Autor Wątek: SEKCJA 998  (Przeczytany 97839 razy)

Offline oluicam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 25, 2006, 16:06:54 »
Jakiś mały "chochlik" nie pozwolił mi dokończyć... -_- Przez 2 tygodnie podążała śladem zastępu z "mojej" jednostki ekipa tv4. Okres ten wspominam jako bardzo stresujący. Podczas zdarzeń podświadomie, mimowolnie mieszała mi w głowie myśl, żeby tylko nie dać plamy, nie popełnić gafy, nie skompromitować się, żeby posługiwać się fachową terminologią.  Odetchnąłem z ulgą gdy filmowcy opuścili JRG, mogłem skupić się tylko na tym na czym powinienem. I nie tęskniłem za nimi... -_-

Offline władeczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 25, 2006, 19:13:02 »
Pomysł bardzo ciekawy zobaczymy, jaki będzie efekt w kwietniu mam nadzieje, że nie będzie tam żadnego zmyślania kręcenia akcji z palca wyssanych, jeśli rzeczywiście to będą akcje oparte na faktach autentycznych ciekawe gdzie będzie większość pożarów kręcona i jak będzie z efektami. A z drugiej strony może któryś z chłopaków odkryje talent aktorski spodoba się w telewizji i zostanie następnym polskim ‘’strażakiem’’ tak jak nasz hydraulik albo pielęgniarka

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 27, 2006, 21:29:26 »
Według mnie to będzie kolejny niewypał tak jak to było z programem "Strażacy" na TV 4, program był nudny, dodatkowo emitowany był pozno wieczorem. Mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie, wątpie też w to, ze program bedzie kręcony "sztucznie", czyli pokazywane akcje nie beda robione, tylko bedą to relacje z prawdziwych akcji oczywiście dla zwiększenia oglądalności bedą one troche przerobione. Pozostaje nam czekać do wyeksmitowania.
Teraz na Polsacie leci jakiś film o tematyce pożarniczej.

Offline Paruwka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
    • http://
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 27, 2006, 22:15:06 »
A jak ten film sie nazywa i kiedy jest puszczany.....

Offline Marcin Grzelaczyk

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 144
  • http://s7.metaldamage.pl/c.php?uid=130831
    • MG
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 28, 2006, 23:12:44 »
Do Paruwka   wystarczy przeczytać pierwszy post
Witam.
TVP przy współpracy z SGSP kręci serial dokumentalno-fabularny (cos w stylu W11) o pracy strażaków. Trwa casting ale już nakręcono część odcinków, od kwietnia mają być emitowane w TVP. Występują w nim strażacy z PSP w wieku od 30-55 lat. Akcje oparte na prawdziwych zdarzeniach.
Co sądzicie o tego typu produkcji?
Marcin - Kleczew - Wielkopolska - Poland http://s7.metaldamage.pl/c.php?uid=130831

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 31, 2006, 21:08:35 »
Żeby nie zaczynać nowego tematu na praktycznie ten sam temat napisze tutaj.
Od poniedziałku do piątku o 22.00 na Discovery Channel leci program o strażakach. Jeśli dobrze widziałem w "reklamówkach" to traktuje o strażakach z Bostonu.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Jimmy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 31, 2006, 21:39:54 »
Żeby nie zaczynać nowego tematu na praktycznie ten sam temat napisze tutaj.
Od poniedziałku do piątku o 22.00 na Discovery Channel leci program o strażakach. Jeśli dobrze widziałem w "reklamówkach" to traktuje o strażakach z Bostonu.

Od 3 kwietnia zaczyna sie ten program.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 03, 2006, 19:32:24 »
Czyli dzisiaj oglądać! :)
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline tomek2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 03, 2006, 23:13:07 »
Żadna rewelacja ten film o amerykańskich strażakach, bardziej przypomina mi to reklamówke zachęcającą do wstąpienia do straży. Za dużo słodyczy, wszystko działa jak w zegarku, chłopaki uśmiechniete wszystkie akcje szybciutko załatwione, jeszcze powinni przeprowadzić staruszke przez jezdnie .
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 05, 2006, 11:23:02 »
..paru nam urośnie do roli gwiazd, a ci którzy odwalaja czarną robote (kamera ich nie lubi) zejdą na drugi plan...Przykład gościa z KGPSP mł.kpt. Leszka Tanasia - wycieczki wywiady..... Najciekwasza jest legenda o tym jak zdobył 1 stopiń oficerski. Tu powinni nakręcić kilka odcinków W11 .
 :mellow:
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline LeeTWIN

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 07, 2006, 21:25:53 »
Wie może ktoś od kiedy będzie można oglądać "Sekcje 998"?

Offline Krajan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:55:37 »
Jak jestesmy juz przy programach Tv to chiał bym nawiazac do dawnego serialu  juz nie wiem na jakim programie było to emitowane chyba tv 4 "Strażacy" o ile nie pomyliłęm sie w nazwie  Jestem ciekawy czemu przestał byc puszczany brak fundusy czy mała oglądalnosc bo przeciez czy łąpanie piratów drogowych jest bardziej interesujące niz akcje strażaków  drogówke nadal puszczają juz od dobych paru lat i nawet powtorki mają swoj czas na antenie :D Pozdrawiam wszystkich a co do sekcji 998 to przestudjowałem dokłądnie gazete z programem i nic nieznalazłem :P kiedy i gdzie :D

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 18, 2006, 12:07:54 »
Pierwszy odcinek 4 maja. Odcinki w będą w czwartki i piątki o 17.15, aż do 23 czerwca.

http://ww6.tvp.pl/3950,20060415328675.strona

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 18, 2006, 21:51:54 »
No wreszcie bede mógł sobie pooglądać !!!
A tak przy okazji zna ktos odtwórców ról lub słyszał o nich coś ?? !!
(ciekawość  :wacko: ). :)

Offline Krzyś Mila

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 558
  • By zawsze wracać z tarczą i z dumą nosić mundur...
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:06:53 »
Witam
Zobacz link od Witolda.
Pozdrawim.

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:12:41 »
Dzieki Witold za info!
Miejmy nadzieje, ze program bedzie dobry nie tak jak w przypadku programu "strazacy" na TV4. Pozostaje nam uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na pierwszy odcinek.

Offline żolet

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
    • strona JRG Różan
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 29, 2006, 19:22:53 »
Witam.

Oglądałem dziś TVP2 i była reklama serialu SEKCJA 998. Kilku chłopaków ubranych w UPS-y na tle garażu, powiedzieli też że wkrótce bendzie można obejrzeć na antenie TVP2!

Pozostaje cierpliwe czekanie. Jak bende cos wiencej wiedział to napisze albo niech ktoś z was napisze jak bendzie miał świerze wiadomości.

Pozdro

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 29, 2006, 19:53:03 »
Pozostaje cierpliwe czekanie. Jak bende cos wiencej wiedział to napisze albo niech ktoś z was napisze jak bendzie miał świerze wiadomości.

A może lepiej nie czekać aż ktoś będzie miał świeże wiadomości, tylko poczytać kilka postów wcześniej, np. tutaj... :huh:

pozdro
Witek

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline lejwoda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 29, 2006, 23:41:07 »
premiera serialu 04,05,2006r 17:15

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 03, 2006, 13:21:23 »
Zgadza się premiera 4 maja w TVP2 o godz. 17:15
Tytół pierwszego odcinku brzmi "Doświadczony kierowca"

Offline GaTTa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 03, 2006, 14:55:23 »
Ciekawe czy bedą powtórki ?? Wie ktoś coś na ten temat??

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 04, 2006, 12:15:16 »
a ja mam taka prosbe
moze ktos ma mozliwosc nagrywania programu sekcja 998 na plyty ( dvd ,vcd, itp ) albo chociaz na kasety vhs ??
jsli tak to prosze o troszke wysilku  -_- bo mysle ze wartoby bylo miec utrwalone takie cos

pozdr

Offline krzysiek 998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 274
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 04, 2006, 13:14:45 »
A my o tej godzinie będziemy w Kościele na Mszy Św.Termin pierwszego odcinka bardzo trafny.




pozdro

Offline Herr Flick

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
    • http://
Parodia...
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 04, 2006, 17:48:01 »
Właśnie widziałem pierwszy odcinek moim zdaniem żenada...
Wszystko jakoś takie sztuczne no i "Komandos" wiedziałem, że strażak wiele potrafi ale taki jak on a i zdjąć z parapetu potrafi no a i w akcji potrafi przesłuchac na okolicznośc i tak przycisnąć przesłuchiwanego jak glina na filmie. Powodzenia, ale nie wróże sukcesu tej produkcji.
P.S: Mam nadzieje, że zatankują do następnego wyjazdu  :mellow:

Offline jrg23

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 04, 2006, 18:11:28 »
Pewnie wielu z Was oglądało dziś film w TVP2 SEKCJA 998, niewiem jak innym ale mnie ten film się delikatnie mówiąc niepodobał. Komenda głowna wymyśliła kolejną kiczowatą wypocinę w holiłudzkim stylu tym majgorszym.Dziś ten film oglądała cała załoga i ledwie obroniłem pilota bo widownia z każdą sekundą się zmniejszała,każdy chciał przełączyć na inny kanał,  ja chciałem obejrzeć do końca aby wyrobić sobie zdanie. Może zwykli ludzie chwyca , bo w końcu to wszystko dla nich ale jeśli tak to będą mieć fałszywe pojęcie o naszej pracy. Te wszystkie działania podjęte na filmie , łomem omało nie przewrócił kierowcy chcąc otworzyć drzwi, sztuczne wypowiedzi, no i "KOMANDOS" powinien dyć śledczym w policji a nie STRAŻAKIEM.Moim skromnym zdaniem policyjna "drogówka" jest o wiele ciekawsza. troszkę sie pośpieszyłem i otworzyłem nową dyskusję a temat już jest, ale to chyba w niczym nie przeszkadza.