Autor Wątek: List motywacyjny i życiorys  (Przeczytany 4144 razy)

Offline Wojtens

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
List motywacyjny i życiorys
« dnia: Kwiecień 26, 2015, 22:42:24 »
Witam posiada ktoś gotowy wzór listu motywacyjnego i życiorysu do PSP? Myżlę że z życiorysem nie bd tyle problemu co z listem motywacyjnym;/
Za odpowiedzi dziękuję.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2015, 00:14:00 »
List motywacyjny i życiorys do PSP pisze się tak samo jak każdy inny. Nie licz na to, że dostaniesz gotowca :wall: wskazówki jak najbardziej, ale nie "wzór".
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline bj32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2015, 01:09:49 »
Znaczy problem z umotywowaniem masz taki, że nie wiesz, po co chcesz iść do PSP? Fajnie... Napisz, że masz skłonności samobójcze i to dlatego...
"Pobłogosław Jezu drogi, tym co Dudę nam wybrali, Niech ten stan tak piękny, drogi na wiek wieków się utrwali :) "
[by Andrzej Stodolny prodakszyn]

zyraf

  • Gość
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2015, 08:26:30 »
hahah  :wall: :wall: :wall:

Offline Wojtens

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:28:30 »
nie że nie wiem tylko żeby było ładnie i estetycznie

Offline bj32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2015, 13:16:21 »
Format Ci mogę zrobić, jeśli chcesz ładnie i estetycznie.
List motywacyjny ma być logiczny, sensowny i napisany po polsku, oraz wyjaśniać powody, dla których chcesz służyć.
Arcydzieła sztuki literackiej być może byłyby przydatne, gdybyś chciał zostać skrybą ministra (chociaż też nie jestem przekonana kiedy czytam te gnioty, produkowane przez sekretarki...).
Kurde no! Motywujesz, że chcesz być strażakiem, ponieważ: ..... I nie kładziesz nacisku na te krocie, które będziesz zarabiał, bo możesz być zaskoczony, kiedy już je zaczniesz zarabiać. Możesz sobie pobredzić o szlachetnych pobudkach i chęci zdejmowania kotków z topoli, chociaż częściej pewnie będziesz ściągał gniazda szerszeni z jabłonek. Na dziewice starsze niż lat 12 też bym specjalnie nie liczyła, więc pomiń.
I prozą. Biały wiersz, a tym bardziej rymy częstochowskie nie będą wyglądać najlepiej :D
"Pobłogosław Jezu drogi, tym co Dudę nam wybrali, Niech ten stan tak piękny, drogi na wiek wieków się utrwali :) "
[by Andrzej Stodolny prodakszyn]

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2015, 19:11:00 »
Format Ci mogę zrobić, jeśli chcesz ładnie i estetycznie.
List motywacyjny ma być logiczny, sensowny i napisany po polsku, oraz wyjaśniać powody, dla których chcesz służyć.
Arcydzieła sztuki literackiej być może byłyby przydatne, gdybyś chciał zostać skrybą ministra (chociaż też nie jestem przekonana kiedy czytam te gnioty, produkowane przez sekretarki...).
Kurde no! Motywujesz, że chcesz być strażakiem, ponieważ: ..... I nie kładziesz nacisku na te krocie, które będziesz zarabiał, bo możesz być zaskoczony, kiedy już je zaczniesz zarabiać. Możesz sobie pobredzić o szlachetnych pobudkach i chęci zdejmowania kotków z topoli, chociaż częściej pewnie będziesz ściągał gniazda szerszeni z jabłonek. Na dziewice starsze niż lat 12 też bym specjalnie nie liczyła, więc pomiń.
I prozą. Biały wiersz, a tym bardziej rymy częstochowskie nie będą wyglądać najlepiej :D

Lepiej nie można by tego ująć  :rofl:

PS.
Fajny cycek, @bj32! ^_^
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline bj32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2015, 00:57:39 »
Dzięki. Całkiem mój własny :P

"Pobłogosław Jezu drogi, tym co Dudę nam wybrali, Niech ten stan tak piękny, drogi na wiek wieków się utrwali :) "
[by Andrzej Stodolny prodakszyn]

Offline Wojtens

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: List motywacyjny i życiorys
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2015, 23:34:58 »
dzięki :) Pjona :P