Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010037 razy)

Offline miszcz16

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1650 dnia: Maj 06, 2016, 08:32:13 »
Czytam to forum już jakiś czas i stwierdzam, że wszyscy tutaj za dużo gadają. Planujecie gdzie będziecie pracować a nawet na testach jeszcze nie byliście. Rzucacie jakieś hasła kto i ile osób przejdzie a życie i tak zweryfikuje. Jak widzę osoby, które przychodzą składać papiery z rodzicami albo strachem w oczach to nie wierze, że tacy ludzie potem mają jeździć do zdarzeń... Skupcie się na przygotowaniach a nie przeżywacie wszystko.

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1651 dnia: Maj 06, 2016, 09:14:54 »
Czytam to forum już jakiś czas i stwierdzam, że wszyscy tutaj za dużo gadają. Planujecie gdzie będziecie pracować a nawet na testach jeszcze nie byliście. Rzucacie jakieś hasła kto i ile osób przejdzie a życie i tak zweryfikuje. Jak widzę osoby, które przychodzą składać papiery z rodzicami albo strachem w oczach to nie wierze, że tacy ludzie potem mają jeździć do zdarzeń... Skupcie się na przygotowaniach a nie przeżywacie wszystko.
Popieram. Wszystko w temacie. Więcej pracować i trenować mniej gadać bo komisja egzaminacyjna nie siedzi na strazaku i nie patrzy na ilość postów tylko na wyniki egzaminów. Powodzenia młodzi!

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1652 dnia: Maj 06, 2016, 12:47:30 »
Czytam to forum już jakiś czas i stwierdzam, że wszyscy tutaj za dużo gadają. Planujecie gdzie będziecie pracować a nawet na testach jeszcze nie byliście. Rzucacie jakieś hasła kto i ile osób przejdzie a życie i tak zweryfikuje. Jak widzę osoby, które przychodzą składać papiery z rodzicami albo strachem w oczach to nie wierze, że tacy ludzie potem mają jeździć do zdarzeń... Skupcie się na przygotowaniach a nie przeżywacie wszystko.
Popieram. Wszystko w temacie. Więcej pracować i trenować mniej gadać bo komisja egzaminacyjna nie siedzi na strazaku i nie patrzy na ilość postów tylko na wyniki egzaminów. Powodzenia młodzi!
@przemissimo nie chcę być złośliwy ale popatrz co pisałeś w 2013. Jeszcze nie skończyłeś liceum, a już wybierałeś się na zaoczne studia do SGSP, gdy skończysz aspirantkę
Witajcie, mam pytanie. Idę do trzeciej klasy liceum i będę pisał maturę, planuje iść do Czewy na aspirantkę i tu mam pytanie. Jeśli napisze same podstawowe przedmioty, dostanę się do Częstochowy, to później jednostka może mnie wysłać na kurs oficerów na zaoczne SGSP? Bo wiem, że kilku moich kolegów z PSP którzy są po SAPSP zostali wysłani do Warszawy na zaoczne. Z tego co czytałem wynika na to, że muszę mieć zdaną maturę z chemii lub fizyki. Jak to jest?
Udało Ci się jesteś w SA gratuluję i życzę powodzenia. Nie dziw się, że ktoś sobie wyobraża co i gdzie mógłby robić po Szkole, bo robiłeś dokładnie to samo.
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline proevo10

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1653 dnia: Maj 06, 2016, 15:28:58 »
Siemka. Posiadam prawo kat C lecz nie odebrałem go jeszcze z wydziału. Jest jakaś szansa że wydadzą mi zaświadczenie odnośnie posiadania tego uprawnienia? Jeśli tak to jak długo to może trwać?

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1654 dnia: Maj 06, 2016, 16:43:10 »
miałem taką sytuację w tamtym roku. Zadzwoniłem do szkoły i z tego co pamiętam powiedzieli mi że mogę załączyć do podania ten kwitek co dostajesz na egzaminie.
Lubelskie

Offline 0rz3ch

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1655 dnia: Maj 06, 2016, 21:16:56 »
A tak na marginesie, pytal ktos ile podan zostalo zlozonch w poszczegolnych szkolach???????

