Autor Wątek: Wybory Prezydenckie 2015  (Przeczytany 19826 razy)

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Wybory Prezydenckie 2015
« dnia: Maj 19, 2015, 08:55:58 »
Glosujcie strażacy  :tuba:

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2015, 09:15:35 »
Rozumiem że nazwisko i imię obecnego prezydenta to z premedytacją napisane z małej, żeby glosować na Dudę.

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2015, 10:44:45 »
Nie ma co ukrywać, ze obecne rządy POparań...nic dobrego nam nie przyniosły, powoli zabierają nam wszystkie przywileje :kwit:, a co to będzie jak wygrają wybory, nie zostanie nam już nic!!! Ja głosuje na Dudę wybieram mniejsze zło, gdyż ostatnie podwyżki mieliśmy za PiS-u więc zaryzykuję, bo na PO nie ma co liczyć, mają nas głęboko... :gwiazdki:

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2015, 11:16:43 »
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania, w tym do wierzenia w nierealne obietnice nie bedace w zakresie kompetencji Prezydenta. Nalezy pamietac, ze teraz wybieramy Prezydenta a nie parlament.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2015, 11:40:15 »
Jak mozna glosowac na takiego kogos kto ma w dupie nasz kraj ! Kradnie oszukuje manipuluje ludzmi. Szczegolnie nam strazakom zabral i zabierze jak wygra wszystkie przywileje. Mam z dobrego źródła co nas czeka jak dalej te cos bedzie prezydentem
13 wliczona w wynagrodzenie
Brak mundurowki (wymiana starych na nowe w magazynach)
Emerytura z 10 wybranych lat
Podstawa wymiaru emerytury liczona bez dodatku za stopien i bez 1/12 trzynastki

Jeżeli nie chcecie zlych czasow w naszej sluzbie to przejrzyjcie na oczy, czas na zmiany! Jak mozna glosowac na kogos kto nam ciagle zabiera?! Ludzie nie badzcie ciemnogrodem :tuba:

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2015, 12:01:11 »
Mądrzy ludzie już dawno temu stwierdzili, że gadanie o polityce wśród kolegów, przyjaciół czy rodziny jest bardzo szkodliwe bo jedyne do czego prowadzi to kłótnie.
Jak ktoś ma jakieś przekonania to je ma i jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś kogoś przekonał... ale to dział ZAWODOWCÓW więc koledzy róbcie jak chcecie.

Offline bj32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2015, 14:02:09 »
Zgodzę się z Piotrem.
Moim prywatnym zdaniem wybór jest jak między dżumą a cholerą, ale Komorowski przynajmniej ma jakieś doświadczenie i wie, co może jako prezydent, a czego nie. I nie obiecuje gruszek na wierzbie.
Fakt - medialny jest w stopniu żadnym, ale też i nie o robienie cyrku tu chodzi.
Duda... Duda składa obietnice szlochającym, toruńskim matkom niepełnosprawnych dzieci, że wprowadzi ustawę taką czy inną.A wprowadzić to będzie sobie mógł gości do gabinetu co najwyżej.
Istotne wybory będą i tak jesienią, a w nich sukces Jasia Palikota sprzed lat czterech powtórzy kolejny baran, czyli Pawełek Kukiz. I o ile Janusz miał przynajmniej jako takie pojęcie, o co chodzi i nie wiadomo, co mu się na mózg rzuciło - o tyle Pawełek ma taką wiedzę o polityce jak ja o fizyce jądrowej :D

Tak czy owak - jeśli wygra Komorowski to będzie znaczyło, ze wybory były sfałszowane, a jeśli Duda, to będzie znaczyło, że prezydentem jest drugi Kaczyński :D
"Pobłogosław Jezu drogi, tym co Dudę nam wybrali, Niech ten stan tak piękny, drogi na wiek wieków się utrwali :) "
[by Andrzej Stodolny prodakszyn]

Offline Miuzik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2015, 14:12:49 »
Odnośnie Kukiza: Pytanie czy chcesz by zarządzali nami politycy, którzy wiedzą jak zrobić dobry wizerunek aby to ich wybrali mając w dupie obywateli czy osoba, która z polityką miała niewiele wspólnego, ale wie czego chce społeczeństwo.

