Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1009970 razy)

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1925 dnia: Maj 18, 2016, 10:20:17 »
Coś tam ćwiczycie prócz Biegania i drążka? Ja w Czwartek na Kajaki idę, a co :) Zawsze to inna forma aktywnego spędzania czasu  :straz:

zgodzę się dobrze jest mieć jakąś odskocznie od biegania :) dlatego co jakiś czas rowerem treningowym kręcę jakieś 70 min :) i w każdy czwartek biegnę 3 km do szkoły na 2 godziny dobrej siatkówki :)

Ja  tam też i po lasach pobiegam z wykrywaczem :) Zawsze to lepsze niż siedzenie na czterech literach w domu :)

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1926 dnia: Maj 18, 2016, 10:34:48 »
Coś tam ćwiczycie prócz Biegania i drążka? Ja w Czwartek na Kajaki idę, a co :) Zawsze to inna forma aktywnego spędzania czasu  :straz:

zgodzę się dobrze jest mieć jakąś odskocznie od biegania :) dlatego co jakiś czas rowerem treningowym kręcę jakieś 70 min :) i w każdy czwartek biegnę 3 km do szkoły na 2 godziny dobrej siatkówki :)

Ja  tam też i po lasach pobiegam z wykrywaczem :) Zawsze to lepsze niż siedzenie na czterech literach w domu :)

wykrywacz metali ?P:)  generalnie każda aktywność fizyczna jest spoko :)
wgl uważam ,że przygotowanie sprawnościowe  hartuje człowieka. Każdy dzień to kolejne przesuwanie granic swojego organizmu.  :kask:

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1927 dnia: Maj 18, 2016, 20:32:40 »
Coś tam ćwiczycie prócz Biegania i drążka? Ja w Czwartek na Kajaki idę, a co :) Zawsze to inna forma aktywnego spędzania czasu  :straz:

zgodzę się dobrze jest mieć jakąś odskocznie od biegania :) dlatego co jakiś czas rowerem treningowym kręcę jakieś 70 min :) i w każdy czwartek biegnę 3 km do szkoły na 2 godziny dobrej siatkówki :)

Ja  tam też i po lasach pobiegam z wykrywaczem :) Zawsze to lepsze niż siedzenie na czterech literach w domu :)

wykrywacz metali ?P:)  generalnie każda aktywność fizyczna jest spoko :)
wgl uważam ,że przygotowanie sprawnościowe  hartuje człowieka. Każdy dzień to kolejne przesuwanie granic swojego organizmu.  :kask:

Tak Wykrywacz :P A co , coś trzeba robić w nudne dni :)

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1928 dnia: Maj 18, 2016, 23:58:55 »
Piękna sprawa z tym wykrywaczem, sam tak robię :) Aż się boję pytać co już znalazłeś?  :szalony:

Offline piachu97

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1929 dnia: Maj 19, 2016, 07:20:10 »
Też kiedyś chodziłem  :D Trochę smutno się robi jak kopiesz a tu nie wypał:v Ale ogólnie dużo ciekawych rzeczy można znaleźć :d

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1930 dnia: Maj 19, 2016, 10:16:03 »
Panowie, potrzebujemy z Mackiem jednego goscia do pokoju Wilda ul Konarowa (100metrów od szkoły). Cena za nocleg 34zł przy czym na stracie trzeba zapłacić od razu za min 3 noce (potem jest opcja przedłuzenia) Ja mam zapisane na siebie. Z maćkiem jestem ugadany wiec potrzebuje jeszcze jedną odpowiedzialną i pewną osobę. Wstępnie przyjeżdzamy w niedziele ale jesli dostaniemy w liscie że wydolnosc we wtorek do stawiamy sie w poniedziałek. W grupie taniej odpowiednio 3- 34zł, 2- 45zł 1 -70-90 zł Wiec chyba sie opłaca.

