Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010027 razy)

Offline Banderolukasz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1475 dnia: Kwiecień 25, 2016, 17:44:03 »
w Poznaniu z tego co pamiętam dzień otwarty chyba jest w weekend (sobota 14 maj) chyba że coś się zmieniło  :P

Offline Cel434

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 187
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1476 dnia: Kwiecień 25, 2016, 17:57:33 »
Kiedy jest dzien otwarty do czewy?

Offline Tysia

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1477 dnia: Kwiecień 25, 2016, 17:59:40 »
Kiedy jest dzien otwarty do czewy?
Nie ma na razie żadnych informacji na ten temat :)

Offline PannaK.

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Cel: SGSP/CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1478 dnia: Kwiecień 25, 2016, 20:39:50 »
witam :) wie ktoś może kiedy są dni otwarte w sa psp w częstochowie ?:)

Nie wiem jak to będzie w tym roku, ale biorąc pod uwagę, że CS to jest specyficzna placówka edukacyjna, to (o ile wgl zrobią) to będzie raczej jak w ubiegłym roku - dni otwarte, ale TYLKO dla zorganizowanych grup SZKOLNYCH. ;)
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz tego także dokonać."

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1479 dnia: Kwiecień 25, 2016, 21:56:31 »
Nie chwale się. Chemię i Fizykę właśnie kończe na rozszerzeniu . Ostatni tydzień LO. Ale wiecie jak to jest, mimo to trzeba przypommnieć sobie wszystko po kolei :) Jak to mój fizyk powiedział jak spojrzał na testy do SA " Dobry gimnazjalista to rozwiąże " :)  :straz: :straz: :straz:

Offline Cel434

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 187
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1480 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:01:32 »
Jaki macie czas na 50m?

Offline wrona

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
  • SA Poznań, WSOWL
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1481 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:30:49 »
Widzę, że nie tylko ja kończę szkołę średnią i zamiast uczyć się do matur przygotowuję się do aspirantki  ^_^. Siedzę po 2-3 godziny dziennie, czasami więcej, kuję tą chemię i fizykę, a do matury nic, kompletnie nic nie powtarzam. Próbne wszystkie zdawałem bez problemu, wiem, że na prawdziwych sobie poradzę, prawdziwy sprawdzian mojej wiedzy to będzie w lipcu  :mellow:. O ile ze sprawnościówką dam radę, pół roku temu przesadziłem z przysiadami na siłowni i od tej pory mam problemy z kolanem. Czasami po bieganiu tak bolało, że nie mogłem na nie stanąć, ale kupiłem lepszy buty i jest w miarę dobrze. Za tydzień albo dwa jadę papiery złożyć, powodzenia w przygotowaniach :)

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1482 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:34:11 »
Ja póki co to nad niczym nie siedzę. A matura z fizyki już 16 maja :) Do SA jadę w piątek, to podajże o tak, 13 . Czyli pech  :cooo: :cooo:

Offline Bakus

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 307
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1483 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:39:33 »
ciężko pogodzic aspiratnke i maturę to masz rację :P

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1484 dnia: Kwiecień 25, 2016, 23:28:45 »
Nie chwale się. Chemię i Fizykę właśnie kończe na rozszerzeniu . Ostatni tydzień LO. Ale wiecie jak to jest, mimo to trzeba przypommnieć sobie wszystko po kolei :) Jak to mój fizyk powiedział jak spojrzał na testy do SA " Dobry gimnazjalista to rozwiąże " :)  :straz: :straz: :straz:
Tylko, że w gimnazjach zamiast mnożyć to się mnożą  ^_^
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline LiberumVeto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
  • SA PSP POZNAŃ to cel 1 ;)
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1485 dnia: Kwiecień 26, 2016, 08:29:59 »
No tak to jest, a potem "Halo jest mama?"
"Nie ma, egzamin gimnazjalny pisze"  :rofl:

Offline Tysia

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1486 dnia: Kwiecień 26, 2016, 08:46:30 »
W sprawie tych dni otwartych w CS PSP pisałam meila do sekretariatu, odpisali mi, że nie ma jeszcze ustalonego terminu i trzeba sprawdzać na stronie. :) więc może będą  :straz:

Offline 18sikora1994

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Sa PSP Poznań 2016
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1487 dnia: Kwiecień 26, 2016, 10:36:51 »
Ktos do Poznania z zachodniopomorskiego ?

