Autor Wątek: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'  (Przeczytany 19851 razy)

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 15, 2006, 17:28:56 »
Gwizdek to już dawno był, tylko sędzia doliczył jeszcze 5 min gry - taki prezent świateczny. hehehe  :wacko:

Offline aspSiłacz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • WETERAN
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 15, 2006, 17:38:12 »
Kto to jest "Bractwo Kapturowe w Pogotowiu"
Może chodzi o stowarzyszenie wlnomyślicieli utworzone przy malborskim zamku???
Czy może to jest zakon "KAWALERÓW MALTAŃSKICH"???
Proszę o odpowiedź..... :mellow: :mellow: :mellow: :rolleyes:
Więcej sexu i wolności, ale bez solidarności !

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 15, 2006, 17:44:06 »
Siłacz poczytaj, wprowadź sie w temat - samoksztalcenie obowiazuje tutaj, a nie bierne wyczekiwanie, az ktos wyjasni.

Chodzi o tych co kaptura w TV używają - taki nasz ku klux klan strażacki. 

Offline aspSiłacz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • WETERAN
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 15, 2006, 18:08:45 »
Rozumiem, ze oni do "akcji gotuj" robią w kapturach i prowadzą działania ratownicze w bliżej nieokreślonych nakryciach głowy, bo hełmy mają chorwackie, te co im się atest skonczył i są bez dopuczszenia.............. :wub:
Więcej sexu i wolności, ale bez solidarności !

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 15, 2006, 19:09:26 »
W KM Gdańsk tacy są specjalisci, takich strojów używają (kapturów) - przykłady ich umiejętności możnabyłoby mnożyć, ale jedna jest szczególna - umiejętność przejścia z walki w okopie, do walki w natarciu, a zaraz z natarcia do prośby w pozycji na kolanach. To ostanio pozyskana umiejętność, tylko ile to ma wspolnego z godnoscią i honorem oficerskim?

"Nie jest wstydem przegrać, wstydem jest zakończyć przegraną walkę, prośbą o litość." Aleksander Macedoński

Wesołych Świąt

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 15, 2006, 19:25:45 »
Deuth fahr agrotron:
Cytuj
ZZ to sa same biura, a motto maja wpisane tłusta czcionką kryć pseudo oficerów, dziwnym trafem jakoś nikt z przewodniczących niżej naczelnika dupoliza nie schodzi...
nie genaralizuj, bo ktos może pomysleć, że w całym kraju tak jest, a to nie prawda! chyba mylą Ci się zwiazki, funkcje i ludzie. Wypowiadam się co do "s" jako mojego związku, gdzie nie wolno łączyć funcji związkowych będąc jednocześnie przełożonym na stanowisku kierowniczym (w więc odpadają naczelnicy i d-cy jrg w komisjach zakladowych dla ich członkow), pisząc takie teksty prosze o wypowiadanie sie ściślej co masz na mysli, tzn. jaki zwiazek w jakim wojewodztwie lub komendzie, nie szkaluj wszystkich dookoła!
temat wątku to wybory w moim związku "solidarność", nie wiem dlaczego akurat nie został zatytułowany, że dokaldnie chodzi o gdańsk?!  dalaczego wogóle takim tematem zajmują sie ludzie nie należący do zz, jesli chcecie zmienić coś co się wam nie podoba to wysjściem jest zapisanie się i kandydowanie w wyborach, taki przewrót demokratyczny, a piszecie o jakichś kapturach, nie wszyscy wiedza o co chodzi( ja np. NIE!?) i bliżej jest mi przypuszczać, ze to akurat Wy chcecie w "białych rękawiczkach" zdyskredytowac kogoś ze swoiej komendy?! Oczywiście moge się mylić, podpowiadam tylko, ze większośc z czytających nie jest z gdańska i całkiem nie musi wiedzieć o waszych konszachtach...ach..ktoś tam pisał o langu po raz kolejny się upiera, ze on jest z gadańska - hm..nie wiem jak okreslić czlowieka myslącego nie tą głową, akurat lang, to potwierdzam ja z gdańska, ani z pomorza nie ejst, więc zastanówcie się, macie pierwszy przykąłd, ze przynajmniej w jednym temacie się mylicie, czy nie mozliwe jest, ze mylicie sie tez w innych tematach? Wesołych Świąt Wielkanocnych, moze wielkanocny spacer nad brzegiem morza przyniesie wam jakieś jajka nispodzianki, zamiast bursztynów?:)) Pozdrawiam
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 15, 2006, 20:06:47 »
Cytuj
ktoś tam pisał o langu po raz kolejny się upiera, ze on jest z gadańska, ... akurat lang, to potwierdzam ja z gdańska, ani z pomorza nie ejst

