Autor Wątek: Kurs KPP Turawa 18.05-23.05 2015  (Przeczytany 1952 razy)

Offline Jako97

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Cały czas do przodu :D
Kurs KPP Turawa 18.05-23.05 2015
« dnia: Maj 03, 2015, 11:17:59 »
Witam wszystkich druhów. Czy jest może ktoś na forum kto jak to pisało w SMS-ie został zakwalifikowany do Kursu KPP. Który zacznie się za dwa tygodnie w Turawie pod Opolem ? I czy jest ktoś kto był już może na takim kursie? Chciał bym wiedzieć jak to wygląda i czy warto jakoś wcześniej się na to przygotować :)

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kurs KPP Turawa 18.05-23.05 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2015, 15:18:42 »
Ja kiedyś byłem na takim kursie, z dwa lata temu. Fajnie przeprowadzony kurs, dobrze dobrana kadra, szczególnie P. Stanisław który wprowadzał w ćwiczebne akcję dramatyzm, dynamikę i wszystko to z czym później później się spotkałem już przy akcji, wyżywienie bardzo spoko, ośrodek w miarę okej dobrze sobie zabrać laptopa na wieczór lub jak nie będziesz sam to dobre piwko wziąć :)  Jak chcesz się przygotować możesz zacząć rozwiązywać testy z KPP dostępne np na stronie komendy straży pożarnej w Świebodzinie :)
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline rabbitv

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 592
Odp: Kurs KPP Turawa 18.05-23.05 2015
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2015, 15:34:58 »
Również uważam, że kursy tam są prowadzone w profesjonalny sposób. Osobiście nie przygotowywałem się przed kursem i wszystko poszło gładko  -_- Jak kolega wyżej uważam, że zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób  ^_^ Laptop możesz zabrać, ale jeśli będzie zgrana grupa jak moja to nie będziesz miał czasu go włączyć  :P