Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010006 razy)

Offline Bakus

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 307
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2675 dnia: Czerwiec 28, 2016, 21:11:13 »
ja miałem tętna 59,55,45 i wynik 94

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2676 dnia: Czerwiec 28, 2016, 21:12:38 »
Spokojnie, nigdy nie sprawdzali kolców odkąd startuje  (bez przesady) nie ma na to czasu i nie wiem po co ...

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2677 dnia: Czerwiec 28, 2016, 21:16:00 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:13:56 wysłana przez Rico650 »

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2678 dnia: Czerwiec 28, 2016, 21:25:16 »
Ja robię do piątku ostatnie treningi plus weekend jeszcze ostatni raz drążek, sprawdzać nic nie sprawdzam, bo to nie jest tak dokładne jak na testach :D

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2679 dnia: Czerwiec 28, 2016, 21:46:16 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:13:26 wysłana przez Rico650 »

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2680 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:19:36 »
A w poniedziałek do fizjo na masaż ogólny przed sprawnosciowymi  :sympatia:
CZOSNKI <3

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2681 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:24:10 »
Całkiem spoko pomysł, skoro Ci to pomoże lepiej się nastawić "psychicznie" bo kondycyjnie i szybkościowo już nic nie wypracujesz to spoko :D ja kontynuuje, żeby nie "zastygnąć" rozbieganie tak samo zrobię delikatnie i tyle, sprawdzić z chęcią bym sprawdził 50m, jednak czas ze stopera nie jest adekwatny do tego co będzie na testach, więc wole sobie nie śmiecić umysłu :D

Ja mam plan następujący co do biegów: W poniedziałek, czyli wczoraj zrobiłem ostatni mocny trening szybkościowo - interwałowy, dwa dni odpoczynku od biegania i w czwartek jadę na tartan do miasta na sprawdzian z 50m i 1000m na przetarcie organizmu przed startem. Zamierzam zrobić to tak jak na egzaminie właściwym, czyli z powiedzmy pełnym osprzętem z kolcami itd. Potem 1 dzień przerwy od biegania no i w sobotę ostatnie delikatne wybieganko krótkie, 30-40 minut swobodnym tempem, bez interwałów i innego ciężkiego shitu żeby się nie rozsypać no i tyle  -_-

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2682 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:35:20 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Co do wyników w naborach to dzisiaj startowałem we Wrocku i dwóch kozaków miało 156.... ( dla ciekawostki powiem, że ich życiówki na 1 km w okolicach 2:20 :)Także widocznie za małą ilość naborów odwiedziłeś :P

Ja sam mierząc miałem 100-95.... a dzisiaj marne 81 przy naborze.... jak widać stres mnie zjada, licze że w SA PSP będzie minimum tak:)

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2683 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:39:33 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Co do wyników w naborach to dzisiaj startowałem we Wrocku i dwóch kozaków miało 156.... ( dla ciekawostki powiem, że ich życiówki na 1 km w okolicach 2:20 :)Także widocznie za małą ilość naborów odwiedziłeś :P

Ja sam mierząc miałem 100-95.... a dzisiaj marne 81 przy naborze.... jak widać stres mnie zjada, licze że w SA PSP będzie minimum tak:)

2,20 na km samochodem chyba :)

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2684 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:42:30 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Co do wyników w naborach to dzisiaj startowałem we Wrocku i dwóch kozaków miało 156.... ( dla ciekawostki powiem, że ich życiówki na 1 km w okolicach 2:20 :)Także widocznie za małą ilość naborów odwiedziłeś :P

Ja sam mierząc miałem 100-95.... a dzisiaj marne 81 przy naborze.... jak widać stres mnie zjada, licze że w SA PSP będzie minimum tak:)

2,20 na km samochodem chyba :)

O ile dobrze pamiętam jeden z nich jest Mistrzem Polski, ale nie wiem w jakiej kat :)

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2685 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:43:50 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Co do wyników w naborach to dzisiaj startowałem we Wrocku i dwóch kozaków miało 156.... ( dla ciekawostki powiem, że ich życiówki na 1 km w okolicach 2:20 :)Także widocznie za małą ilość naborów odwiedziłeś :P

