Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010037 razy)

Offline Brylant321

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2650 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:22:24 »
A jeśli ktoś ma na 8 rano rozpoczęcie testu to ma sie stawić o 8 w szkole czy wcześniej ? W Warszawie bylo na godzinę i dodatkowo trzeba bylo stawić się 45min wcześniej a w Poznaniu nic takiego nie napisali...
I czy na stadionie sa jakies wieksze zegary cyfrowe ktorych widac jaki czas ma sie w trakcie biegu na 1000m czy w zegarek sie wyposażyć ?

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2651 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:23:33 »
kto wam podpisywal to zaswiadczenie lekarskie bo lekarz rodzinny nie chcial i medycyny pracy wyslal mnie do rodzinnego czyli rozumiem ze jedyna mozliwosc to prywatnie tylko do jakiego lekarza ?

a zaświadczenia nie było dostarczyć do 27?

harvard z dziś 117.

masz zabrać i im dać  zaświadczenia w dniu testu

ja 97 ale codzienny rower i pływanie z dnia na dzień podnosi

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2652 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:25:00 »
kto wam podpisywal to zaswiadczenie lekarskie bo lekarz rodzinny nie chcial i medycyny pracy wyslal mnie do rodzinnego czyli rozumiem ze jedyna mozliwosc to prywatnie tylko do jakiego lekarza ?

a zaświadczenia nie było dostarczyć do 27?

harvard z dziś 117.

masz zabrać i im dać  zaświadczenia w dniu testu

ja 97 ale codzienny rower i pływanie z dnia na dzień podnosi

Fakt co szkoła to obyczaj
CZOSNKI <3

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2653 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:26:01 »
co do zaświadczeń dokładnie przepisze z listu z S Kraków  ;
  druki zaświadczeina i oświadczenia kandydata o stanie zdrowia ,któe wypełnione należy dostarczyć osobiście w dniu próby wydolnościowej przed przystąpieniem do testu.

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2654 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:28:36 »
Pulsoksymetr służy do mierzenia wysycenia krwi tlenem czytaj do mierzenia saturacji. Pozdrawiam kolegów ratowników medycznych co startują ja z dniem wczorajszym uzyskałem dyplom :D  ps. te co mierzą tętno też "potocznie  nazywa sie " pulsoksymetrami" ale to nie ważne jako ciekawostkę napisałem :straz:

Kolego skory jestes RM to powinnienes wiedziec ze pulsoksymetr pokazuje tez wartosc tetna :fiuu:

 :stop: Mój nie pokazuję tętna, mam ręczny w torbach, które mamy na wyjazdówkach też takie mamy, a jeśli mówisz o defibrylatorach to jest zupełnie inna sprawa, generalnie chodzi o to , ze pulsoksymetr jest do saturacji GŁÓWNIE, a pulsometr do do pulsu, chodzi o nazwę przyrządu,  a co do RM to tętno się bada ręcznie na obwodzie i centrali, a czemu pewnie sam wiesz, "lecz pacjenta nie monitor" nawet gdy są częstoskurcze sprawdzasz a to , ze jedne mierzą puls a drugie nie to każdy wie, ale nazewnictwo przyrząd każdy ma swoje.

Pulsoksymetr służy do mierzenia wysycenia krwi tlenem czytaj do mierzenia saturacji. Pozdrawiam kolegów ratowników medycznych co startują ja z dniem wczorajszym uzyskałem dyplom :D  ps. te co mierzą tętno też "potocznie  nazywa sie " pulsoksymetrami" ale to nie ważne jako ciekawostkę napisałem :straz:

Lucas, mimo, że dopiero teraz dostałeś dyplom, to przy rekrutacji masz dodane punkty, +10 zdaje się? Czy taki dyplom trzeba dać przy składaniu papierów, a teraz niestety już za późno?
Tak czy siak serdeczne gratulacje! :)

Punktów nie mam, niestety głupi regulamin szkoły, ale wiedzy mi nikt nie zabierze i kwalifakcji, szczeblami zdobywam to co chciałem, z aspirantką trwa walka po raz enty... ale spokojnie jestem przygotowany, więc czas pokaże :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2016, 13:51:01 wysłana przez Butel »

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2655 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:47:23 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2656 dnia: Czerwiec 28, 2016, 13:53:59 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2657 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:03:01 »
Pulsoksymetr służy do mierzenia wysycenia krwi tlenem czytaj do mierzenia saturacji. Pozdrawiam kolegów ratowników medycznych co startują ja z dniem wczorajszym uzyskałem dyplom :D  ps. te co mierzą tętno też "potocznie  nazywa sie " pulsoksymetrami" ale to nie ważne jako ciekawostkę napisałem :straz:

Kolego skory jestes RM to powinnienes wiedziec ze pulsoksymetr pokazuje tez wartosc tetna :fiuu:

 :stop: Mój nie pokazuję tętna, mam ręczny w torbach, które mamy na wyjazdówkach też takie mamy, a jeśli mówisz o defibrylatorach to jest zupełnie inna sprawa, generalnie chodzi o to , ze pulsoksymetr jest do saturacji GŁÓWNIE, a pulsometr do do pulsu, chodzi o nazwę przyrządu,  a co do RM to tętno się bada ręcznie na obwodzie i centrali, a czemu pewnie sam wiesz, "lecz pacjenta nie monitor" nawet gdy są częstoskurcze sprawdzasz a to , ze jedne mierzą puls a drugie nie to każdy wie, ale nazewnictwo przyrząd każdy ma swoje.