He he, już jestem przekonany, rzeczywiście skąd nam mogło do głowy przyjść, że lang to naczlenik kadr, skoro Ty robart piszesz, że nie. he he  ^_^ 

Cytuj
macie pierwszy przykąłd, ze przynajmniej w jednym temacie się mylicie, czy nie mozliwe jest, ze mylicie sie tez w innych tematach?


Masz na mysli przykład naczelnika kadr jak rozumie? I to w tej kwestii się mylimy? A skoro w tej sie mylimy to iw pozostałych wszystkich również - zabawny wywód jak u dr Watson'a he he  ^_^

Cytuj
bliżej jest mi przypuszczać, ze to akurat Wy chcecie w "białych rękawiczkach" zdyskredytowac kogoś ze swoiej komendy

He he zdyskredytować powiadasz he he  ^_^ Białe rękawiczki przeciwko czarnym kapturom - barwny antagonizm

Cytuj
piszecie o jakichś kapturach, nie wszyscy wiedza o co chodzi( ja np. NIE!?)

I Ty z Gdańska jestes? He he  ^_^ A trzeźwy jesteś? Może masz gorączke? Gdyby Ci zimno było to załuż znowu kurtke strażacka z kapturem - cieplej ci będzie. he he  ^_^

Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 15, 2006, 20:28:49 »
Mietek napisał:

Cytuj
Cytuj
piszecie o jakichś kapturach, nie wszyscy wiedza o co chodzi( ja np. NIE!?)

I Ty z Gdańska jestes? He he  cheesy A trzeźwy jesteś? Może masz gorączke? Gdyby Ci zimno było to załuż znowu kurtke strażacka z kapturem - cieplej ci będzie. he he  cheesy

Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków.

1. po pierwsze : napisze wyraźniej: ja nie jejstem ani z Gdańska, ani z pomorza, ani wogóle z podobnie bliskich okolic, więc dlatego prosiłem o wytłumaczenie takim własnie jak ja strażaków, którzy nie wiedzą o co chodzi z tym gdańskiem i kapturami, mozecie (możesz jasniej)??!!
2. po drugie:
Mietek pisze:
Cytuj
Cytuj
macie pierwszy przykąłd, ze przynajmniej w jednym temacie się mylicie, czy nie mozliwe jest, ze mylicie sie tez w innych tematach?


Masz na mysli przykład naczelnika kadr jak rozumie? I to w tej kwestii się mylimy? A skoro w tej sie mylimy to iw pozostałych wszystkich również - zabawny wywód jak u dr Watson'a he he  cheesy

jeszce raz powtarzam, ze lang akurat nie jest z Gdańska i podobnie jak ja, nawet nie z tych okolic, więc poprostu nie rozumiem, dlaczego się akurat uczepiłeś, ale juz nawet nie wyjaśniaj szkoda pisania, masz widocznie swoje powody, dla których się uparłeś, ze czarne to białe
 3. po trzecie:
Mietek pisze:
Cytuj
Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków.
I tu Ci dziękuję, ponieważ rozumiem Twoją chorobę i wiem, ze nie wolno sie z Ciebie śmiać, życzę wesołych swiąt i nie zaglądaj do Media Markt!
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 15, 2006, 20:53:08 »
Cytuj
akurat lang, to potwierdzam ja z gdańska, ani z pomorza nie ejst, więc zastanówcie się,


Cytuj
1. po pierwsze : napisze wyraźniej: ja nie jejstem ani z Gdańska, ani z pomorza,

Zdecyduj się, bo ludzi od "media markt" wyzywasz, a własnych sprzecznosci nie dostrzegasz. Gubisz się gosciu chorbliwie we własnych kłamstwach, ale innym chorobę zarzucasz.

Za pozdrowienia nie dziękuj, one Ciebie właśnie nie dotyczyły - nie przypisuj sobie cech, których nie posiadasz.

