Autor Wątek: sport pożarniczy  (Przeczytany 1125 razy)

Offline kasey

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
sport pożarniczy
« dnia: Kwiecień 17, 2006, 21:42:43 »
witam.
mam już troszke służby w psp(podział bojowy) i moje pytanko jest nastepujące:
-czy mogę odmówić udziału w zawodach pożarniczych
-jakie konsekwencje mnie czekają w razie odmowy udziału....
wk...ia mnie to, bo młode koty albo nie sportowce albo olewacze i nie biorą w tym udziału.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: sport pożarniczy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2007, 19:50:44 »
Witam!
Cytuj
wk...ia mnie to, bo młode koty albo nie sportowce albo olewacze i nie biorą w tym udziału
Z nikogo na siłę nie zrobisz zawodnika! Sprawność fizyczna jak najbardziej, ale sport pożarniczy to b.specyficzna, że tak powiem dyscyplina -_-. Prowadzi z czasem do wielu różnych "przypadłości" - oczywiście w związku ze służbą!
Cytuj
czy mogę odmówić udziału w zawodach pożarniczych
Pewnie, że możesz odmówić, ale oficjalnie może to się spotkać sam chyba wiesz... skoro już troszkę jak piszesz pracujesz   ^_^
Mnie osobiście znacznie bardziej wkur... co innego!
Od wielu lat, a teraz tym bardziej - trzeba kosztem innych <łatać dziury> powstałe w obsadach /stanach osob./ na wskutek różnych treningów, zgrupowań, zawodów.
Inna sprawa, że zwykle Ci tzw. sportowcy mają na co dzień przyznane znacznie wyższe dodatki służb. od tych samych osób na podobnym stanowisku. Coś jakby stypendium sportowe -_-,.
Czy swoją podstawową prace wykonują akurat wszyscy lepiej od innych?
Nie mam nic przeciwko przyznawaniu im osobnych nagród za osiągnięcia. Jak najbardziej - to przecież motywuje! Jestem jak najbardziej za - szczególnie w kontekście jw.
Ot... kilka spostrzeżeń.
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.