Autor Wątek: Podwyżki 2016  (Przeczytany 624636 razy)

Offline johnson1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #500 dnia: Październik 22, 2015, 14:28:57 »
i jak wiadomo coś jaki będzie podział kwoty 182 zł na etat?
Miało  być ustalone w tym miesiącu!!!
Słyszałem , że część do grupy, a część do dodatku ....
Wiecie coś:)
Bo oczywiście na stronach związkowych cisza. Fajnie by było wiedzieć jak przebiegają rozmowy i na czym stoimy...
 :gwiazdki:

Offline joker26

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #501 dnia: Październik 22, 2015, 15:04:46 »
Możesz się zdziwić, jak zobaczysz te 182 złote :)

Offline karolek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #502 dnia: Październik 22, 2015, 15:11:03 »
Podobno jest protest ?? Podobno a co więcej wiem o tym wszystkim?? nic :( od czasu pikiety w warszawie cisza wszędzie, teraz tylko wybory i nic więcej. Jakoś nie wierze w podwyżki ani nic takiego. Dlaczego niby jak się spotykają nie ma żadnej informacji na ten temat?? Aż taka to tajemnica?? Nie lepiej poprostu przedstawić oficjalny komunikat ze spotkania?? Co i kto co proponuje a nie nie wiadomo co się dzieje same domysły itp. Własnie takim działaniem i ZZ i KG traci w oczach strażaków. Wszytko za ich plecami się dzieje.

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #503 dnia: Październik 22, 2015, 15:12:28 »
Zwiazki to mają w nosie nas teraz niedługo im szefowie się zmienią itd proszę o nieusuwanie żyjemy w wolnym państwie gdzie wypowiedzi nieobraźliwe ale prawdziwe powinny byc nieosuwane

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #504 dnia: Październik 22, 2015, 15:20:58 »
i jak wiadomo coś jaki będzie podział kwoty 182 zł na etat?
Miało  być ustalone w tym miesiącu!!!
Słyszałem , że część do grupy, a część do dodatku ....
Wiecie coś:)
Bo oczywiście na stronach związkowych cisza. Fajnie by było wiedzieć jak przebiegają rozmowy i na czym stoimy...
 :gwiazdki:

Nie ma informacji, bo rozmowy jeszcze trwają. Planowane jest trzecie spotkanie KG ze ZZ.
Jak na razie piłka jest w grze i każdy przedstawia swoje racje.
Będzie podpisane porozumienie, to wszyscy dowiedzą się o efektach tych rozmów.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #505 dnia: Październik 22, 2015, 15:44:32 »
i jak wiadomo coś jaki będzie podział kwoty 182 zł na etat?
Miało  być ustalone w tym miesiącu!!!
Słyszałem , że część do grupy, a część do dodatku ....
Wiecie coś:)
Bo oczywiście na stronach związkowych cisza. Fajnie by było wiedzieć jak przebiegają rozmowy i na czym stoimy...
 :gwiazdki:
Gdyby Wszystkie związki strażackie walczyłyby o podwyżki nie byłoby takiego chaosu na chwilę obecną. Należy pamiętać bo i o tym pisałem że "wywalczona" kwota nie będzie taka sama dla wszystkich..chodzi mi że różnice będą nie w samej podwyżce na etat ale zabezpieczonych pieniądzach na pochodne. A ile KG bedzie chciała w swoich propozycjach urwać dla siebie kosztem nas to już druga sprawa.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #506 dnia: Październik 22, 2015, 16:14:32 »
Zwiazki to mają w nosie nas teraz niedługo im szefowie się zmienią itd proszę o nieusuwanie żyjemy w wolnym państwie gdzie wypowiedzi nieobraźliwe ale prawdziwe powinny byc nieosuwane
Szefowie ZZ zostali wybrani 2 lata temu :) tak że żadnych zmian niebedzie :D
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #507 dnia: Październik 22, 2015, 16:17:09 »
Zwiazki to mają w nosie nas teraz niedługo im szefowie się zmienią itd proszę o nieusuwanie żyjemy w wolnym państwie gdzie wypowiedzi nieobraźliwe ale prawdziwe powinny byc nieosuwane
Dlaczego piszesz że związki mają nas w nosie...Znam osobiscie takich którzy zrobili i robią dużo dobrej roboty.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #508 dnia: Październik 22, 2015, 19:52:01 »
Zwiazki to mają w nosie nas teraz niedługo im szefowie się zmienią itd proszę o nieusuwanie żyjemy w wolnym państwie gdzie wypowiedzi nieobraźliwe ale prawdziwe powinny byc nieosuwane
Szefowie ZZ zostali wybrani 2 lata temu :) tak że żadnych zmian niebedzie :D

Jeszcze roku nie ma.  :fiuu:

Offline johnson1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #509 dnia: Październik 26, 2015, 22:07:33 »
a słyszeliście o  "nowelizacji " budżetu na 2016 r. !!!!
Jest szansa . Dobre...
Pozdrawiam...

Offline maniek1981

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #510 dnia: Październik 26, 2015, 23:04:38 »
I co PIS wygrało  :kwit: czas na pikietę bo budżet jeszcze nie uchwalony  :tuba: a jest szansa na podwyżki   :komp:

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 27, 2015, 09:47:53 »
a słyszeliście o  "nowelizacji " budżetu na 2016 r. !!!!
Jest szansa . Dobre...
Pozdrawiam...
Jest taka możliwość prawna ale tylko w zakresie ewentualnego przesuwania środków w ramach przewidzianego i uchwalonego budżetu państwa. Czyli krótko mówiąc.. abyśmy my dostali to muszą zabrać komu innemu. A obietnic było mnóstwo, każda grupa zawodowa której obiecywano teraz liczy na więcej...
No ale działać trzeba i stale się przypominać, aby o nas nie zapomnieli.Tylko aby wszystkie ZZ o tym pamiętały i działały na naszą rzecz.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 28, 2015, 20:28:01 »
Maniek budżet dawno jest ustalony , jedynie będzie korekta. Nie obrażając nikogo wierzycie że korekta będzie dotyczyła mundurowych?? O naiwności....

Offline maniek1981

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 28, 2015, 21:23:17 »
A co innego zostało :gwiazdki: jak związki nie chcą manifestować :wall:

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 29, 2015, 07:24:19 »
Mam takie wrażenie i gros kolegów że związki to już chyba nic nie chcą :gwiazdki:, w ogóle to informacji nawet nie chce im się zamieszczać.Oj spadną wpływy ze składek i to bardzo

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 29, 2015, 07:50:13 »
Mam takie wrażenie i gros kolegów że związki to już chyba nic nie chcą :gwiazdki:, w ogóle to informacji nawet nie chce im się zamieszczać.Oj spadną wpływy ze składek i to bardzo
Koledzy związkowcy dostali w "S" informacje na temat podwyżek od R. Osmyckiego a we  Florku od K.Oleksaka. A malkontenci niech dalej gadają i myślą że kogoś przestraszą ci którzy chcieli się dowiedzieć się dowiedzieli.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 29, 2015, 09:48:55 »
Acha czyli dzielenie tak jak na górze oni i my czarnuchy fajnie. wstydził byś się nawet tak pisać nie przystoi

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 29, 2015, 11:55:38 »
Czyli co podwyżki będą czy nie co się dzieje z zz żadnych informacji czy te nasze składki na coś idą czy poprostu można się wypisać z zz

zyraf

  • Gość
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 29, 2015, 12:27:48 »

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 29, 2015, 12:49:34 »
Najlepiej się wypisac!!!

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #520 dnia: Październik 29, 2015, 13:00:06 »
Acha czyli dzielenie tak jak na górze oni i my czarnuchy fajnie. wstydził byś się nawet tak pisać nie przystoi
Jesteś nierozgarniętym malkontentem! Który pisze takie bzdury że głowa mała dzielone jest tak jak jest i członkowie ZZ zostali poinformowani. jeśli jesteś w ZZ to podam ci nr do twojego przewodniczącego a na pewno ci powie bo widziałem informację 2 największych ZZ i tam było wszystko napisane i wiem doskonale że nie mam się czego wstydzić.
Czyli co podwyżki będą czy nie co się dzieje z zz żadnych informacji czy te nasze składki na coś idą czy poprostu można się wypisać z zz
Będą.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline emil2008

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #521 dnia: Październik 29, 2015, 14:39:55 »
uderz w stół ......już nie jestem od godziny 12 dnia dzisiejszego w żadnych związkach. Szkoda że byłem naiwny i od 2008 r dokładałem cegiełkę do waszej niekompetencji. ps czuć wiatr zmian

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #522 dnia: Październik 29, 2015, 14:56:30 »
uderz w stół ......już nie jestem od godziny 12 dnia dzisiejszego w żadnych związkach. Szkoda że byłem naiwny i od 2008 r dokładałem cegiełkę do waszej niekompetencji. ps czuć wiatr zmian
Nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta informacja. Gdyż odchodzą malkontenci którzy naprawdę mało wiedzą o życiu i funkcjonowaniu straży i ZZ.
PS> dokładnie czuć wiatr zmian i dobrej współpracy ZZ z KG i rządem  :straz: :straz: :straz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #523 dnia: Październik 29, 2015, 15:08:45 »
Acha czyli dzielenie tak jak na górze oni i my czarnuchy fajnie. wstydził byś się nawet tak pisać nie przystoi
Powiem tak.Mam cięty jęzor na takich jak Ty ale nie dołożę żadnego zdania z ripostą o Twoim rozumie.
Szkoda jak mówią koledzy że nie wiesz co to ZZ. Szkoda że nie wiesz że to związki bronią tego aby ten podział środków na podwyżki był właśnie z korzyścią takiego samego czarnucha jak ja.
Cieszę się że nigdy nie siądę przy stole związkowym bo byłoby mi bardzo przykro że te pieniądze które zyskałeś ze składek nie dasz dzieciom.. :piwo:

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #524 dnia: Październik 30, 2015, 08:18:17 »
Czy ktoś wie jakie będą podwyżki jak ma to być dzielone do podstawy czy dodatku jaka kwota ma być ?