Wesołych Świąt dla wszystkich normalnych strażaków i dla Ciebie robard w drodze wyjątku hehe   ^_^

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 15, 2006, 21:52:56 »
Cytuj
Cytuj
akurat lang, to potwierdzam ja z gdańska, ani z pomorza nie ejst, więc zastanówcie się,


Cytuj
1. po pierwsze : napisze wyraźniej: ja nie jejstem ani z Gdańska, ani z pomorza,
jak jeszcze nie rozumiesz to jeszzce wyraźniej:
ani ja ani lang (z tego co wiem, a myslę,ze wiem) nie jesteśmy w żaden sposób związani z waszym jakże miłym regionem, z tego tez powodu (być może lang, cos słyszał dlatego pisze) ja nie wiem wogóle o jakich kapturach w konekscie Gdańska piszecie? chodziło mi, żeby może wyjaśnic to szerszej publicznosci, tak jak nie łapię waszego grypsu G-14, oprócz sportu to z niczym wiecej mi się nie kojarzy, a skoro piszecie na ten temat to piszcie, zeby wszyscy wiedzieli o co biega? Równiez wesołych swiąt
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 15, 2006, 22:38:24 »
Ja rozumię język polski. Naucz się pisać po polsku, z właściwymi znakami interpunkcyjnymi, wtedy będziesz odczytany tak jak zamierzałeś, a skoro byki walisz to pretensje o inny odczyt miej do siebie. Trochę samokrytyki.

G-14 - tak nazwano grupę oficerów z Gdańska,którzy ośmielili się ówczesnemy KW, a potem też i KG zarzucić ukrywanie przestępstw, których dopuszczali się funkcjonariusze PSP z różnych wydziałów. Wytoczono przeciwko nim działa w postaci ataków mobbingowych, dymisji ze stanowisk i cały wachlarz innych esbeckich metod itd

Kaptury - to sytuacja, w której 2 funkcjonariuszy z przeszłością o wątpliwym poziomie morlanym, wystapiło w TV anonimowo, pomawiając obecnego, nowo mianowanego KW o czynności mobbingowe wobec wielu strażaków. W obawie przed konsekwencjami wystąpili tyłem do kamery w ubraniach strażackich z nasuniętymi na głowę kapturami.

O reszte zapytaj Langa, Wodnika, Gambita i paru innych na tym forum.
Poza tym poczytaj wcześniejsze teksty na forum trochę ci to wyjaśni.

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 16, 2006, 13:12:08 »
Mietek nie tłumacz, tylko wyslij na nich DFA czyli DEUTH FAHR AGROTRON hehehe  :wacko:

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 16, 2006, 17:59:55 »


G-14 - tak nazwano grupę oficerów z Gdańska,którzy ośmielili się ówczesnemy KW, a potem też i KG zarzucić ukrywanie przestępstw, których dopuszczali się funkcjonariusze PSP z różnych wydziałów. Wytoczono przeciwko nim działa w postaci ataków mobbingowych, dymisji ze stanowisk i cały wachlarz innych esbeckich metod itd



