Autor Wątek: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym  (Przeczytany 21011 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 15, 2014, 23:59:17 »
Nie ważne czy Komendant, czy strażak. Chodzi o nienadużywanie autorytetu danej formacji.
Powoływanie się na czas wolny od służby też jest chore.
Chory jest brak wiedzy czym jest komendant...
A kim jest strażak...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 16, 2014, 00:18:03 »
Nie ważne czy Komendant, czy strażak. Chodzi o nienadużywanie autorytetu danej formacji.
Powoływanie się na czas wolny od służby też jest chore.
Chory jest brak wiedzy czym jest komendant...
A kim jest strażak...

W przeciwieństwie co do niektórych wiem kim jest komendant, Z-cy, D-ca JRG, czy d-ca zmiany. Ale jak widzę ty masz problem z czytaniem między wierszami. Bo nie o rangę czy stanowisko tu chodzi. A o formację, którą pewnie tak jak kolega strazakusX masz głęboko z tyłu. Właśnie przez takich jak kolega strazakusX i jemu podobni cała formacja traci autorytet. I niedługo w mundurze będzie chodził gnój na polu rozrzucał, albo po centrach handlowych na zakupy biegał, bo to jego czas wolny przecież.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 16, 2014, 00:28:14 »
Wiesz mam totalnie odmienne zdanie!
Jesli równasz ze sobą Komendatów i D-ców jakichkolwiek to świadczy o twojej wiedzy...
A to ze komus sie nie podoba formacja w tej formie która jest dla nas serwowana to zle??...  PSP miliona procedur i zasad....
Jesli formacja traci autoryte to czemu podtrzymuje poparcie społeczne??
@strazak998 gdzie cokolwiek formacja straciła??
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2014, 09:01:16 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 16, 2014, 09:00:47 »
@strazak998
Jeśli chcesz rzeczowo przekonać dyskutantów do swojego zdania, to używasz trochę złych przykładów. Założenie munduru do zdjęcia na plakat jest problemem o naturze etycznej. Kontrolowanie hydrantów, zbieranie grzybów czy rozrzucanie gnoju to zupełnie inna bajka, ponieważ narusza zapisy zawarte w prawie.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 16, 2014, 09:10:47 »
...Chodzi o nienadużywanie autorytetu danej formacji. Powoływanie się na czas wolny od służby też jest chore. To znaczy, że prowadząc działalność mogę w mundurze chodzić i kontrolować gaśnice, hydranty, robić kontrole? Przecież jest to mój czas wolny. A może na ryby mogę sobie paradować albo na grzyby w mundurze?
Dyskutujemy o przepisach czy odczuciach osobistych?
Co to znaczy nadużycie autorytetu formacji i w czym został on nadużyty.
Co do grzybów i ryb - żaden przepis tego nie zabrania. Kontrole to już inna sprawa i inny tryb postępowania - bez stosownego upoważnienia odradzam kontrolowanie kogokolwiek.
Może ci się to nie podobać, twoja sprawa. Jeden woli matkę, drugi córkę.  :rofl:
Zakazywać można jednak w oparciu o obowiązujące przepisy a nie swoje odczucia.  :kwit:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline ogniomistrz.pl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 17, 2014, 20:59:14 »
Endriu31 .....
Pomimo wszystkich komentarzy Czekamy na wyniki, dostałeś się do władzy samorządowej czy nie ?
Zainteresowany jestem czy to zdjęcie pomogło, może w następnych wyborach będę kandydował i też pójdę twoim pomysłem, przecież strażak ma największe zaufanie wśród służb mundurowych.
Pozdrawiam i czekam na wynik

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Wybory - zdjęcie na plakacie wyborczym
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 18, 2014, 07:40:43 »
Z komendy do samorządu (artykuł o policjantach startujących w wyborach samorządowych).

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5013:z-komendy-do-samorzdu&catid=23:zarzdy-wojewodzkie-nszzp&Itemid=65