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1931 dnia: Maj 19, 2016, 10:18:22 »
Czasami srebro wpadnie :)

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline mackol93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Cel: SA PSP POZNAŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1932 dnia: Maj 19, 2016, 11:09:01 »
Panowie, potrzebujemy z Mackiem jednego goscia do pokoju Wilda ul Konarowa (100metrów od szkoły). Cena za nocleg 34zł przy czym na stracie trzeba zapłacić od razu za min 3 noce (potem jest opcja przedłuzenia) Ja mam zapisane na siebie. Z maćkiem jestem ugadany wiec potrzebuje jeszcze jedną odpowiedzialną i pewną osobę. Wstępnie przyjeżdzamy w niedziele ale jesli dostaniemy w liscie że wydolnosc we wtorek do stawiamy sie w poniedziałek. W grupie taniej odpowiednio 3- 34zł, 2- 45zł 1 -70-90 zł Wiec chyba sie opłaca.
Dokładnie tak. Wszystko jest załatwione przez kolegę, za co dziękuję. Jeżeli ktoś jest chętny to walcie śmiało.

Offline Banderolukasz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1933 dnia: Maj 19, 2016, 11:24:13 »
Panowie, potrzebujemy z Mackiem jednego goscia do pokoju Wilda ul Konarowa (100metrów od szkoły). Cena za nocleg 34zł przy czym na stracie trzeba zapłacić od razu za min 3 noce (potem jest opcja przedłuzenia) Ja mam zapisane na siebie. Z maćkiem jestem ugadany wiec potrzebuje jeszcze jedną odpowiedzialną i pewną osobę. Wstępnie przyjeżdzamy w niedziele ale jesli dostaniemy w liscie że wydolnosc we wtorek do stawiamy sie w poniedziałek. W grupie taniej odpowiednio 3- 34zł, 2- 45zł 1 -70-90 zł Wiec chyba sie opłaca.

ja jestem chętny, już pisze na priv ;)

Offline ubi666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1934 dnia: Maj 19, 2016, 16:17:53 »
orientuje się ktoś może ile podań wpłynęło do Krakowa ? dzwonił ktoś ? pozdrawiam

Offline quebahombree

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
  • Cel: Kraków 2017
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1935 dnia: Maj 19, 2016, 17:00:37 »
Jakie to ma znaczenie ? Pewnie jak co roku około 1000.
100 podań w jedna albo druga stronę nic nie zmienia bo i tak co roku dostaje sie określona ilośc.

Offline ubi666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1936 dnia: Maj 19, 2016, 17:20:29 »
wiem i rozumiem to ale pytam się tylko tych co się dowiadywali a chciałbym wiedzieć to dla siebie po prostu jestem ciekawy po to jest to forum, żeby zapytać, dowiedzieć się od innych .

Offline necyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1937 dnia: Maj 19, 2016, 18:33:07 »
Zastanawiam się, co jest z dzisiejsza młodzieżą(większość z Was to 97) albo innymi ludźmi, którzy maja problemy z czytaniem i rozumowaniem tekstu pisanego. Kolega Ubi grzecznie zapytał czy ktoś wie, nie pytał czy ktoś NIE WIE, nie pytał tez czy ma jakieś to znaczenie. W związku z tym łaskawie kolego quebahomree swoje zbędne komentarze wsadź daleko i... Nie on jeden jest tego ciekaw, bo ja również :)

Pozdrawiam Was Panowie, trochę szacunku i pokory, bo jak przypadkiem się znajdziemy na szkole, starsi bardzo szybko to wyegzekwują :)

Offline Radek1993

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1938 dnia: Maj 19, 2016, 18:40:41 »
Popieram Necyk. Ja nawet nie startuję do Krakowa a chętnie bym się dowiedział. Z różnych przyczyn ktoś może chcieć się dowiedzieć, chociażby ze względu na organizację rekrutacji. W niektórych przypadkach 100 osób więcej może decydować bo wtedy trzeba będzie przyjechać dzień wcześniej itp. A śledzę temat już dobre kilka lat i wiem że ilość chętnych ma wpływ na poziomy punktów, może nieduże ale ma. Wystarczy przeanalizować poprzednie lata, więc jeżeli ktoś chce się dowiedzieć, a ktoś inny zna odpowiedź nie widzę przeciwwskazań żeby się wiedzą podzielić, zawsze to mniej telefonów do szkoły z tym samym pytaniem, co nie?

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1939 dnia: Maj 19, 2016, 18:42:32 »
Ja jak byłem tydzień temu w Krakowskiej Szkole Aspirantów to po wejściu do środka jakiś aspirant spisywał dane z dowodu i miał tam taką listę, zerknąłem i byłem wpisywany jako 1137 bodajże nie pamiętam dokładnie ale to było coś koło tego. Nie wiem czy to może oznaczać liczbę kandydatów?

