Autor Wątek: Treść raportu do KG PSP o przeniesienie  (Przeczytany 5107 razy)

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Treść raportu do KG PSP o przeniesienie
« dnia: Maj 12, 2014, 14:27:31 »
Witam,
Koledzy proszę o wyrozumiałość. Potrzebuję wzoru raportu do Komendanta Głównego o przeniesieniu. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale przeniesienie odbywa się między województwami. Raport do Komendantów Wojewódzkich został już podpisany. Dzięki za pomoc.
Mariusz

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Treść raportu do KG PSP o przeniesienie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2014, 14:46:38 »
czy ty się od dupy strony nie zabrałeś do tematu? wzór raportu jest z załączniku do zarządzenia KG (w załączniku również do tego wpisu), do tego trzy linijki pisma przewodniego: "proszę o przeniesienie z dniem... z .... do ..... z powodu... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Z wyrazami uszanowania. taki to a taki" i wszystko; jakie ty raporty do KW pisałeś?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Treść raportu do KG PSP o przeniesienie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2014, 18:32:36 »
Kolego, nie do końca rozumiem. Ten wniosek, który dodałeś w załączniku jest mi znany i został już podpisany przez mojego komendanta miejskiego i wojewódzkiego. Teraz dostarczę go do docelowego województwa. Jeżeli dobrze rozumiem, to do KG mam napisać raport o treści "proszę o przeniesienie z dniem... z .... do ..... z powodu... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Z wyrazami uszanowania. taki to a taki"?

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Treść raportu do KG PSP o przeniesienie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2014, 19:23:09 »
nie mam siły tego tłumaczyć; to jest tak trywialne, że Twoja nieznajomość procedur administracyjnych powala...
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie