Autor Wątek: Holmatro core  (Przeczytany 1100 razy)

Offline klon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Holmatro core
« dnia: Styczeń 31, 2015, 19:46:11 »
Nie mogę do dziś zrozumieć czemu ostatnio inwestuje się w sprzęt typu Lucas a nie Holmatro core. Posiadam i to i to nawet na nowych złączkach /lucasa/ które jeśli chodzi o połączenie są ok ale jeśli chodzi o zwijanie się węży podczas ich rozprostowywania nawet ze zwijadeł to jakaś pomyłka,/ nie chce wspominać o rozwijaniu węży z kłębów nie ze zwijadeł bo o tym to już szkoda gadać/ ci którzy takich zakupów dokonują patrzą na co ??? no cóż zakupy odbywają się   centralnie i nie wiem co jest powodem że lukas opanował całe moje województwo w ostatnich zakupach zestawów.
Czy wszędzie jest tak samo???. Piszcie co macie i co waszym zdaniem lepsze ale tylko na podstawie własnych doświadczeń a nie reklam.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Holmatro core
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2015, 20:32:32 »
Jeszcze jest Weber Coax  :rofl:

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Holmatro core
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2015, 20:58:30 »
Narzędziami pracuje się mimo wszystko tak rzadko, że przestało mi robić różnicę, czy przewody są dwa czy jeden. ALE! Od momentu, gdy Lukas i Weber wprowadzili monozłącza, które pozwalają na obracanie przewodu o 360 stopni przy narzędziu.
Wiele zależy również od tego, co mamy na końcu przewodu i czy jest sensownie dobrane do reszty zestawu.
A najważniejszy i tak jest operator i tego nic, nigdy nie zmieni.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Holmatro core
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2015, 22:35:34 »
@sheldon ale holmatro tez ma obrotowe koncowki.

Jak dla mnie zlacza ktore posiada weber i lukas samduzo lepszemod tych holmatrowskich.