Pulsoksymetr służy do mierzenia wysycenia krwi tlenem czytaj do mierzenia saturacji. Pozdrawiam kolegów ratowników medycznych co startują ja z dniem wczorajszym uzyskałem dyplom :D  ps. te co mierzą tętno też "potocznie  nazywa sie " pulsoksymetrami" ale to nie ważne jako ciekawostkę napisałem :straz:

Lucas, mimo, że dopiero teraz dostałeś dyplom, to przy rekrutacji masz dodane punkty, +10 zdaje się? Czy taki dyplom trzeba dać przy składaniu papierów, a teraz niestety już za późno?
Tak czy siak serdeczne gratulacje! :)

Punktów nie mam, niestety głupi regulamin szkoły, ale wiedzy mi nikt nie zabierze i kwalifakcji, szczeblami zdobywam to co chciałem, z aspirantką trwa walka po raz enty... ale spokojnie jestem przygotowany, więc czas pokaże :D


Kolega dobrze gada, mierzenie pulsu w pulsoksymetrze to jak granie w gry na telefonie :D może i masz te gry ale nie do tego telefon został stworzony :D

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2658 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:13:10 »
harvard z dziś 117.

Uważam ze nie ma czym sie tak chwalić, lepiej pochwalisz sie po testach  :fiuu:

W porządku  :szalony:

Powiem Ci ze wynik masz kozak bo juz zjeździłem tyle naborów i jeszcze nigdy nikt takiego nie miał 
:fiuu: na pewno w szkole będziesz miał niższy bo stres bedzie ale zaliczysz bez problemów  :fiuu:

Ej no , tak mi wychodzi. Przecież jaj sobie nie robię,zresztą po co? Jestem tego zdania że kłamstwo nic nie da a w końcu samo wyjdzie na jaw  :straz:

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2659 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:18:00 »
Polecam przedtreningówkę 30 min przed harvardem i wynik 120 gwarantowany :P hahaha  :fiuu:

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2660 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:30:34 »
a tak serio ktoś myślał o przedtreningówce przed biegami ? :D

Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2661 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:31:38 »
Polecam przedtreningówkę 30 min przed harvardem i wynik 120 gwarantowany :P hahaha  :fiuu:

Dobrze dobrze polecaj haha. Niech tak 600 osób chapsnie C4 albo Napalm i już mniej konkurencji :D

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2662 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:34:52 »
Czy ktoś z Was ma może wynajęty pokój lub pokoję w Poznaniu i ma wolne miejsce na okres testów ? moja opcja przepadła, więc szukam czegoś od niedzieli , zawsze to tańsze koszty. Nie piszcie, że się obudziłem dopiero teraz, bo miałem już nocleg lecz przepadł z powodów przeprowadzek itd. a uwaga w zeszłym roku dzień przed testami miejsce w hotelu z kumplami znalazłem ! więc da radę ! :D w razie co pisac na priv. bo widziałem , że wcześniej ludzie pisali.

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2663 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:40:56 »
a tak serio ktoś myślał o przedtreningówce przed biegami ? :D

Nie pytaj innych o takie rzeczy, musisz sam na sobie wszystko testować bo inaczej źle się to może skończyć.
Złapiesz zadyszkę, za duże tempo sobie narzucisz albo nie opanujesz oddechu i będzie więcej szkody niż pożytku.

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2664 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:52:11 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:13:44 wysłana przez Rico650 »

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2665 dnia: Czerwiec 28, 2016, 14:55:29 »
Ale nie testować w domu bo efekt jest tylko za pierwszym razem!  :fiuu:

Offline maksio97

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Kandydat na SA- 2 próba
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2666 dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:01:07 »
Kiedy mniej więcej zaczyna się unitarka?
Tylko proszę bez głupich wpisów typu "najpierw martw się szkołą", "było przeszukać forum" bo pytam tylko z ciekawości, żeby wiedzieć jak mogę zaplanować jakiś wyjazd na wakacje gdybym się dostał, a nie będę na ostatnią chwilę rezerwował.

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2667 dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:01:58 »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2019, 23:13:50 wysłana przez Rico650 »

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2668 dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:07:51 »
amfe trzeba przynieść.

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2669 dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:15:08 »
W tym roku listy  osób zakwalifikowanych nie ma? Cos się ociagaja z nią; )

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2670 dnia: Czerwiec 28, 2016, 18:19:21 »
jak ktoś będzie biegł 50 w kolcach to będę mu sprawdzać jego buty ?? czy ma krótkie kolce ? i wgl co to znaczy krótkie kolce

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2671 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:22:38 »
Krótkie >> 6mm albo mniej. Rok temu w SA PSP nie sprawdzali ale kto wie co nas czeka w tym roku.

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2672 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:47:42 »
Pomiary tetna : 64 , 54 , 42 wynik 93 ,75 dobrze to obliczylem ?

Offline Jozekk14

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2673 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:50:31 »
Odrazu mowie ze jestem po sprintach i wchodze na 50 cm skrzynie :P

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #2674 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:54:51 »
nie no niech nie robią sobie jaj, że będą mierzyć nam kolce kuźwa w butach..

ciekawe czy na taką samą dokładność będzie można liczyć z ich strony.

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu