Autor Wątek: Zestaw  (Przeczytany 1439 razy)

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Zestaw
« dnia: Kwiecień 03, 2006, 07:22:45 »
Chciałbym się zapytać kolegów strazakow z OSP czy wiedzą moze cos na temat "zastawow ratowniczych". Urząd Miasta zaproponował zakup takiego zestawu, w ktorego sklad wchdzi m. in.: 6 hełmow, 6 mundurow UPS, 2 aparaty ODO, 2 czujniki bezruchu, 6 par butów, 6 kominiarek niepalnych, 6 par rękawic i (niejestem tego pewien na 100%) 2 radiostacje nasobne i wszystko to za cenę ok. 7000 zł. Moje pytanie to czy zestaw niewydaje sie Wam zbyt tani, chodzi mi o to, ze sprzęt wchodzący w sklad tego zestawu moze okazać sie wielka lipą.

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Odp: Zestaw
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:38:28 »
zdecydowanie wydaje się być zbyt tani :) 2 aparaty ODO najtańsze na rynku (wg. tego co sie orientowałem w grudniu 2005 roku) kosztują 7 tysięcy złotych

odnoszę wrażenie że ten zestaw to ściema jakaś bo nawet gdyby zebrać te elementy ktore wymieniłes najtansze z najtańszych w zyciu nie da to 7 tysiecy

chyba że 7 000 złotych to wkład gminy stanowiący np. mały % ogólnej sumy a pozostały % dokłada inna instytucja - tak być może :D

pozdrawiam
Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

Offline masakła

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zestaw
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2006, 13:44:31 »
Aaaaaaaaaaaaaaaaa, to ciekawe jest. Napisz jeszcze, oczywiście jeśli w urzędzie udostępnią Ci taką informację, jaka firma prowadzi dystrybucję takich zestawów, bo w cenę cuś mi się nie chce wierzyć, no chyba że jest to suma składowa, a reszta to jakaś dotacja.

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Zestaw
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2006, 15:10:27 »
Tak jak napisali przedmówcy - moze to być częśc składowa, a reszte to dofinansowanie ( oby ).
Radzę się zorientować co to za sprzęt - z jakiej firmy oraz czy jest atestowany, gdyż cena naprawde szokuje :)
Nawet gdyby aparaty ODO były bez atestu mogłoby się to opłacać, bo z tego co wiem przegląd aparatu to jakieś 1600zł
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...