Autor Wątek: Punkty rekrutacyjne SGSP zaocznie (służba stała)  (Przeczytany 1962 razy)

Offline testypsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Punkty rekrutacyjne SGSP zaocznie (służba stała)
« dnia: Maj 16, 2014, 19:05:17 »
Witam, piszę w sprawie studiów niestacjonarnych inżynierii bezpieczeństwa na SGSP dla strażaków w służbie stałej. Pisałem nową maturę i mam wątpliwość dotyczącą punktów rekrutacyjnych. Odwołując się do uchwały można wywnioskować, że w przypadku braku na maturze chemii i fizyki przeliczają oceny ze świadectwa według odpowiednich punktów i mnożnika. Tu rodzi się pytanie czy taka opcja dotyczy tylko absolwentów ze starszymi maturami czy z nową też? Również według, której tabeli przeliczane są punkty, tej w punkcie 4.2 czy 4.3 i od czego to zależy. Liczę na pomoc, dziękuję i pozdrawiam.

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: Punkty rekrutacyjne SGSP zaocznie (służba stała)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2014, 20:19:47 »
Nie masz któregoś przedmiotu to biorą ze świadectwa szkoły i to też od absolwentów z nową maturą. A biorą z tabelki według której masz oceny. Jak pisałeś nową maturę to na 100% według systemu oceniana 2-6 byłeś klasyfikowany na koniec szkoły.

A tak do tego to temat już jest i wszystko jest objaśnione. Do skasowania post i temat, chyba :P

Offline testypsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Punkty rekrutacyjne SGSP zaocznie (służba stała)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2014, 21:35:26 »
Byłbyś tak miły podać ten wątek, bo szukałem, ale widocznie złe tagi dawałem. Po uzyskaniu ten faktycznie do usunięcia.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Punkty rekrutacyjne SGSP zaocznie (służba stała)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2014, 22:41:30 »
Kolego, jak masz problem ze zrozumieniem warunków rekrutacji ogłoszonych na stronie SGSP, to odpuść sobie te studia. Wybierz mniej wymagające... Czytanie ze zrozumieniem się kłania....
Nie w tym dziale poza tym szukasz....
http://www.strazak.pl/index.php/topic,23218.0.html
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2014, 22:47:43 wysłana przez robn »
EGO = 1 / wiedza

Offline testypsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Punkty rekrutacyjne SGSP zaocznie (służba stała)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2014, 23:30:33 »
Ahh... jakbym wyżej napisał, że startuję... nawet nie jestem strażakiem w służbie stałej, może mam znajomego, a może pytam z czystej ciekawości? :) Pozdrawiam.