Odnośnie wyborów parlamentarnych, sprawdźcie co proponuje partia Demokracja Bezpośrednia. Jeszcze ma niewielki rozgłos, ale myślę że niedługo to się zmieni. Kwestie społeczne trafiają do referendum, a innymi zajmują się eksperci.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2015, 14:37:01 wysłana przez Miuzik »

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2015, 20:16:30 »
Panowie powiedzcie co dobrego dla nas zrobił Komorowski wraz z POpapranc...przez te 8-10 lat. KOMPLETNIE NIC, a co więcej wszystko powoli nam zabiera , jak wygrają to będzie czas na emke, współczje młodym. OGARNIJCIE się i nie dajcie wygrać tym co nic dla nas nie robią!!

Offline Michał:)

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • SAPSP
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2015, 22:26:18 »
Zgodzę się z Piotrem.
Moim prywatnym zdaniem wybór jest jak między dżumą a cholerą, ale Komorowski przynajmniej ma jakieś doświadczenie i wie, co może jako prezydent, a czego nie. I nie obiecuje gruszek na wierzbie.
Fakt - medialny jest w stopniu żadnym, ale też i nie o robienie cyrku tu chodzi.
Duda... Duda składa obietnice szlochającym, toruńskim matkom niepełnosprawnych dzieci, że wprowadzi ustawę taką czy inną.A wprowadzić to będzie sobie mógł gości do gabinetu co najwyżej.
Istotne wybory będą i tak jesienią, a w nich sukces Jasia Palikota sprzed lat czterech powtórzy kolejny baran, czyli Pawełek Kukiz. I o ile Janusz miał przynajmniej jako takie pojęcie, o co chodzi i nie wiadomo, co mu się na mózg rzuciło - o tyle Pawełek ma taką wiedzę o polityce jak ja o fizyce jądrowej :D

Tak czy owak - jeśli wygra Komorowski to będzie znaczyło, ze wybory były sfałszowane, a jeśli Duda, to będzie znaczyło, że prezydentem jest drugi Kaczyński :D

Widzę że łykasz wszystko co zaserwują na tacy w tvn. Przez takich ludzi Komorowski dalej będzie kompromitował Polskę na scenie międzynarodowej.
Żeby nie było, nie jestem za Dudą, ale głosuję przeciwko Komorowskiemu.

Offline dzilu96

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 879
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2015, 22:36:40 »
"Przeciwko Komorowskiemu" czyli na Dudę, czy też za Komorowskim - to jednakowe pozwolenie na dalsze rozkradanie majątku narodowego. Nie wierzę w żadne słowa Komora i Dudy, nie wierzę w jakiekolwiek dobre intencje tych dwóch panów jak również partii z których pochodzą. Kukiz jest merytorycznie zdecydowanie zbyt biedny, by zdziałać coś na politycznej arenie - nie będzie miał ze sobą zaplecza kompetentnych ludzi, z którymi mógłby cokolwiek w parlamencie zdziałać. Jedynym poważnym człowiekiem, który zdołałby godnie udźwignąć mandat prezydenta jest pan Grzegorz Braun. Niestety ustrój w którym żyjemy definitywnie premiuje tych, którzy głosują bo "jest w moim wieku" i "ma ładne oczy". Szkoda bo demokracja sama w sobie jest piękną ideą, pod warunkiem, że bronią jej odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. W Unio-Polsce tak niestety nie jest.

Offline Miuzik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2015, 23:41:53 »
Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie odpowiednim kandydatem był Paweł Tanajno, który otrzymał najmniej głosów. Wielu nawet o nim nie słyszało. Jeśli chodzi o Grzegorza Brauna, to podczas debaty wydawało mi się, że nie kandyduje na prezydenta lecz na biskupa. Więcej rozmowy o krzyżu niż o innych ważnych kwestiach, które powinien poruszyć.