Ja lecę z Pomorskiego do poznania przez Słupsk Autem :]
"Aby dążyć do sukcesu trzeba ćwiczyć trenować i dawać z siebie wszystko" Nie raz się o tym przekonałem.

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1488 dnia: Kwiecień 26, 2016, 11:00:00 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1489 dnia: Kwiecień 26, 2016, 12:02:18 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P
A co pływać nie umiałeś ? hihi

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1490 dnia: Kwiecień 26, 2016, 14:49:28 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P
A co pływać nie umiałeś ? hihi

Bez przesady ktoś kto nie umie pływać wg. nie powinien startować. Testy chemia/fizyka chyba , ze jesteś zajebisty z  tych przedmiotów to spoko dasz radę i możesz być pewny, ja odpadałem na teorii , raz na badaniach krwiak na oku, po walce. w sumie to 4 ty raz próbuję. No spoko jak macie plecy albo zajebiście sobie radzicie to da radę, ja na to pracuję, bo nigdy nie byłem orłem z tych przedmiotów, arkusze co roku inne i każdy punkt się liczy, nie ukrywam , że szczęścia też trzeba mieć trochę ;) a to , że jest harvard, proba na lek wysokości i wymagają lepsze czasy ze sprawności to bardzo dobrze. Sztuczny tłum szybciej odpadnie i zostaną najlepsi i przygotowani, chociaż nie ukrywam , że łatwo nie będzie ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2016, 14:53:12 wysłana przez LucasPSP »

Offline Tysia

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1491 dnia: Kwiecień 26, 2016, 14:53:24 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P
A co pływać nie umiałeś ? hihi

Bez przesady ktoś kto nie umie pływać wg. nie powinien startować. Testy chemia/fizyka chyba , ze jesteś zajebisty z  tych przedmiotów to spoko dasz radę, ja odpadałem na teorii , raz na badaniach krwiak na oku, po walce. w sumie to 4 ty raz próbuję. No spoko jak macie plecy albo zajebiście sobie radzicie to da radę, ja na to pracuję, bo nigdy nie byłem orłem z tych przedmiotów, arkusze co roku inne i każdy punkt się liczy, nie ukrywam , że szczęścia też trzeba mieć trochę ;) a to , że jest harvard, proba na lek wysokości i wymagają lepsze czasy ze sprawności to bardzo dobrze. Sztuczny tłum szybciej odpadnie i zostaną najlepsi i przygotowani :)



bardzo dobrze mówisz, przynajmniej żadnych ,,fajtłap'' nie będzie w PSP

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1492 dnia: Kwiecień 26, 2016, 16:31:34 »
Teraz nawet "plecaki"(jak coś takiego istnieje) będą miec ciężko ;d

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1493 dnia: Kwiecień 26, 2016, 16:40:19 »
Teraz nawet "plecaki"(jak coś takiego istnieje) będą miec ciężko ;d

Istnieje, istnieje kumple z SA PSP sami mi to przyznali , że są tacy. Nawet znam takie przypadki osób już pracujących i słysząc co nieco byłem w szoku. No ale zawsze tak było i tak będzie, nic z tym nie zrobimy... :/

Offline Marcing3

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Cel: SA PSP Poznań '16
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1494 dnia: Kwiecień 26, 2016, 17:12:43 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P
A co pływać nie umiałeś ? hihi

Bez przesady ktoś kto nie umie pływać wg. nie powinien startować. Testy chemia/fizyka chyba , ze jesteś zajebisty z  tych przedmiotów to spoko dasz radę, ja odpadałem na teorii , raz na badaniach krwiak na oku, po walce. w sumie to 4 ty raz próbuję. No spoko jak macie plecy albo zajebiście sobie radzicie to da radę, ja na to pracuję, bo nigdy nie byłem orłem z tych przedmiotów, arkusze co roku inne i każdy punkt się liczy, nie ukrywam , że szczęścia też trzeba mieć trochę ;) a to , że jest harvard, proba na lek wysokości i wymagają lepsze czasy ze sprawności to bardzo dobrze. Sztuczny tłum szybciej odpadnie i zostaną najlepsi i przygotowani :)



bardzo dobrze mówisz, przynajmniej żadnych ,,fajtłap'' nie będzie w PSP
przeczytaj wymagania dla kobiet.Dziękuję.