Drogi Mietku!
Nie tak dawno temu zarzuciłeś mi manipulowanie faktami. A jak nazwać to co napisałeś? Możesz sprecyzować jakie to przestępstwa były ukrywane przez byłego KW, a następnie z-cę KG? O ile mnie pamięć nie myli, pierwszą "aferą" w Trójmieście była sprawa skargi dawnego KW w stanie spoczynku (oczywiście rzeczoznawcy) oraz firmy z "branży" na czterech funkcjonariuszy KW i KM, którym zarzucono próbę wymuszenia łapówki w zamian za bezbolesne dokonanie odbioru. Sprawa ta w moim odczuciu posłużyła ówczesnemu KW, a późniejszemu z-cy KG do przeprowadzenia kilku ruchów kadrowych, które były na rękę kręgowi "starych" rzeczoznawców. Młodzież nieformalnie zrzeszona w G-14 temat podchwyciła upatrując w nim okazję do opanowania kolejnych wydziałów w KM i KW. Nikt jednak nie przewidział, że nie wszyscy z tej czwórki odejdą w pokorze na zaopatrzenie emerytalne. Że podejrzenia padną także na samego KW i ówczesnego KG, który z resztą przeżywał w tym okresie szczególnie ostre ataki ze strony prasy. Może więc Mietku napiszesz tak do końca, jak to było z tymi działaniami mobbingowymi - bo z tego co ja sobie przypominam, to jedna z ostatnich ofiar całej tej zadymy, była wtedy bardzo na topie, a już z całą pewnością nie mogła narzekać na mobbing. Nie uwierzę też, że ówczesne działania tego byłego rzecznika KW nie znajdowały aprobaty byłego KW. Tak się dobrze Mietku orientujesz w sprawach Gdańska, to może podałbyś w końcu jakieś fakty. W temacie "pijanego strażaka" użalałeś się nad bohaterem tego wątku jaki to on biedny - aż trzy razy został ukarany i do tego jeszcze PD. Tak na marginesie to podobno zakończyło się na naganie. Śmieszne... Jakoś nie zauważyłem, żeby podobnymi względami z twojej strony cieszyli się wspomniani przeze mnie na wstępie oficerowie. Za to wielkie oburzenie wywołuje u was fakt poparcia ZZ "S" dla jednego z nich... Coś mi się wydaje, że w Trójmieście zapanowała jakaś epidemia...ptasia grypa to pewnie nie jest, ale może schizofrenia?
A miałem już o Gdańsku nie pisać...
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 16, 2006, 20:12:19 »
Możesz sprecyzować jakie to przestępstwa były ukrywane przez byłego KW, a następnie z-cę KG?
Cytuj

Śmieszny jestes -a samochod z przebiegiem, a wycinanki z protokołów kontrolnych, ktore wykonal organizacyjny - jakbys o tym nie wiedzial.

Krył KW i KG (Pytlowana była na kontorli - i co?).

Nie bądź śmieszny, bo internautów jak dzieci traktujesz.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 16, 2006, 23:43:30 »
no to ja się pytam - co wypłynęło pierwsze i zostało nagłośnione przy wydatnej pomocy red. Chrzana i jego serdecznego przyjaciela Piotrka P.? I kto jest Mietku śmieszny? Afera odbiorowa - nagłośniona, a "oskarżeni" publicznie skazani. Afera z drabiną i FamiliaMaxem - coś tak koło kwietnia. Nie widzisz, że od czegoś to się rozpoczęło? I jeszcze jedno pytanie - nie wydaje ci się, że poświęcenie KM i prewentystów miało właśnie na celu stworzenie "maskarowki" dla prawdziwych przekrętów? Staram się kolego po prostu być obiektywny...
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 17, 2006, 00:07:16 »
Najpierw piszesz:

Cytuj
Nie tak dawno temu zarzuciłeś mi manipulowanie faktami. A jak nazwać to co napisałeś? Możesz sprecyzować jakie to przestępstwa były ukrywane przez byłego KW, a następnie z-cę KG?

a potem istotnym argumentem jest który z przekrętów był pierwszy, doszukując się w ich kolejności wyimaginowanych podtekstów.
Wg mnie nie ma znaczenia co było pierwsze, ważne, że było, ważne że pomimo jednoznacznych dowodów "eseldowska prokuratura do usług" umorzyła postepowanie, a kto z jakich pobudek działał to można tylko gdybać, przypuszczać i konfabulować - i jest to dla mnie bez znaczenia. Nie byloby przekrętów, nie byłoby skarg, nie byłoby awantury, nie byłoby akcji odwetowej na G-14, nie byłoby rozwoju wojny - prosty, logiczny wywód.
Co do Piotra P. i Chrzana to się kolego mylisz - pierwszy artykuł w prasie powstał po rozpoczęciu prac komisji dyscyplinarnych i z tego co wiem był efektem przecieku z tych komisji. Piotr P. próbował powstrzymac publikację w prasie, ale już się nie dało - tak jest prawda kolego Lang. Nie wiesz to głupot nie pisz, bo opierasz sie na przypuszczeniach, a nie na faktach.

A ten Twoj text:
Cytuj
Sprawa ta w moim odczuciu posłużyła ówczesnemu KW, a późniejszemu z-cy KG do przeprowadzenia kilku ruchów kadrowych, które były na rękę kręgowi "starych" rzeczoznawców. Młodzież nieformalnie zrzeszona w G-14 temat podchwyciła upatrując w nim okazję do opanowania kolejnych wydziałów w KM i KW. Nikt jednak nie przewidział, że nie wszyscy z tej czwórki odejdą w pokorze na zaopatrzenie emerytalne. Że podejrzenia padną także na samego KW i ówczesnego KG, który z resztą przeżywał w tym okresie szczególnie ostre ataki ze strony prasy

to jakaś beletrystyka z kategorii "politycal fiction" - przebijasz już Lema. Tworzysz jakieś własnej produkcji analizy, zadajesz pytania, sam sobie na nie odpowiadasz, tworzysz wirtualną głębię przemyśleń. Probelm w tym, że nie opierasz się na wiedzy i faktach -  po prostu jesteś śmieszny. ^_^

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2006, 00:23:30 wysłana przez Mietek »

Offline LUCAS

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 17, 2006, 16:31:06 »
Lang bądź poważny i nie konfabuluj...
Jak działały ówczesne prowincjonały gdańskie nie było tajemnicą....
Legendy krążyły na mieście o ich odbiorach wśród inwestorów....
Każdy w branży wiedział, co w trawie piszczy.....
Stara to prawda jak świat, wyznają ją mieszkańcy kilku miejscowości wokół naszej stolicy takich jak Pruszków czy Wołomin.
"Jeśli złapią Cię za ręke na przestępstwie , to mów, że to nie Twoja ręka".
Lang i Ty taką teorię wyznajesz.
Jak było wszyscy wiedzą. :rolleyes:


Offline DEUTH FAHR AGROTRON

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Będzie wesoło...
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 18, 2006, 21:29:13 »
Lang a ty kogo reprezentujesz siebie ? Jarka ? Czy ZZ ? Za buraka nie jesteś obiektywny. Ale ubijaj kapustę dalej, tylko gniazdo żmij cię rozumie i popiera - zmij prewentystów.

DREAM

  • Gość
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 18, 2006, 23:38:39 »
Pewnie nie wszyscy wiedza, ale 11 lutego "naczelni nasi zwiazkowcy" a teraz nasi "komedianci" zorganizowali alarmowy zjazd jednostek na dwojce. Samochodami ze wszystkich jednostek z miasta przyjechalismy na dwojke w przekonaniu ze jedziemy na cwiczenia. "Zebranie zwiazkowe" odbyło się bez wysiadania z samochodów, z udziałem strazakow, ktorzy w zwiazkach nie dzialaja. Dysponent odpowiedzialny za wyjazd, komediant niedomagajacy na glowe krzysiu wyparl sie swojej decyzji, mimo ze on nam wydawal polecenia. Drugi komediant, ten co w telewizji nosferatu gral razem z mnichami, amnezji dostal, ciagle powtarzajac "to nie ja to on" i na starego ubeka na kaczych lapach palcem pokazuje, a ten  oddaje - ja zadnego kwakniecia nie dalem i o niczym nie wiem. Czwarty komediant krawat zalozyl i wizytacje na jednostkach robil, ale nie wiemy jako kto, bo ani wpisu w ksiazke podzialu nie zrobil, ani pieczatlki nie postawil.

A propos mnichow - okazuje sie ze o pracy na podziale bojowym oraz o szykanach roznych naszych dowodcow najwiecej wiedza ci, ktorzy nigdy na podziale nie pracowali a na glowe zamiast helmu kaptur zalozyli.

Oj, co nas jeszce czeka - czy zwiazkowiec farbowany, czy komediant kaleka  :wacko:

P.S. Panie komediancie - Ja i moi koledzy tez chcemy samochodami gasniczymi na jarmark sobie pojechac - mozemy?  :wacko:

W tym temacie najwięcej maja do powiedzenia Panowie oficerowie Krzysztof Domagalski i Jacek Łychowid Z-cy Komendanta Miejskiego w Gdańsku. Adresy e-mailowe i telefony służbowe w BIP-ie .