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2015, 17:17:07 »
Panowie, każdy ma swoje poglądy. Ale nie ukrywajmy owszem podwyżki za czasów PiS były, ale nie było kryzysu. Było z czego dawać.
Obaj kandydaci nie są z mojej bajki. Ale obietnice jakim karmi społeczeństwo p. Duda, skrytykował nawet największy sprzymierzeniec PiS prof. - ekonomista. Nie da się wprowadzić tego co on obiecuje, bez podwyższenia podatków albo ograniczenia wydatków. Zniesienie reformy emerytalnej też jest niemożliwe, bo trzeba by zwiększyć składkę emerytalną. Naszych ustaw też nie odwoła, bo okazało by się że to będzie zbyt duże obciążenie dla budżetu. Itd, itd.
Kiełbasa wyborcza jaką nas karmią odbija nam się już ładnych kilka lat.
Poszukajcie sobie w sieci pięknego wywiadu ze ŚP. Jadwigą Kaczyńską, matką prezesa. Sama przyznała, że Jarosław całe życie rządził swoim bratem, nawet za czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego pociągał za sznurki z tylnego fotela. Teraz ma do dyspozycji kolejnego kandydata którym rządzi i rządzić będzie. Sam woli być w cieniu. Najpierw Marcinkiewicz, potem kandydat na wszystkie stanowiska prof. Gliński. Sam rączek sobie nie pobrudzi.

Panowie powiedzcie co dobrego dla nas zrobił Komorowski wraz z POpapranc...przez te 8-10 lat. KOMPLETNIE NIC, a co więcej wszystko powoli nam zabiera , jak wygrają to będzie czas na emke, współczje młodym. OGARNIJCIE się i nie dajcie wygrać tym co nic dla nas nie robią!!

Powiedz, co oprócz podwyżek (było wtedy skąd brać) dały nam rządy PiS? Akcje CBA, za które szef dostał 3 lata, a które nie wiadomo ile kosztowały budżet? Szukanie haków, na wszystko i na wszystkich? Odwrócenie się od sąsiadów i z zachodu i ze wschodu.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2015, 17:38:46 wysłana przez firek998 »

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2015, 18:08:13 »
A powiedz co zrobilo dobrego PO dla mundurowych chociażby :gwiazdki: :gwiazdki: skoro pieszesz ze PiS nic nie zrobiło?????????

Offline raf998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 20, 2015, 18:24:21 »
Cytuj
Zgodzę się z Piotrem.
Cytuj
Moim prywatnym zdaniem wybór jest jak między dżumą a cholerą, ale Komorowski przynajmniej ma jakieś doświadczenie i wie, co może jako prezydent, a czego nie. I nie obiecuje gruszek na wierzbie.

Poczytaj ulotki Bredzisława z 2010 roku.
Obniżę podatki - podniósł
Będę prezydentem niezależnym - robi to co PO nakaże
Naprawię niewydolną służbę zdrowia - NIC nie zrobił
Dalej wymieniać?

Cytuj
Fakt - medialny jest w stopniu żadnym, ale też i nie o robienie cyrku tu chodzi.
Ha właśnie cyrk to on robi. Nie dość, że z siebie, to jeszcze z naszego kraju.

Cytuj
Duda... Duda składa obietnice szlochającym, toruńskim matkom niepełnosprawnych dzieci, że wprowadzi ustawę taką czy inną.A wprowadzić to będzie sobie mógł gości do gabinetu co najwyżej.
Nie wiesz o czy piszesz.
Ile projektów ustaw wprowadził Bredzisław?
Wszystkie ( a było ich 23, dla Twojej wiedzy) były mało istotne dla społeczeństwa. Te najbardziej znane dotyczyły armii i cyberbezpieczeństwa ACTA.

Jak nie pozwolisz komuś działać, to nie wiesz co On by zrobił.

