Autor Wątek: Ciekawe artykuły  (Przeczytany 1079 razy)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Ciekawe artykuły
« dnia: Kwiecień 29, 2006, 14:52:54 »
Jeżeli posiadasz ciekawe ( swoje ) artykuły o tematyce pożarniczej, pierwszej pomocy i chcesz, aby ktoś z nich korzystał - skontaktuj się ze mną ( Prywatna Wiadomość ) - zamieszczę je w serwisie Strazacy.com ( Twoje dane do artykułu będą jako autor, masz do niego pełne prawa ).


Pomóż stworzyć dobry serwis, z mnóstwem informacji ...
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Odp: Ciekawe artykuły
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2006, 18:47:45 »
Po powyższej informacji nie widzę dalszej możliwości współpracy z Portą. Nasze drogi rozchodzą się ostatecznie.

Dziękuję Porcie za wiele czasu i wysiłku włożonego w budowę forum, to był ogromny wisiłek. Mam nadzieję, że rozstaniemy się w dobrej atmosferze.
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Ciekawe artykuły
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2006, 18:56:56 »
Rozumiem Dago twoją decyzję, mam nadzieję, że wyprowadzisz wszystko na prostą. No cóż, żegnać przyszła pora, ale zanim to zrobię, naskrobię sobie co nieco.

Otóż, ten temat mógł założyć sobie każdy, mam ambicje, chcę stworzyć serwis, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, oczywiście z grupy ratowników i strażaków. To że strażak.pl nie zmienia się od dłuższego czasu nie jest moją winą. Nie mam dostępu do serwisu, fakt, ambicje miałem jednak nie miałem możliwości zrobić cokolwiek. To, że chce, aby strona mojej jednostki była na poziomie to nic złego - poprostu dodałem ogłoszenie jak każdy użytkownik - co w tym złego? Jak bym poprosił o kupno koszarówki, też reakcja byłaby taka sama?

Nie znałeś, nie znasz moich planów, które i tak muszę dzisiaj, teraz zmienić - bo ktoś podniósł bardzo wysoko poprzeczkę. Chciałem ze strazak.pl zrobić bardzo dobry serwis, który przyglądałoby się ze satysfakcją. Zrobić coś, co dałoby motywację innym, aby pomagali w jego rozwoju.

Nie chce i nigdy nie miałem zamiaru dorównać strazak.pl - wiesz o tym ...

Także życzę powodzenia w prowadzeniu tego serwisu i forum, tylko proszę was - weźcie się solidnie za robotę, bo z każdym dniem, gdzie nie jest nic robione - serwis podupada.

Szukałem grafików i programistów wśród naszej społeczności, aby w końcu wziąść się za solidną robotę ze strazak.pl - widocznie nie będzie mi dane reaktywować go.


Powodzenia Dago, praca z Tobą i gronem moderacji była naprawdę wyjątkowa - jesteście grupą cudownych ludzi.


Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2006, 19:02:21 wysłana przez Porta »
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep