Autor Wątek: udany samochód  (Przeczytany 1595 razy)

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
udany samochód
« dnia: Kwiecień 21, 2006, 14:29:08 »
Na zdjęciach poniżej prezentuję rozwiązania myśli technicznej wiodącego producenta samochodów gaśniczych w Polsce. Szczególnie wzruszające jest rozwiązanie nasad ssawnych.

[załącznik usunięty przez administratora]
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: udany samochód
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2006, 14:32:01 »
... a gdybym miał taką fantazję i chciał w pełni wykorzystać parametry taktyczno - technicznie działka i chciał zrobić tak jak na zdjęciu?

NO może mi sie nie udać....

[załącznik usunięty przez administratora]
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline zbyszekkostrzyn

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 130
Odp: udany samochód
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2006, 11:26:27 »
Cześć
Bardzo dobre, bardzo dobre ten gość co projektował ten wóz to chyba nigdy nie gasił prawdziwych pożarów no poza tym jednym pożarem własnego gardła w przydrożnym barze a gasił go zapewne jakaś tanią nalewką.
A tak poważnie to większość naszych pojazdów jest projektowana bez udziału i bez porad ludzi którzy naprawdę pracują na tym sprzęcie.
Mam nadzieje że to się kiedyś zmieni choć nadal jestem jesteśmy ……………………………………………..resztę sobie sami dopiszcie
Pozdrawiam