Cytuj
Istotne wybory będą i tak jesienią, a w nich sukces Jasia Palikota sprzed lat czterech powtórzy kolejny baran, czyli Pawełek Kukiz. I o ile Janusz miał przynajmniej jako takie pojęcie, o co chodzi i nie wiadomo, co mu się na mózg rzuciło - o tyle Pawełek ma taką wiedzę o polityce jak ja o fizyce jądrowej :D
Z tego fragmentu rozumuję, że na fizyce jądrowej się nie znasz. Pawła zostaw w spokoju. O ile Palikot jechał na nienawiści do PiS-u, o tyle Kukiz ma za sobą ludzi którzy mają dość Bredzisława i aferzystów i kłamców z PO. To Bredzisław zmielił tysiące podpisów pod obywatelskimi projektami dotyczącymi np JOW, lub posłaniem 6-cio latków do szkół.

Cytuj
Tak czy owak - jeśli wygra Komorowski to będzie znaczyło, ze wybory były sfałszowane, a jeśli Duda, to będzie znaczyło, że prezydentem jest drugi Kaczyński :D
Jasno się określiłeś co do swojego wyboru. Masz do tego pełne prawo. Szanuje to.
Ja zagłosuję na Dudę. Dlatego że mam DOŚĆ Bredzisława. Amber Gold, Kwaśniewskiego i reszty kłamców z PO.
Uważasz, że Kaczyński będzie rządził Dudą?
Moim skromnym zdaniem lepszy Duda sterowany niż Komorowski z WSI pojednany.

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 20, 2015, 18:37:35 »
Kolego raf998, za dużo prawicowej prasy się chyba naczytałeś.
Ile ustaw rządów PiS zawetował ŚP prezydent Kaczyński, ile skierował do TK?
Jakie obietnice wyborcze składali? Każda z partii robi dokładnie to samo od lat żeby osiągnąć swój cel.
A co do WSI to poczytaj sobie troszkę, posłuchaj fachowców. Likwidacja była wielkim błędem, za który budżet Państwa ponosi do tej pory konsekwencje płacąc odszkodowania tym, których nazwiska ujawniono. Nikt nie ma wątpliwości że należało coś z tym zrobić, ale nie w taki sposób jak zrobił to PiS.
Pamiętasz tzw. "białe miasteczko", zaproszenie pielęgniarek, zamknięcie ich i włączenie urządzeń zakłócających? Metody rodem z PRL-u. I co zrobili dla służby zdrowia wtedy?
Chcesz Państwa pomników, placów, ulic, skwerów im. Lecha Kaczyńskiego (oczywiście finansowane z budżetu) głosuj jak chcesz. Historia zweryfikuje jak to będzie. Zobaczymy co będzie po jesieni. Jakie zmiany zostaną wprowadzone. Osobiście uważam, że żadne. Bo politykom nie wierzę, ale ekonomistom i owszem, nawet jeśli są związani z PiS.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2015, 19:08:15 wysłana przez firek998 »

Offline krzysiek_2k

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 324
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 21, 2015, 07:44:35 »
Trochę zmieniając temat - wczoraj na adres Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dotarła niezamawiana paczka z plakatami wyborczymi... W polu nadawca: 2317386 Patron Service sp. z o.o., Obornicka 229, 60650 Poznań

Offline pisak10

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2015, 10:40:53 »
Trochę zmieniając temat - wczoraj na adres Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dotarła niezamawiana paczka z plakatami wyborczymi... W polu nadawca: 2317386 Patron Service sp. z o.o., Obornicka 229, 60650 Poznań
Potwierdzam do nas też przyszła taka paczka. Jak ją dostaliśmy śmiałem się, że od Bronka plakaty. I jak ją otworzyliśmy to okazało się że to nie był żart...  :zamknij: 

Offline krzysiek_2k

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 324
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2015, 11:07:14 »
Trochę zmieniając temat - wczoraj na adres Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dotarła niezamawiana paczka z plakatami wyborczymi... W polu nadawca: 2317386 Patron Service sp. z o.o., Obornicka 229, 60650 Poznań
Potwierdzam do nas też przyszła taka paczka. Jak ją dostaliśmy śmiałem się, że od Bronka plakaty. I jak ją otworzyliśmy to okazało się że to nie był żart...  :zamknij:
Aktualizacja - od drugiego kandydata też przyszedł list...

