Autor Wątek: Podwyżki 2016  (Przeczytany 624627 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #675 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:17:50 »
Teraz ci przeszkadzają siusku a na mnie jechałeś jestes jak chorągiewka albo lepsze określenie na zewnatrz zielony a w środku czerwony...
Marne masz pojecie czemu Siusiek jest wkurzony. Większość strażaków ucieszy się (mnie również  cieszy) ponieważ gwarantuje równy podział pieniędzy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2015, 14:27:17 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline joker26

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #676 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:49:59 »
Ktoś uchyli rąbka tajemnicy odnośnie tego podziału?

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #677 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:52:11 »
Ktoś uchyli rąbka tajemnicy odnośnie tego podziału?
Nie proś się tych chorągiewek już gros funkcjonariuszy prosiło i jak grochem o ścianę, zastanawia mnie dlaczego tych dwóch panów tak zaciekle broniło nierobów z zz a teraz powoli wycofują sie rakiem czyżby niespełnione obietnice dotyczące ich osobiście..

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #678 dnia: Grudzień 13, 2015, 17:20:50 »
Nie proś się tych chorągiewek już gros funkcjonariuszy prosiło i jak grochem o ścianę, zastanawia mnie dlaczego tych dwóch panów tak zaciekle broniło nierobów z zz a teraz powoli wycofują sie rakiem czyżby niespełnione obietnice dotyczące ich osobiście..
Ja się z niczego nie wycofuję, żadnych obietnic w stosunku do mnie nie poczyniono więc nikt mnie w ZZ nigdy nie oszukał.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #679 dnia: Grudzień 14, 2015, 09:47:39 »
Ktoś uchyli rąbka tajemnicy odnośnie tego podziału?
Próbowałem sie dowiedzieć u źródła ale to już nie jest śmieszne to żenująca groteska te nieroby same nie wiedzą co i jak tak namieszali że gonia ale własny ogon :wall:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #680 dnia: Grudzień 14, 2015, 09:55:49 »
Próbowałem sie dowiedzieć u źródła ale to już nie jest śmieszne to żenująca groteska te nieroby same nie wiedzą co i jak tak namieszali że gonia ale własny ogon :wall:
Pochwal się kogo zapytałeś?
Bo jakoś podejrzewam, że znowu kłamiesz!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #681 dnia: Grudzień 14, 2015, 10:12:27 »
Wstydzę się a tak na poważnie usielibyście spekulacje ale teraz to nikt wam nie wierzy, sam nie wiesz co jest na stole a i pod nim tym bardziej dlatego robicie tą tajemnicza otoczkę

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #682 dnia: Grudzień 14, 2015, 10:36:07 »
Wstydzę się a tak na poważnie usielibyście spekulacje ale teraz to nikt wam nie wierzy, sam nie wiesz co jest na stole a i pod nim tym bardziej dlatego robicie tą tajemnicza otoczkę
Ale mi twoja wiara do niczego nie jest potrzebna. 11 grudnia swoim członkom przekazałem jak ma wyglądać podwyżka, jakie to min. kwoty oraz od kiedy będą płacone. Na forum powtarzam tylko, że dyżurnym grupy wzrosną i mówię to tylko dlatego, że bardzo szanuje tą grupę zawodową.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #683 dnia: Grudzień 14, 2015, 11:08:08 »
Czy coś się dzieje w sprawie zastępców naczelników wydziałów ds operacyjnych w komendach II kat. Różnica miedzy naczelnikiem a zastepca to 3 grupy. Chyba nie ma pionu w organizacji komend by rozbieżność między komendantem/dowódcą/dyżurnym a jego zastępcą była tak duża. Dotyka to w sumie niewielkiej liczby funkcjonariuszy i może dlatego nie ma w tej sprawie żadnego nacisku.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #684 dnia: Grudzień 14, 2015, 11:22:43 »
Czy coś się dzieje w sprawie zastępców naczelników wydziałów ds operacyjnych w komendach II kat. Różnica miedzy naczelnikiem a zastepca to 3 grupy. Chyba nie ma pionu w organizacji komend by rozbieżność między komendantem/dowódcą/dyżurnym a jego zastępcą była tak duża. Dotyka to w sumie niewielkiej liczby funkcjonariuszy i może dlatego nie ma w tej sprawie żadnego nacisku.
Nic się o tym nie mówi. Ilu takich ludzi może być w skali kraju? 20?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #685 dnia: Grudzień 14, 2015, 11:30:51 »
Ktoś uchyli rąbka tajemnicy odnośnie tego podziału?
Próbowałem sie dowiedzieć u źródła ale to już nie jest śmieszne to żenująca groteska te nieroby same nie wiedzą co i jak tak namieszali że gonia ale własny ogon :wall:
Ale masz źródło... Hehe

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #686 dnia: Grudzień 14, 2015, 11:35:51 »
To chyba nie znaczy, że można o nich zapomnieć. To samo mogę powiedzieć o naczelnikach operacyjnej w komendach II kat. Zostali oni jednak wyszczegolnieni w tabelce swego czasu.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #687 dnia: Grudzień 14, 2015, 11:39:45 »
To chyba nie znaczy, że można o nich zapomnieć. To samo mogę powiedzieć o naczelnikach operacyjnej w komendach II kat. Zostali oni jednak wyszczegolnieni w tabelce swego czasu.
Ale ja nie mówię, że można zapomnieć o nich, ale KG o nich zapomniał bo podczas negocjacji w październiku chciał podnieść grupy z-cą naczelników w KW (wszystkim) a o KP zapomniał.
Jesli chodzi o tak małą grupę ludzi to może być łatwe ale ktoś się musi na forum co najmniej wojewódzkich organizacji związkowych odezwać, muszą być uchwały aby to chociaż spróbowało ruszyć. 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2015, 11:54:58 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maniek1981