Offline necyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1940 dnia: Maj 19, 2016, 19:33:22 »
Ja jak byłem tydzień temu w Krakowskiej Szkole Aspirantów to po wejściu do środka jakiś aspirant spisywał dane z dowodu i miał tam taką listę, zerknąłem i byłem wpisywany jako 1137 bodajże nie pamiętam dokładnie ale to było coś koło tego. Nie wiem czy to może oznaczać liczbę kandydatów?

zdecydowanie nie :)
w związku z tym, że zapewne jest to teren zamknięty jako jednostka (np chcąc wejść na teren Akademii Marynarki Wojennej) musisz się wpisać na listę, robią Ci ładne zdjęcie, weryfikują dane z dowodem osobistym. Myślę, że te liczby to czysta papirologia i rejestr osób odwiedzających np w przedziale od początku roku :)

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1941 dnia: Maj 19, 2016, 20:17:47 »
Orientujecie się czy jak zadzwonię do CS z pytaniem , "czy moje dokumenty dotarły" -  uzyskam odpowiedz, czy tego nie zweryfikuja??
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1942 dnia: Maj 19, 2016, 20:21:04 »
Ja jak byłem tydzień temu w Krakowskiej Szkole Aspirantów to po wejściu do środka jakiś aspirant spisywał dane z dowodu i miał tam taką listę, zerknąłem i byłem wpisywany jako 1137 bodajże nie pamiętam dokładnie ale to było coś koło tego. Nie wiem czy to może oznaczać liczbę kandydatów?

zdecydowanie nie :)
w związku z tym, że zapewne jest to teren zamknięty jako jednostka (np chcąc wejść na teren Akademii Marynarki Wojennej) musisz się wpisać na listę, robią Ci ładne zdjęcie, weryfikują dane z dowodem osobistym. Myślę, że te liczby to czysta papirologia i rejestr osób odwiedzających np w przedziale od początku roku :)
A już myślałem, że tyle jest kandydatów, dzięki za wyjaśnienie ;) No zdjęcia akurat nie robili, hehe ale tak jak mówisz teren zamknięty, drzwi musiał ktoś ze szkoły otworzyć a potem znowu otworzyć abym mógł wyjść.

Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1943 dnia: Maj 19, 2016, 20:22:53 »
Orientujecie się czy jak zadzwonię do CS z pytaniem , "czy moje dokumenty dotarły" -  uzyskam odpowiedz, czy tego nie zweryfikuja??

W Krakowie mi grzecznie sprawdzili i potwierdzili że jest wszystko ok, jak z CS to nie wiem, ale z tego co wyżej pisali to dość nie miłe Panie tam są, to nie wiem czy coś z tego będzie, ale spróbuj i się przekonaj :)

Offline lander

  • Cel: PSP
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1944 dnia: Maj 19, 2016, 20:38:38 »
Wydaje mi się że Ci powiedzą ale wiązankę pewnie będziesz musiał wysłuchać ;)

Offline piachu97

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1945 dnia: Maj 19, 2016, 20:39:03 »
Szkoda, że ja dopiero za rok startuje ;v Jakaś trema panowie już , czy może jeszcze spoko luzik ?: )

Offline quebahombree

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
  • Cel: Kraków 2017
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1946 dnia: Maj 19, 2016, 20:44:21 »
Szkoda, że ja dopiero za rok startuje ;v Jakaś trema panowie już , czy może jeszcze spoko luzik ?: )

Ja tez za rok startuje ! :D
Gdzie sie wybierasz i jak przygotowania ?

Offline Rico650

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 490
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1947 dnia: Maj 19, 2016, 20:45:04 »
Raczej spoko luzik póki co, jestem w miarę dobrze przygotowany na sprawnościówkę, jeszcze tylko teorię ogarnąć i można śmigać na egzaminy :straz:

Offline Bakus

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 307
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1948 dnia: Maj 19, 2016, 20:46:24 »
ja tak samo, wszystkiego nie umiem ( m.in z fizyki) ale jak są proste zadnia i znam wzór to wykonam , tez jest dobre to za zadania się powtórzą

Offline quebahombree

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
  • Cel: Kraków 2017
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1949 dnia: Maj 19, 2016, 20:48:18 »
Oby sie cos powtarzało tak jak było do tej pory, bo w sunie nie wiadomo co będzie w tym roku. Jak sprawnościowę trochę podtuningowali to istnieje szansa ze teorie tez cos pozmieniają :)