Autor Wątek: Droga do KW  (Przeczytany 3612 razy)

Offline veverka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Droga do KW
« dnia: Maj 01, 2015, 12:30:58 »
Witam!

Szukam informacji o możliwości dostania etatu w KW.
Jaka jest droga z podziału bejowego do Komendy Wojewódzkiej? Wysłałem kilka maili z zapytaniem do KW. Oczywiście bez odpowiedzi. Jak myślicie do kogo powinienem się zwrócić z zapytaniem? Kadry, naczelnik wydziału? Kto jest osobą kompetentną, która udzieli mi informacji na ten temat?
Czy oni w ogóle zatrudniają ludzi z PB.

Pozdrawiam.

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2015, 12:39:42 »
Pracujesz w straży i takie pytania zadajesz?

Offline veverka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2015, 12:57:24 »
Nie mam nic wspólnego z KW. Stąd moje pytanie. Żeby przenieść się do komendy, w której pracuję, petent musi umówić się na spotkanie z naszym komendantem miejskim. Przypuszczam, że w KW ta analogia nie będzie zachowana. Jakoś sobie nie mogę wyobrazić, że komendant wojewódzki umówi się ze mną na spotkanie, żeby porozmawiać o wolnych stanowiskach. A jeżeli jestem w błędzie, to po prostu niech ktoś mnie z niego wyprowadzi.

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2015, 13:16:46 »
Komendant sam się pewnie nie umowi ale jak Ktoś Cię umowi to pewnie pogadacie....

Offline maniera

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2015, 13:29:17 »
Wiesz tak lakonicznie zadałeś to pytanie, że może od razu pytaj o KG.

Offline veverka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2015, 13:47:57 »
Pracuje 6 lat na PB
Stopień: sekcyjny
jestem zainteresowany wydziałem kontrolno-rozpoznawczym

Offline maniera

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2015, 13:56:14 »
No to sekretariat KW, tam Cię zapiszą na rozmowę z komendantem, zameldujesz się w umówionym terminie i tyle. Choć nie wiem czy będą potrzebowali sekcyjnego do wydziału kontrolno-rozpoznawczego.

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2015, 14:14:10 »
Do tego wszystkiego co kolega wyżej napisał potrzebujesz jeszcze POparcia. Powodzenia

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 01, 2015, 20:37:34 »
Cytuj
No to sekretariat KW, tam Cię zapiszą na rozmowę z komendantem, zameldujesz się w umówionym terminie i tyle. Choć nie wiem czy będą potrzebowali sekcyjnego do wydziału kontrolno-rozpoznawczego.
Chyba że na kierowcę  ^_^

Offline firemanjg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 01, 2015, 20:51:40 »
Rzeczywiście prewencja w KW to sól ziemi. Prewencja w powiecie to pikuś. Hmm, a może na odwrót?

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.398
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 01, 2015, 22:23:40 »
Pracuje 6 lat na PB
Stopień: sekcyjny
jestem zainteresowany wydziałem kontrolno-rozpoznawczym
Ja za mało lat pracuje i mało wiem :D
Ale tobie podpowiem że jesli jest wakat na ciekawej grupie w KW to w prewencji dostaja to chłopaki z powiatów którzy cos potrafią....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 924
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 02, 2015, 11:09:44 »
Kolego @Veverka
Jak już tu wcześniej napisano, etat w prewencji w KW dostają prewentyści z powiatów, którzy coś potrafią.
Może więc najpierw wykaż się w swojej KP/KM w prewencji, o ile spełniasz wymagania formalne, aby tym prewentystą zostać.
Czyżby droga do szybkiej kasy okazała się zbyt skomplikowana? http://www.strazak.pl/index.php/topic,24823.0.html
Si vis pacem, para bellum

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Droga do KW
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2015, 16:04:51 »
Wydaje mi się że założyciel wątku jest po studiach cywilnych, otrzeźwiał na tyle i przejrzał na oczy, że w komendzie gdzie pracuje się nie wybije, więc szuka stanowiska i stopnia w KW. Ale po pierwszych postach widać że jest cienki w sprawach służbowych (nie wiem jak w zawodowych). Powodzenia  :wall: :wall: :wall: :szalony: :szalony: :szalony:
EGO = 1 / wiedza