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #688 dnia: Grudzień 14, 2015, 21:14:13 »
Emil ja nie bronie  :tuba:nikogo a na pewno ZZ. Ale pretensje do Eqinox , SIUSIEK są bezpodstawne mówią co wiedzą czasami za mało ale pewne rzeczy.

Offline młody998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #689 dnia: Grudzień 15, 2015, 08:24:02 »

Eqinox a  może zdradzisz czy na podniesienie grup załapią się tylko dyżurni czy i Ci niżsi czyli dyspozytorzy?

Offline m320

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #690 dnia: Grudzień 15, 2015, 09:00:51 »
Witam wszystkich,
może w końcu KTOŚ wypowie się na temat tajemniczej podwyżki!!
Bo krążą tylko plotki, niedomówienia, teorie... a grono Szanownych Użytkowników którzy "podobno" coś wiedzą robi z tego wielką tajemnicę..
Chyba każdy ma prawo do poznania tej wiadomości skoro dotyczy NAS WSZYSTKICH !
Chyba że podwyżka dotyczy tylko osób które są w ZZ, natomiast reszta funkcjonariuszy nie zrzeszonych jest poza tematem i dlatego taka wielka konspiracja oraz wiedzą dostępna tylko dla ZZ..

Pozdrawiam.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #691 dnia: Grudzień 15, 2015, 09:25:29 »
Witam wszystkich,
może w końcu KTOŚ wypowie się na temat tajemniczej podwyżki!!
Bo krążą tylko plotki, niedomówienia, teorie... a grono Szanownych Użytkowników którzy "podobno" coś wiedzą robi z tego wielką tajemnicę..
Chyba każdy ma prawo do poznania tej wiadomości skoro dotyczy NAS WSZYSTKICH !
Chyba że podwyżka dotyczy tylko osób które są w ZZ, natomiast reszta funkcjonariuszy nie zrzeszonych jest poza tematem i dlatego taka wielka konspiracja oraz wiedzą dostępna tylko dla ZZ..

Pozdrawiam.

Stanowisko S wisi na forum od miesiąca.

http://www.strazak.pl/index.php/topic,24165.msg289735.html#msg289735

Na poziomie KG rozmowy ze ZZ zakończyły się w październiku. Protokółu  uzgodnień nie podpisał Przewodniczący S i na tym prace się zakończyły.
Nie wiadomo jakie będą ustalenia po wyborze nowego KG.

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #692 dnia: Grudzień 15, 2015, 09:59:06 »
Witam wszystkich,
może w końcu KTOŚ wypowie się na temat tajemniczej podwyżki!!
Bo krążą tylko plotki, niedomówienia, teorie... a grono Szanownych Użytkowników którzy "podobno" coś wiedzą robi z tego wielką tajemnicę..
Chyba każdy ma prawo do poznania tej wiadomości skoro dotyczy NAS WSZYSTKICH !
Chyba że podwyżka dotyczy tylko osób które są w ZZ, natomiast reszta funkcjonariuszy nie zrzeszonych jest poza tematem i dlatego taka wielka konspiracja oraz wiedzą dostępna tylko dla ZZ..

Pozdrawiam.
Hej przecież pisałem ci że nasi REPREZENTANCI czytaj nic nie robiące władze zz sami nie wiedzą tak namotali nic nie robieniem.Ps Budżet 2016 został dzisiaj zatwierdzony ostatecznie po poprawkach

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #693 dnia: Grudzień 15, 2015, 11:18:54 »
co wy tak się podniecacie tymi ochłapami? dla kogo ma znaczenie, czy tej podwyżki będzie 140 czy 180 na twarz? tak się tylko pytam bez podtekstów:)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Kreator

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 218
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #694 dnia: Grudzień 15, 2015, 13:08:26 »
Straz w tym roku nie dostanie podwyze. Bo po co  :gwiazdki: tragedia

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #695 dnia: Grudzień 15, 2015, 13:12:46 »
Straz w tym roku nie dostanie podwyze. Bo po co  :gwiazdki: tragedia
Żadna służba nie dostanie w tym roku  :rofl: :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #696 dnia: Grudzień 15, 2015, 14:05:48 »
Straz w tym roku nie dostanie podwyze. Bo po co  :gwiazdki: tragedia
Tobie się lata pokićkały....

Offline Kreator

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 218
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #697 dnia: Grudzień 15, 2015, 15:15:14 »
Zgadza sie przejezyczenie. Ale w 2016 takim tepem tez nie :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #698 dnia: Grudzień 15, 2015, 15:27:37 »
Zgadza sie przejezyczenie. Ale w 2016 takim tepem tez nie :rofl:
Będą z wyrównaniem od stycznia :)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #699 dnia: Grudzień 15, 2015, 15:41:44 »
Proszę...

[załącznik usunięty przez administratora]