Offline Tiger

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
    • PeeM
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2015, 11:12:53 »
Trochę zmieniając temat - wczoraj na adres Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dotarła niezamawiana paczka z plakatami wyborczymi... W polu nadawca: 2317386 Patron Service sp. z o.o., Obornicka 229, 60650 Poznań
Do mnie też dotarła paczka z plakatami od jednego i koperta z pismem drugiego. To, że przypominają sobie o nas w ostatniej chwili to jeszcze nic, mnie przeraża ile kasy na to poszło. 20 plakatów i ulotek + przesyłka, pomnożone przez ilość gmin w kraju... Niejednemu dziecku, na ratowanie którego zbierane są pieniądze, można by za to pomóc. Inna bajka to taka, że naszymi rękami chcą oplakatować nasze miejscowości.

Offline bj32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 22, 2015, 21:55:45 »
Miuzik: a Kukiz wie?
Ja bym chciała, żeby zarządzali nami ludzie, którzy mają pojęcie o swojej robocie. A podam Ci przykład z mojego kręgu zainteresowań:
Jest sobie pani minister Seredyn. Miła, atrakcyjna, dobra kobieta. Z wykształcenia pielęgniarka, siedzi sobie w MPiPS i jest reprezentacyjna. Ale o ustawach nie ma bladego pojęcia. Ma sobie do pomocy dyrektora Podgórskiego: młody, przystojny prawnik, sympatyczny przy tym, inteligentny... I to on podejmuje decyzje. I na przykład spłodził gniota o świadczeniach, bo się przyzwyczaił, ze przy konsultacjach społecznych gada ze społeczeństwem, które guano wie i tak się zna na prawie i polityce jak Seredyn. I Kukiz.
I właściwie to ja bym chętnie na tym stanowisku widziała Podgórskiego właśnie. Ale wyłacznie wtedy, kiedy przestanie zakładać, że interlokutorzy to jeden w jednego debile.
Poza tym go lubię :D
Ja wiem, Kukiz to "człowiek z ludu". Wałęsa też był człowiekiem z ludu. Kukiz - w przeciwieństwie do Wałęsy - ładnie śpiewa. Znaczy nie wiem, jak śpiewa Wałęsa, ale też i jakoś nie jestem ciekawa. Ale serio chciałbyś, żeby misio, który nie ma bladego pojęcia o kompetencjach prezydenta i w ogóle polityce oraz totalnie żadnego zaplecza w parlamencie - został prezydentem? I po co? Ani ładny, ani szczególnie mądry, w dodatku guzik wie.
Fireman: a co dobrego zrobił Kaczyński z "PiSuarami" - skoro już chcemy używać głupich określeń?
Ponura prawda wygląda tak, ze PiS od PO różni się wyłącznie Kaczyńskim, a innego wyboru zwyczajnie nie ma. Oczekiwanie, że w ogóle coś się zmieni, jeśli jena z tych partii dojdzie do władzy jest naiwnością. Szczególnie oczekiwanie, że zmieni się na lepsze.
Z tym, ze to nie ma nic do wyborów prezydenckich, bo prezydent to pionek.
Nie, Michał. Nie łykam czegokolwiek. Szczególnie z TVN, bo tam nie puszczają gali boksu. Ale piłam wódkę z jednym redaktorem z "Wypróżnień" Polsatu - czy to się liczy?
Rozumiem, że świętej pamięci Kaczyński nie kompromitował, zaś Komorowski owszem. A czym?
I żeby nie było: nie jestem za Komorowskim, ale jestem przeciw Dudzie :)
Dzilu, a Braun nie ma przypadkiem skłonności nacjonalistycznych? (nie mylić z faszyzmem, oczywiście). Coś jak skrzyżowanie Kaczyńskiego z Korwinem, tylko młodszy?
Raf: a po kiego ja mam czytać ulotki, skoro kampania swoje, a fakty swoje?
A może się zastanowisz, co może prezydent? Jakie ma kompetencje? Ustawę może zaproponować, podpisać, zawetować albo wysłać do TK. Decyduje Parlament i - ewentualnie - TK.Skoro koalicja rządząca ma większość, to nawet Papa Franciszek (z całym dlań szacunkiem) może się cmoknąć, gdyby awansował na naszego prezydenta.
Jaki cyrk robi? Chodzi o tego szoguna? No, to sporo, sporo... O ileż więcej niż walka o krzesełka, czy dramatyzowanie z dwóch kartofli (w moherowych beretach).
Skąd koncept, że nie wiem, o czym piszę? No właśnie wiem i powtarzam, ze mógł sobie wprowadzać, że hoho!
Nie znam się na fizyce. O ile Palikot jechał na grassie, LGTB i antykatolicyzmie, o tyle Kukiz może pocałować piekarza, bo rzecz w tym, że w Parlamencie nie ma ludzi. Chyba, że adoptuje Korwina i jego trzódkę.
Oczywiście, ze jasno się określiłAm. Obaj są do bani, ale - moim zdaniem - Komorowski trochę mniej.
Rozumiem, ze zakładasz, ze w PiS są sami prawdomówni? :D

