Autor Wątek: PILNE: wzory druku na "szkolenie podstawowe"!  (Przeczytany 1197 razy)

Offline karolsylwia

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
PILNE: wzory druku na "szkolenie podstawowe"!
« dnia: Marzec 18, 2006, 22:07:16 »
KOLEDZY pilnie potrzebuje wzoru druku na    "szkolenie podstawowe"    licze na szybką odp     karol_sylwia@o2.pl

Koledzy druhowie jeśli  macie taki druk to prosze o przesłanie, bo jestem nowym naczelnikiem a poprzedni naczelnik takowych druków mi nie przekazał
a upływa termin składania.
A sam nie wiem czy jest określnony  jakiś specjalny wzór czy nie.

Mod: połączyłem dwa kolejne posty - proszę używać funkcji MODYFIKUJ, gdy chcesz zmienić lub cos dodać do istniejącego posta /Sylwek.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2006, 08:14:47 wysłana przez Sylwek »

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: PILNE
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2006, 23:46:30 »
Na temat szkoleń podstawowych (według nowego projektu) jest mowa w dziale Szkolenia. http://www.cspsp.pl/pub/zasady_organizacji_szkolen_osp_04_11_05.doc
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Krzyś Mila

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 558
  • By zawsze wracać z tarczą i z dumą nosić mundur...
Odp: PILNE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2006, 11:16:41 »
Jeżeli termin jest pilmny, nie baw się w formalności.
Nie ma żadnych skutecznych prawnie formularzy.
Zwykłe pismo do PSP, zaczynające się od słów: Zgłaszam następujących druchów do szkolenia ......
PSP mają pomagąć OSP, a nie wymagać od nich, pokonywanie przeszkód, które sami postawili.
Dopiero w czasie trwania kursu spełnicie proceduralne wymogi postawione Wam przez PSP.

Offline julija

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: PILNE
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2006, 22:23:06 »
Witam
oto wzór karty zgłoszenia na kurs szeregowców jaki jest używany w naszej jednostce

pozdrawiam 


[załącznik usunięty przez administratora]