Autor Wątek: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE  (Przeczytany 2792 razy)

Offline NooK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« dnia: Kwiecień 06, 2006, 17:16:46 »
Do tych co juz zdawali na SAPSP bądz CSPSP jak na sprawnosciowce czy "królowali" wysocy,niscy i jacy ludzie tam startowali czy byli niscy a moze jest takie cos ze jesli jest sie za niskim to zle lub jesli za wysokim ?

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Odp: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2006, 10:59:46 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 19:14:24 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »

Offline Morszczyn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2006, 16:48:47 »
Kiedyś ktoś mi mówił, że ludzie wysocy wolniej biegają.

Offline NooK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2006, 19:08:28 »
To nie prawda bynajmniej w moim przypadku mam 194 cm i nie mam problemu z łyknięciem goscia o wzroscie 160 podczas biegu :)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2006, 11:02:49 »
Masz dłuższe ręce? Chyba jest ciężej na drążku, bo ten co ma krótsze dużo sie nie zmęczy w przeciwieństwie do tego z dłuższymi rękoma.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline judoga

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:01:50 »
"Od momentu jak mi wyrosła błona między palcami ,to lepiej plywam " - chciałoby sie powiedzieć . Posłuchajcie jezeli ktos jest w sporcie tradycyjnym to może powiedzieć że tzw forma  ma dwa rodzaje : wytrzymałość siłowa i wytrzymałość biegowa . Czasami ma sie do dyspozycji dwie  te formy , a czasami tylko jedną .- jeżeli masz dwie to , stary , chyba przegrałeś swoje życie nie idąc za młodu na sport w klubie tobie bliskim ( nie mówie tutaj o konkretnej sekcji ). To czy długi prześcignie krótkiego , a ten z łapami do kostek ma trudniej z podciąganiem , a gruby spuchnie na 1000 ......... to wszystko zależy od ( niestety albo stety ) PODEJśCIA DO SPORTU W CZASACH SZKOłY PODSTAWOWEJ.Nauka nawyków ruchowych jest cechę charakterystyczną dla danej grupy społecznej, mimo wszystko lepiej chodzić niż stać...........itd- przysłowie chińskie.
Także Panowie  - na zmianie wymusić chodzenia na SPORT , a nie bębnić przed TV w pilota ............dygresja z życia wzięta. ^_^
Przyjemność życia łączy się z wysiłkiem jakiego ono wymaga.

Offline NooK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:45:27 »
Rąk to za dlugich nie mam są proporcjonalne do ciała nie są wcale takie dlugie. :):) co do tego czy szybciej się męcze to molzliwe ale te 16 podciągnięć które robie nie sprawia mi większego problemu.Zgadzam sie z judoga ze trzeba cos uprawiać sam ćwicze juz od 9 lat pewną sztuke walki uczestnicze we wszystkich zawodach których moge i naprawde jesli ktos nami nie pokieruje za mlodu później nie ma co starać się najakiekolwiek studia bądz też kursy ze sprawnosci fizycznej