Ja sam mierząc miałem 100-95.... a dzisiaj marne 81 przy naborze.... jak widać stres mnie zjada, licze że w SA PSP będzie minimum tak:)

2,20 na km samochodem chyba :)
[/quote
Rekord swiata to 2 11 wiec cos chyba kolega zbajerował :P

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2686 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:44:52 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Co do wyników w naborach to dzisiaj startowałem we Wrocku i dwóch kozaków miało 156.... ( dla ciekawostki powiem, że ich życiówki na 1 km w okolicach 2:20 :)Także widocznie za małą ilość naborów odwiedziłeś :P

Ja sam mierząc miałem 100-95.... a dzisiaj marne 81 przy naborze.... jak widać stres mnie zjada, licze że w SA PSP będzie minimum tak:)

2,20 na km samochodem chyba :)
[/quote
Rekord swiata to 2 11 wiec cos chyba kolega zbajerował :P

Nie sprawdzałem, porostu powtarzam to co usłyszałem, ale sam wynik 156 w Haraldzie od jutra pewnie na str będzie można sprawdzić:)

Offline Radek1993

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2687 dnia: Czerwiec 28, 2016, 22:57:03 »
Uff :P 7,5 sek. okazało się że biegałem na 60m :D Ale jak tak będę rozwiązywać zadania jak ogarnąłem dystans to powodzenia -_-

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2688 dnia: Czerwiec 28, 2016, 23:00:52 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:13:33 wysłana przez Rico650 »

Offline Radek1993

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2689 dnia: Czerwiec 28, 2016, 23:09:00 »
Ale jest to jedna z najszybszych metod sprawdzania wydolności i prawdę mówiąc w miarę miarodajna. Według mnie wystarczyłyby 1000m,50m i drążek, ale jeśli potrzebna im taka selekcja to niech robią. Zresztą gdyby było skakanie przez skakankę to też byśmy skakali :)

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2690 dnia: Czerwiec 28, 2016, 23:13:58 »
Jak kolega zaznaczył jest to próba wydolnościowa, która ma na celu zbadanie wydolności naszych organizmów, czyli w skrócie czy ktoś trenuje, czy też nie a nie jest to na sprawdzenie jak reaguje człowiek na stres...

Zrobili tą próbę, żeby wywalić ulańców i tych co się nie przygotowywali ze stadionu, po co im tłum dodatkowy na stadionie, ciężej ogarnąć a tak to luz będą mieli i Ci co to przeprowadzają jak i my Ci co solidnie pracowali nad sprawnością przez cały rok  :straz:

Offline Pączkin

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Cel - PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2691 dnia: Czerwiec 29, 2016, 05:21:28 »
Jak kolega zaznaczył jest to próba wydolnościowa, która ma na celu zbadanie wydolności naszych organizmów, czyli w skrócie czy ktoś trenuje, czy też nie a nie jest to na sprawdzenie jak reaguje człowiek na stres...

Zrobili tą próbę, żeby wywalić ulańców i tych co się nie przygotowywali ze stadionu, po co im tłum dodatkowy na stadionie, ciężej ogarnąć a tak to luz będą mieli i Ci co to przeprowadzają jak i my Ci co solidnie pracowali nad sprawnością przez cały rok  :straz:
Jak czytam takich pewnych siebie oszolomow to aż mi się wierzyć nie chce ze taki gość się do straży pcha. Nie każdy jest atleta, sam nim nie jestem, ale dla porównania, we Wrocławiu na naborze u mnie Harvard 81, 3 tyg temu na naborze w Częstochowie, Harvard 111, a cały czas go robię. Na to składa się tyle pośrednich czynników że ciężko jest wykręcić dobry współczynnik dla niektórych. Poza tym ten Twój rok przygotowań nie jest każdemu jednemu startującemu potrzebny bo ty się możesz od 5 lat starać a przyjdzie ktoś inaczej uwarunkowany i cie zjada w przedbiegach.