Offline necyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1495 dnia: Kwiecień 26, 2016, 17:34:04 »
Ktos z Gdanska/Gdyni sie wybiera do Krakowa? Zastanawiam się jak tam dojechać, trochę wcześnie, a jednak 6h podrozy.  Ktos wie, czy jak się czlowiek spozni i bedzie gdzies na 11, to bedzie ok ? Czy punkt 9;30 i grupkami zwiedzanie ? :)

Offline Tysia

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1496 dnia: Kwiecień 26, 2016, 17:36:36 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P
A co pływać nie umiałeś ? hihi

Bez przesady ktoś kto nie umie pływać wg. nie powinien startować. Testy chemia/fizyka chyba , ze jesteś zajebisty z  tych przedmiotów to spoko dasz radę, ja odpadałem na teorii , raz na badaniach krwiak na oku, po walce. w sumie to 4 ty raz próbuję. No spoko jak macie plecy albo zajebiście sobie radzicie to da radę, ja na to pracuję, bo nigdy nie byłem orłem z tych przedmiotów, arkusze co roku inne i każdy punkt się liczy, nie ukrywam , że szczęścia też trzeba mieć trochę ;) a to , że jest harvard, proba na lek wysokości i wymagają lepsze czasy ze sprawności to bardzo dobrze. Sztuczny tłum szybciej odpadnie i zostaną najlepsi i przygotowani :)



bardzo dobrze mówisz, przynajmniej żadnych ,,fajtłap'' nie będzie w PSP
przeczytaj wymagania dla kobiet.Dziękuję.
Wiem jakie są wymagania dla kobiet i uważam że powinny być jednolite dla kobiet i mężczyzn. Do pożaru jak się jedzie to tam na płeć nikt uwagi nie zwraca.

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1497 dnia: Kwiecień 26, 2016, 18:14:16 »
Nie jest tak łatwo jak się wydaję, żeby się dostać, ja już nie raz myślałem, że jestem na szkole po testach a tuu... rozczarowanie, także nie radzę być w 100% pewnym  :P
A co pływać nie umiałeś ? hihi

Bez przesady ktoś kto nie umie pływać wg. nie powinien startować. Testy chemia/fizyka chyba , ze jesteś zajebisty z  tych przedmiotów to spoko dasz radę, ja odpadałem na teorii , raz na badaniach krwiak na oku, po walce. w sumie to 4 ty raz próbuję. No spoko jak macie plecy albo zajebiście sobie radzicie to da radę, ja na to pracuję, bo nigdy nie byłem orłem z tych przedmiotów, arkusze co roku inne i każdy punkt się liczy, nie ukrywam , że szczęścia też trzeba mieć trochę ;) a to , że jest harvard, proba na lek wysokości i wymagają lepsze czasy ze sprawności to bardzo dobrze. Sztuczny tłum szybciej odpadnie i zostaną najlepsi i przygotowani :)



bardzo dobrze mówisz, przynajmniej żadnych ,,fajtłap'' nie będzie w PSP
przeczytaj wymagania dla kobiet.Dziękuję.
Wiem jakie są wymagania dla kobiet i uważam że powinny być jednolite dla kobiet i mężczyzn. Do pożaru jak się jedzie to tam na płeć nikt uwagi nie zwraca.

dlatego kobiety siedzą w biurach w PSP, mało gdzie jeżdżą do zdarzeń

Offline necyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1498 dnia: Kwiecień 26, 2016, 19:26:50 »
Coż, chyba w moim przypadku nie jest mozliwe pojechac na dni otwarte do KRK, jest szansa, ze ktos zda obszerna relacje ? :)

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #1499 dnia: Kwiecień 26, 2016, 20:28:11 »
Jak dla kobiet są inne wymagania to i lista rankingowa powinna być inna, np 10 miejsc przeznaczonych dla kobiet ;]