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1656 dnia: Maj 06, 2016, 21:18:26 »
A tak na marginesie, pytal ktos ile podan zostalo zlozonch w poszczegolnych szkolach???????
W czewie około 200 podań jak na razie. Ale większość idzie pocztą wiec wiesz. 1k pęknie  -_-

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1657 dnia: Maj 06, 2016, 21:21:12 »
U mnie podanie szło z Warszawy do Częstochowy równo dzień;)

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1658 dnia: Maj 06, 2016, 22:47:31 »
ja byłem na kilku naborach "z ulicy" i harvard zaliczało więcej niż 70-80% osób... czasami było tak że 100% zaliczyło więc to co tu piszecie że 90% oblewa to bajki moim zdaniem.

Bajki nie bajki, o faktach sie nie dyskutuje, nabór na nowych zasadach do KM PSP Leszno, wynik rekrutacji --->żaden z kandydatów nie doszedł do rozmowy kwalifikacyjnej

Offline proevo10

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1659 dnia: Maj 06, 2016, 22:48:29 »
miałem taką sytuację w tamtym roku. Zadzwoniłem do szkoły i z tego co pamiętam powiedzieli mi że mogę załączyć do podania ten kwitek co dostajesz na egzaminie.

Czyli ten swistek na którym napisane jest " pozytywny", tak?

Offline necyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1660 dnia: Maj 06, 2016, 23:19:48 »
Zastanawia mnie jedno, wiekszosc osob startuje do SA zaraz po technikum/liceum. A co z wyksztalceniem wyzszym ? Kiedy myslicie, ze uda sie je Wam zrobic, czy nie potrzebujecie ?
Ja wiem, z ejest SG, gdzie jest stopien inzyniera, ale no ja jakos sam bede lepiej sie czul, jednak posiadajac to wyksztalcenie wyzsze, ktore i Wy predzej czy pozniej bedziecie musieli zrobic, z ty ze bedzie duzo ciezej zrobic te 3 lata zaocznie ;>

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1661 dnia: Maj 06, 2016, 23:29:02 »
Zastanawia mnie jedno, wiekszosc osob startuje do SA zaraz po technikum/liceum. A co z wyksztalceniem wyzszym ? Kiedy myslicie, ze uda sie je Wam zrobic, czy nie potrzebujecie ?
Ja wiem, z ejest SG, gdzie jest stopien inzyniera, ale no ja jakos sam bede lepiej sie czul, jednak posiadajac to wyksztalcenie wyzsze, ktore i Wy predzej czy pozniej bedziecie musieli zrobic, z ty ze bedzie duzo ciezej zrobic te 3 lata zaocznie ;>

ja aktualnie kończe rat meda, wiec coś tam już będzie na starcie gdyby sie udało z SA  :)

Offline necyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1662 dnia: Maj 06, 2016, 23:31:06 »
Zastanawia mnie jedno, wiekszosc osob startuje do SA zaraz po technikum/liceum. A co z wyksztalceniem wyzszym ? Kiedy myslicie, ze uda sie je Wam zrobic, czy nie potrzebujecie ?
Ja wiem, z ejest SG, gdzie jest stopien inzyniera, ale no ja jakos sam bede lepiej sie czul, jednak posiadajac to wyksztalcenie wyzsze, ktore i Wy predzej czy pozniej bedziecie musieli zrobic, z ty ze bedzie duzo ciezej zrobic te 3 lata zaocznie ;>

ja aktualnie kończe rat meda, wiec coś tam już będzie na starcie gdyby sie udało z SA  :)

o i to jak najbardziej ma sens w jakis sposob, czyli zapomnialem dopisac szkoly policealne* ;) Chyba, ze cos mi sie pomieszalo i inaczej teraz to wyglada ;)