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:49:22 »
OK, po tym co przeczytałem poddaję się, to co się dzieje w Gdańsku zakrawa o pomstę do nieba, teraz mi troche rozjaśniliście.
Drogi Mietku, sorry za nieprecyzyjne moje wcześniejsze wyrazanie się, powtórzę w takim razie raz jeszce(ostatni), ze z Pomorza wogóle nie jestem i z tego co wiem to lang równiez, bo z tego co pamiętam to na tym tle głównie, doszło do naszego sporu. Niestety, ale nie moge Cie zadowolić i poprawniej niż umiem nie potrafię pisać po polsku, więc moje błędy wynikają z ewidentnego braku dokształcenia w tym zakresie, tylko cóż ja teraz mogę poradzić: przez maturę mnie przepchali, w szkołach pożarniczych J.Polskiego nie wymagali i dlatego też tak pozostało, juz taki jestem jakiś niewyedukowany, ciesze sie natomiast, że chociaż Ty czuwasz nad poprawnością języka w internecie, chwała Ci za to.Czasami szybko pisząc nie zwracam uwagi na literówki, licząc po cichu na inteligencję czytających, ale skoro mówisz, ze nie warto postaram się dołożyć większej staranności do pisowni (co nie zawsze i tak się pewnie uda). dziekuje raz jeszcze za objasnienia pojęć związanych z gdańskiem , a w szczególności rozwikłania niezrozumiałego symbolu G-14.
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 19, 2006, 20:42:14 »
OK, Robard - nie bierz nic do siebie na serio, każdy z nas tu w ferworze walki na interpunkcje nie zwraca za bardzo uwagi. Jakbyś walnął stylistyczny, albo ortografa to bym pojechał z tobą jak z koksem do pieca heheheh  ^_^, ale tak jest zupelnie ok. Zwroc tylko uwage, na te znaki, ktore tresc zdania mogą zmienic -moja rada.

Pozdrawiam  i sukcesow zycze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2006, 10:43:48 wysłana przez Mietek »

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 20, 2006, 17:13:51 »
To ja mam pomysł na ten gdański problem, może wysadzić ta całą komendę w powietrze, a gruzowisko zalać zasmażką ze skwarkami? Tylko jak wychwycić tych nieumoczonych w całą aferę? Może latwiej by nam wszystkim było, zeby tą starą tzw. nomenklaturę, jajogłowych wreszcie odsączyć, przez jakiś cedzak? Może, tak zapytać tych, co najbardzij lubią egzaminować, przy każdej okazji przeciętnych strażaków (mając jednocześnie w ręku regulamin rozwinięcia), co oni tak naprawdę o pożarnictwie wiedzą!? Bo wszyscy jesteśmy świadomi, ze wielu tzw. "strażaków" z naszych komend zainteresowanych jest tylko zarabianiem sałaty poza strażą lub dzieki straży (lewizny), w godzinach pracy również. Jest wsród nas wielu (chyba się nie mylę) pseudostrażaków, którzy nie wiedzą nic, lub prawie nic o pożarnictwie - prawdziwym strażackim życiu, ale często posługują się sloganem: "Ty mi nie mów jak jest przy pożarze, wiesz jak ja mam ciężko", a z piersiami obwieszonymi medalami, podczas strażackich imprez opowiadają ile to oni pożarów nie ugasili...a nam, siedzącym  z boku, wstyd za nich..Swoją drogą, nich mi ktoś wyjaśni, dlaczego najwięcej medali, vel "zasłużony, dla pożarnictwa", dla ochrony ppoż itp. dostają zawsze pracownicy 8 godzinni ? Hm..czy to tylko u mnie tak jest?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2006, 13:18:10 wysłana przez robard »
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 21, 2006, 07:08:50 »
Do Wodnika, Langa, Gambita i kilku innych półoficerów od anonimów



Luzik, luzik chłopaki, luzik, bo Wam pikawa ostygnie  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2006, 07:11:47 wysłana przez Mietek »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 21, 2006, 23:16:51 »
Ale jaja :wub: Chyba 2/3 Egzotycznego kraju się śmieje :huh: Ja też! :wacko:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline MCh

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: 2006 to rok wyborów - zaczęły sie wybory do KZ i MKKP NSZZ "Solidarność'
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 29, 2006, 22:16:56 »
Kurna, ale szambo w tym Trójmieście.

Panowie, jak tak pobieżnie przeglądnąłem ten wątek to aż się rzyg.... chce.

Czy wy tam nie macie nic innego do roboty jak tylko knuć intrygi ? Coś mi się widzi, że za dużo u was jest kadry oficerskiej i teraz jeden drugiego by w szklance wody utopił. Wstyd tylko, ze świadectwo swojej działalności pokazujecie tu na forum który czyta praktycznie cały kraj.