Autor Wątek: Dofinansowanie z Lasów Państwowych  (Przeczytany 3051 razy)

Offline rudnikosp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Dofinansowanie z Lasów Państwowych
« dnia: Marzec 16, 2015, 23:58:18 »
Witam ,mam pytanie posiada ktoś jakiś wzór podania do nadleśnictwa o darowiznę w postaci drzewa lub pieniędzy.
Sprawa jest pilna bo dogadaliśmy się z zarządem naszej osp że za fundusze które my z młodzieży zbierzemy, mundury zostaną zakupione tylko dla nas <a tak to znowu by sobie prezes z naczelnikiem albo ktoś z starszych wiekiem nowy kupił z pieniędzy osp a nam dał stare  którę wiszą na nas jak worki od ziemniaków >a chcemy na wyjazd do Częstochowy wyglądać jak ludzie , żeby znowu nie było że kliku jedzie w swoich garniakach a reszta w mundurach kompletowanych z różnych szyć .
Dziękuję za każdą pomoc.

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Dofinansowanie z Lasów Państwowych
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2015, 00:25:09 »
Nie ma gotowego wzoru pisma do LP. Odsyłam do wątku "Sprzęt od sponsorów, fundacji..." http://www.strazak.pl/index.php/topic,5172.0.html Jest tu kilkadziesiąt stron ciekawych informacji i odpowiedzi na Twoje pytanie. Z tego co wiem to LP nie przyznają kasy na umundurowanie. Dokładnie kiedyś dostałem taką odpowiedź: "... nie mogą być wykorzystane na budowę obiektów, wyposażenia pomieszczeń, nie mogą być także przeznaczone na osobiste wyposażenie pracowników czyli odzież bądź mundury itp."