Dlaczego ja nie dostałam paczki? Czy tylko dlatego, że nie jestem strażakiem? Chciałabym plakaty obu panów. Mogłabym sobie wytapetować piwnicę i może szczury by sobie poszły...

Swoją drogą zachwyca mnie merytoryczna dyskusja na poziomie "A ty oglądasz TVN!", "A Ty czytasz 'Ich Dziennik'!". I pianotok o to, że ktoś ma inne poglądy. Kompletnie niezwiązany z wypowiedzią interlokutora. Formalnie oglądam raczej Almodovara, a czytam "Fausta", co nijak mi nie wpływa na poglądy apolityczne. I, cholera, myślałam, że tu się da pogadać normalnie, a wychodzi, ze jest całkiem jak na babskich forach - wojny cyckowo - butelkowe i wyższość Danonków nad Morlinkami w aspekcie ilości wapna i witaminy D3...
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2015, 22:27:02 wysłana przez bj32 »
"Pobłogosław Jezu drogi, tym co Dudę nam wybrali, Niech ten stan tak piękny, drogi na wiek wieków się utrwali :) "
[by Andrzej Stodolny prodakszyn]

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 22, 2015, 23:38:50 »
Wątek zostaje zamknięty o północy, ze względu na ciszę wyborczą,
przypominam, iż naruszenie ciszy wyborczej skutkuje konsekwencjami.
pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2015, 22:42:15 »
Otwieram wątek do dyskusji.
EGO = 1 / wiedza

Offline Miuzik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2015, 23:20:55 »
Bj32 dlatego głosowałem na Pawła Tanajno. Kukiz nie jest reprezentacyjny, mało wie na temat gospodarki. Jedynie co poruszyło ludzi to szczera prawda. Mi osobiście podobało się jak mówił na temat referendum o odwołaniu prezydenta. Według mnie idealne rozwiązanie sporu in vitro. Mówi, że jest źle i uważa że JOWY rozwiążą każdy problem. jednak i tak wolę prawdę w skórze niż kłamcę w garniturze. Nawet nie pomyślałem, aby zagłosować na Komorowskiego, ponieważ PO mając władzę w parlamencie, senacie i mając prezydenta nie zrobili wiele tego co obiecywali (choćby podatek liniowy). Ludzie głosowali na Dudę rzadko kierując się jego obietnicami, a głosowali dlatego że nie chcieli głosowali na Bronka. Odnośnie nawiązania do kierowania ludźmi, polecam obejrzenie filmiku krążącego po youtubie o tym jak pewna pani podpowiada Komorowskiemu jak ma się zachować. Kandydat jeszcze zrozumiem, ale prezydent?!  :o

Offline Michał:)

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • SAPSP
Odp: Wybory Prezydenckie 2015
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2015, 23:25:26 »
bj32, nikt nie ma pianotoku, każdy wyraża swoje poglądy. Ty nie zagłosujesz nigdy na Dudę, tak samo jak ja na ludzi z PO.