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1663 dnia: Maj 06, 2016, 23:36:22 »
Zastanawia mnie jedno, wiekszosc osob startuje do SA zaraz po technikum/liceum. A co z wyksztalceniem wyzszym ? Kiedy myslicie, ze uda sie je Wam zrobic, czy nie potrzebujecie ?
Ja wiem, z ejest SG, gdzie jest stopien inzyniera, ale no ja jakos sam bede lepiej sie czul, jednak posiadajac to wyksztalcenie wyzsze, ktore i Wy predzej czy pozniej bedziecie musieli zrobic, z ty ze bedzie duzo ciezej zrobic te 3 lata zaocznie ;>

ja aktualnie kończe rat meda, wiec coś tam już będzie na starcie gdyby sie udało z SA  :)

o i to jak najbardziej ma sens w jakis sposob, czyli zapomnialem dopisac szkoly policealne* ;) Chyba, ze cos mi sie pomieszalo i inaczej teraz to wyglada ;)

Szkoły policealnej juz nie ma :) Ale masz racje jeszcze 2 lata temu tak było. Teraz jedyna droga do rat med to studia licencjackie

Offline kotmira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1664 dnia: Maj 07, 2016, 08:03:11 »
Też kończę rat-med w tym roku i lipa bo punktów nie dostanę ;/ w czerwcu się bronię no a papier trzeba mieć do 15 maja ;/

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1665 dnia: Maj 07, 2016, 11:47:58 »
Też kończe rat-meda studia w tym roku i próbowałem walczyć o punkty, ale niestety później też nie mogą przyznać, więc wielka szkoda, ale jeśli się dostaniemy to przynajmniej dobrze bedziemy sobie radzic na przedmiotach ratowniczych. No i takie połączenie to będzie moje spełnienie, bo już od kilku lat się o to staram, a Ty który raz startujesz ? gdzie ? i jak przygotowania ?




Też kończę rat-med w tym roku i lipa bo punktów nie dostanę ;/ w czerwcu się bronię no a papier trzeba mieć do 15 maja ;/

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1666 dnia: Maj 07, 2016, 15:53:52 »
miałem taką sytuację w tamtym roku. Zadzwoniłem do szkoły i z tego co pamiętam powiedzieli mi że mogę załączyć do podania ten kwitek co dostajesz na egzaminie.

Czyli ten swistek na którym napisane jest " pozytywny", tak?

Tak, to co daje Ci egzaminator po zdanym egzaminie.
Lubelskie

Offline jurek7

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1667 dnia: Maj 08, 2016, 01:29:35 »
Ile podań juz jest w cs psp?? Wiecie moze?

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1668 dnia: Maj 08, 2016, 04:22:08 »
Są tu jakieś świry co po 28 na drążku robią? :szalony: :szalony:

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1669 dnia: Maj 08, 2016, 11:12:42 »
Są tu jakieś świry co po 28 na drążku robią? :szalony: :szalony:

Ja robie, ale odrazu swiry  :szalony:

Offline 0rz3ch

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1670 dnia: Maj 08, 2016, 11:17:22 »
Ja mam nadzieje dobic do 28 rzez te 2 miesiace ;d

Offline Kamilweg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • SA Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1671 dnia: Maj 08, 2016, 12:14:38 »
Wie ktoś ile jest złożonych podań w krakowie ? :pyt:

Offline Tysia

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1672 dnia: Maj 08, 2016, 12:40:34 »
Ile podań juz jest w cs psp?? Wiecie moze?
  Ktoś ostatnio tu pisał że ok. 200

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1673 dnia: Maj 08, 2016, 12:44:52 »
Ile podań juz jest w cs psp?? Wiecie moze?
  Ktoś ostatnio tu pisał że ok. 200
No ja pisałem w tamtym tygodniu było około 200

Offline Banderolukasz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1674 dnia: Maj 08, 2016, 13:00:50 »
wiecie może czy do Poznania jest też ten generator podań? bo na stronie patrzę i nie widzę nic takiego :/