Autor Wątek: Ankieta dla strażaków - licencjat  (Przeczytany 1624 razy)

Offline Nelli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Ankieta dla strażaków - licencjat
« dnia: Maj 21, 2015, 08:29:05 »
Witam wszystkich :) Jestem studentką III roku obecnie piszę pracę licencjacką i przeprowadzam badania ankietowe wśród strażaków :)
Mam więc do wszystkich strażaków ogromną prośbę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety, która pomoże mi w ukończeniu pracy :)
Z góry wszystkim dziękuje za pomoc :)

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1ZtZU-IllbCF8NKH_yJSrOv__hIqzHO09i5MhIm-I4VQ/viewform

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Ankieta dla strażaków - licencjat
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2015, 17:25:24 »
Jakby ktoś próbował...:
Formularz „Kwestionariusz Ankiety” nie przyjmuje już odpowiedzi.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline ejten

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ankieta dla strażaków - licencjat
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2015, 23:58:37 »
żeby nie zakładać nowego tematu pozwolę sobie napisać pytanie w tym.

Za tydzień mam obronę pracy licencjackiej, temat mojej pracy brzmiał "Rola PSP w KSRG na przykładzie Komendy w..."
Promotor mniej więcej powiedział mi czego będzie oczekiwał ode mnie na obronie. Niestety jego pytanie jest na tyle złożone, że ciężko mi sobie z nim poradzić. Pytanie brzmi: "jaka jest zależność między powiatowym planem zarządzania kryzysowego a planem ratowniczym powiatu a KSRG? (jak te systemy, plany działają między sobą) oraz rola KSRG dla zapewnienia bezpieczeństwa gminy"

ciężko mi znaleźć odpowiedź na te pytanie ponieważ prócz tego, że te systemy (plany) są ze sobą skorelowane nie wiem co więcej powiedzieć...