przygniotły jak łapka na owady:)

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2773 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:28:43 »
bez spiny  :fiuu:
na rozluźnienie tematu https://www.facebook.com/WadowiceFCC   jacyś zainteresowani ??

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2774 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:30:23 »
panowie bez spiny! :D

ćwicząc i odżywiając się w miarę zdrowo, to te mięśnie nam nie uciekną a wręcz przeciwnie.

Tak na marginesie, to zastanawialiście się co chcielibyście robić dorabiając sobie do pensji młodszego aspiranta? :D
  Ja zrobię kurs trenera crossfitu :D

Marzenia !  :szalony: :straz:
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu