Autor Wątek: PLEBISCYT "WIELKOPOLSKI STRAŻAK ROKU"  (Przeczytany 5688 razy)

Offline przemo_kwilcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
PLEBISCYT "WIELKOPOLSKI STRAŻAK ROKU"
« dnia: Sierpień 25, 2014, 19:58:23 »
Witam,
piszę tutaj bo mam do Was ogromną prośbę :)
Jako jednostka OSP Kwilcz bierzemy udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego "Najpopularniejszy Strażak Ochotnik - Jednostka OSP Wielkopolski 2014"-  do wygrania dla jednostki jest voucher na sprzęt strażacki o wartości 15 tys. zł!!!!
Jest to dla nas niesamowita szansa na doposażenie jednostki - zwłaszcza, że aktualnie zajmujemy 2 miejsce! Głosowanie trwa do 6 września więc jeszcze dużo czasu. Sami raczej sobie nie poradzimy a Kwilcz nie jest dużą miejscowością, żeby mieszkańcy nam też znacząco pomogli.

Krótki filmik o tej akcji: https://www.youtube.com/watch?v=fyyEKQ_NkWA

Link do Głosu: http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyt/karta/785,miroslaw-pietrzak-osp-kwilcz,24977,id,t,kid.html

Żeby nam pomóc trzeba wysłać smsa o treści NASZ.90 na numer 72355 koszt to 2,46 zł.

Na stronie www.ospkwilcz.eu znajdziecie więcej informacji na temat naszego kandydata oraz jednostki!

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
 :straz:

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: PLEBISCYT "WIELKOPOLSKI STRAŻAK ROKU"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2014, 20:10:08 »
Niniejszym zwracam się do modów o przedyskutowanie sprawy nad natychmiastowym usuwaniem tego typu tematów :tuba:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline przemo_kwilcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: PLEBISCYT "WIELKOPOLSKI STRAŻAK ROKU"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2014, 20:28:53 »
Napisałem to w dziele "Konkursy, Turnieje, Zawody", tematyka dot. straży. Nie miałem zamiaru spamować.
Jeśli moderatorzy uważają inaczej, to oczywiście sam skasuję ten temat.

Offline tomek2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: PLEBISCYT "WIELKOPOLSKI STRAŻAK ROKU"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2014, 22:48:59 »
Niniejszym zwracam się do modów o przedyskutowanie sprawy nad natychmiastowym usuwaniem tego typu tematów :tuba:

To macie chyba panie życzlwy inną opcje uprzejmego doniesienia moderatorom np. zgłoś do moderatora
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...