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2692 dnia: Czerwiec 29, 2016, 07:16:35 »
Ja też nie lubię słuchać takich przechwał. Dobrze kolega wyżej napisał,niektórzy na wybieganie się potrzebują 2 lata a niektórym miesiąc starczy  -_- -_-

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2693 dnia: Czerwiec 29, 2016, 08:42:19 »
Robicie sprawdziany z biegów w tym tygodniu tak żeby się sprawdzić przed startem?
dwa dni przed biegami raczej będzie odpoczynek dzień przed delikatny trucht pewnie

Offline gosc96

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2694 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:07:51 »
Licze że ci co jako pierwsi zaliczaja harvarda daja znac jak to wyglada w jakiej szkole, na jakiej zasadzie pomiar i jaka zdawalnosc  :straz: i oby jak najpredzej, bo w poniedzialek to z tej ciekawosci nie wytrzymam jak na forum cisza bd  :milcz:

A orientuje sie ktos jaki jest metronom na harvardzie, albo chociaz na naborach z ulicy jaki byl?

I czy kupowal ktos buty z kolcami w decathlonie i czy w ogole tam sa?

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2695 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:41:17 »
Maetronom najczesciej na naborze z ulicy to taki http://www.musiklehre.at/musiklexikon/images/metronom.gif a bywa ze jest glosnik I puszczone z komputera

Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2696 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:17:22 »
Licze że ci co jako pierwsi zaliczaja harvarda daja znac jak to wyglada w jakiej szkole, na jakiej zasadzie pomiar i jaka zdawalnosc  :straz: i oby jak najpredzej, bo w poniedzialek to z tej ciekawosci nie wytrzymam jak na forum cisza bd  :milcz:

A orientuje sie ktos jaki jest metronom na harvardzie, albo chociaz na naborach z ulicy jaki byl?

I czy kupowal ktos buty z kolcami w decathlonie i czy w ogole tam sa?

Jeśli nigdy nie startowałeś w kolcach to odradzam zakup. A jak już kupisz to koniecznie przetestuj "lekko" na tartanie :tuba: :tuba:

Można się łatwo pozrywać  :fiuu: :fiuu:

Offline gosc96

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2697 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:19:06 »
A to tupanie go nie zaglusza przypadkiem? Bo z tego co pamietam to kolega do fortepianu taki ma i moim zdaniem jakby sie tupalo o skrzynie i glosniej oddychalo to bd problem zeby go uslyszec, a jak nie patrzy sie na nogi to idzie sie o skrzynie przewrocic

Licze że ci co jako pierwsi zaliczaja harvarda daja znac jak to wyglada w jakiej szkole, na jakiej zasadzie pomiar i jaka zdawalnosc  :straz: i oby jak najpredzej, bo w poniedzialek to z tej ciekawosci nie wytrzymam jak na forum cisza bd  :milcz:

A orientuje sie ktos jaki jest metronom na harvardzie, albo chociaz na naborach z ulicy jaki byl?

I czy kupowal ktos buty z kolcami w decathlonie i czy w ogole tam sa?

Jeśli nigdy nie startowałeś w kolcach to odradzam zakup. A jak już kupisz to koniecznie przetestuj "lekko" na tartanie :tuba: :tuba:

Można się łatwo pozrywać  :fiuu: :fiuu:

Tartan mam 100m za domem, bloki startowe mi dają z hali sportowej, tak wiec pocwicze sobie na spokojnie kilka razy, chyba ze nigdzie ich nie znajde w sklepie.
A co do ryzyka, to powiem tak ze jak troche pokropi w trakcie biegow, to bez kolcow ponizej 7.2 to nawet atleci nie zejda, bo tartan jest sliski jak cholera, to zaryzykuje zakup, jesli ma mnie to uratowac
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 10:25:24 wysłana przez gosc96 »

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2698 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:40:13 »
do mnie właśnie jadą kurierem. Problem gdzie tu je przetestować.. Chyba będę musiał jechać do krk do parku bo tam są takie bieżnie

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2699 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:51:18 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:13:14 wysłana przez Rico650 »