Autor Wątek: A tymczasem w Wadowicach.....  (Przeczytany 6794 razy)



Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2015, 18:46:39 »
A tym czasem już i tam napisałem...
Dziś zawieziemy chorych do lekarza...bo ten chce strajkować! Jutro dowieziemy wodę dla bydła domowego...bo temu chce się pić! Pojutrze dostarczymy ponownie pomoc humanitarną...bo nie mają jak żyć! A jeszcze dalej idąc dostaniemy karę...bo czegoś nie dopełniliśmy! A w imię czego? Podziękować trzeba za podwyżki, podziękować Pani Minister za nasze wstawiennictwo we wszelkich sprawach w jakich interweniowała od zmian w ustawach, przepisach itp.,Komendantowi Głównemu za klepanie po plecach i mówienie róbcie tak dalej może dzięki Wam dostanę podwyżkę....

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2015, 19:17:09 »
Ktos komus wchodzi do dupy i tyle. Wystarczylo z miejsca przyklepac umowy z firmami oferujacymi transport medyczny. Ani razu bym z chorymi nie jechal, auta nie sa przystosowane, a ja sie nie dam wpakowac do wiezienia jak cos sie stanie.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2015, 20:05:51 »
Ktos komus wchodzi do dupy i tyle. Wystarczylo z miejsca przyklepac umowy z firmami oferujacymi transport medyczny. Ani razu bym z chorymi nie jechal, auta nie sa przystosowane, a ja sie nie dam wpakowac do wiezienia jak cos sie stanie.

Podstawowym środkiem transportu, zadeklarowanym do pomocy, powinien być mikrobus.
Dotyczy, to na razie PSP.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2015, 20:24:39 »
Cytuj
Jutro dowieziemy wodę dla bydła domowego...bo temu chce się pić
akurat to zły przykład, bo wodę zdarzył mi sie wozić i to nie taki rzadki przypadek, ba w SWD masz nawet podpunkt pod działaniami "dostarczanie wody"

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2015, 21:44:16 »
Tak zgodzę się... Mogłem coś innego wpisać.. Jest tyle co do głowy się pcha... Tylko zależy jakiemu bydłu..

Offline maniera

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2015, 21:20:00 »
NO PRZECIEŻ RADIOWOZY DO TEGO SIĘ ABSOLUTNIE NIE NADAWAŁY!
 A ciekawe ile to nadgodzin w Małopolsce strażakom za okres rozliczeniowy wypłacają ( moim skromnym zdaniem ściśle powiązane).

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2015, 13:37:45 »
Cytuj
Interpelacja nr 30451 do prezesa Rady Ministrów

w sprawie decyzji organów rządowych zobowiązujących zespoły ratownictwa medycznego do stwierdzania zgonu pacjentów oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej do transportu chorych osób do lekarzy, w związku ze sporem Ministra Zdrowia z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej na przełomie 2014 i 2015 r.

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/interpelacjaTresc.xsp?documentId=33A32B6F7E91B281C1257DD40030EBCD&view=S

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2015, 17:53:03 »
Cytuj
Interpelacja nr 30451 do prezesa Rady Ministrów

w sprawie decyzji organów rządowych zobowiązujących zespoły ratownictwa medycznego do stwierdzania zgonu pacjentów oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej do transportu chorych osób do lekarzy, w związku ze sporem Ministra Zdrowia z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej na przełomie 2014 i 2015 r.

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/interpelacjaTresc.xsp?documentId=33A32B6F7E91B281C1257DD40030EBCD&view=S
Oj! czekam niecierpliwie na odpowiedź rządu i Pani Premier. Choć z doświadczenia mam obawy , że będzie to rzetelna odpowiedź.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: A tymczasem w Wadowicach.....
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2015, 12:44:51 »
Cytuj
Odpowiedź na interpelację nr 30451

w sprawie decyzji organów rządowych zobowiązujących zespoły ratownictwa medycznego do stwierdzania zgonu pacjentów oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej do transportu chorych osób do lekarzy, w związku ze sporem Ministra Zdrowia z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej na przełomie 2014 i 2015 r.

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/interpelacjaTresc.xsp?documentId=3227238EF7BA5154C1257DFC004F37CB&view=S