Autor Wątek: Przepis kwalifikacyjny  (Przeczytany 1513287 razy)

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1275 dnia: Styczeń 23, 2018, 16:07:16 »
A dodatkowo okaże się że projekt jest kopią propozycji Solidarności z wiosny 2017. :rofl:

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1276 dnia: Styczeń 23, 2018, 16:22:26 »
A dodatkowo okaże się że projekt jest kopią propozycji Solidarności z wiosny 2017. :rofl:
Nie kopią propozycji jednego związku tylko dwóch a po drugie na sto procent ta propozycja wejdzie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1277 dnia: Styczeń 23, 2018, 18:02:10 »
Nie kopią propozycji jednego związku tylko dwóch a po drugie na sto procent ta propozycja wejdzie.

Na 99% ta propozycja już w grudniu była zmodyfikowana bo na początku stycznia słyszałem na oficjalnym spotkaniu, że tamto jest nieaktualne gdyż zmieniło się z góry zaszeregowanie 3 grup podoficerskich i 3 aspiranckich.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zeroberto

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1278 dnia: Styczeń 23, 2018, 20:30:20 »
Eqinox i jak z tymi bombami? :) 3 miesiące temu mówiłeś, że przepis wejdzie jeszcze większa bomba niż ten przepis się pojawi.. A póki co cisza i cisza :)
"Nie boję się armii lwów prowadzonej przez owce, boję się armii owiec prowadzonej przez lwy"

Offline adrianek998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1279 dnia: Styczeń 23, 2018, 20:48:37 »
moze niewypał  xd

Offline dociekliwy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1280 dnia: Luty 05, 2018, 22:16:16 »
Ma ktoś jakieś nowe info ? tyle osób sie wypowiadało ze lada chwila przepis wejdzie a tu lipa nawet oficjalnego stanowiska KG nie ma . przedstawiciele jedynego słusznego zwiazku nic nie wiedzą ?

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1281 dnia: Luty 05, 2018, 22:38:49 »
Wiedzą ale nie powiedzą :stop:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1282 dnia: Luty 05, 2018, 23:01:34 »
Wiedzą ale nie powiedzą :stop:
Ale czemu mieli by mówić?
Nawet termin wprowadzenia może mieć drugie dno...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1283 dnia: Luty 05, 2018, 23:02:30 »
Wiedzą ale nie powiedzą :stop:
Ale czemu mieli by mówić?
Nawet termin wprowadzenia może mieć drugie dno...
???

Offline dociekliwy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1284 dnia: Luty 05, 2018, 23:17:56 »
a mi sie wydaje ze nadal jest nie dopracowany i tyle kazdy sie chwali ze wie i tyle z tego a co maja zrobic to zrobia.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1285 dnia: Luty 06, 2018, 12:09:13 »
a mi sie wydaje ze nadal jest nie dopracowany i tyle kazdy sie chwali ze wie i tyle z tego a co maja zrobic to zrobia.
Z informacji jakie uzyskałem wiem iż przepis nie jest dopracowany i nikt nie wie kiedy wejdzie w życie.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1286 dnia: Luty 09, 2018, 18:34:53 »
Equinox wiesz coś na temat przepisu kwalifikacyjnego? Jakoś kurz opadł i cisza się zrobiła

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1287 dnia: Luty 09, 2018, 19:37:03 »
Equinox wiesz coś na temat przepisu kwalifikacyjnego? Jakoś kurz opadł i cisza się zrobiła
Nie znam się, zarobiony jestem nie mam czasu....  :rofl: :rofl: Żartuję...
Z tego co wiem kilka województw na oficjalnych spotkaniach  woj. "S" otrzymało info jak ma przepis wyglądać więc nie będę się wychylał przed szereg i będę milczał.
Jak wszyscy to i ja  :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1288 dnia: Luty 09, 2018, 19:51:39 »
A kiedy wchodzi nowy przepis? Może tu uchylisz rąbka tajemnicy :P

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1289 dnia: Luty 09, 2018, 19:55:13 »
A kiedy wchodzi nowy przepis? Może tu uchylisz rąbka tajemnicy :P
a tego nie wiem.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1290 dnia: Luty 09, 2018, 20:10:06 »
A kiedy wchodzi nowy przepis? Może tu uchylisz rąbka tajemnicy :P
a tego nie wiem.
Kiedy może nie jesteś pewien ale koncowy zapis znasz

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1291 dnia: Luty 09, 2018, 21:04:02 »
Tak naprawdę jest jeden wielki przekręt. Robisz studia z Przetwarzania orzechów i masz za sobą poparcie to będzie pan/pani ... kapitanem.
Dlaczego tak nie można zrobić gdzie indziej. Robię kulturoznawstwo, zatrudnię się w sądzie to będę sędzią. W każdej komendzie znajdzie się kilku takich co wystrzeli z dziwnymi studiami i dobra jest. SGSP po coś jest stworzona tak jak uczelnie medyczne. Jest to tylko furtka dla jakiś Staszków, co jeszcze przewodzą w jedynym słusznym związkom i będzie taki awansował co kilka grup, bo mu się spieszy i musi nadrobić. A wystarczyło kilka/kilkanaście lat temu iść do SGSP. Ale po co, tam trzeba jeździć no i się uczyć. A studia cywilne typu bezpieczeństwo pożarowe na stoku narciarskim nie do końca mają program podobny do właściwego

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1292 dnia: Luty 09, 2018, 21:10:53 »
Tak naprawdę jest jeden wielki przekręt. Robisz studia z Przetwarzania orzechów i masz za sobą poparcie to będzie pan/pani ... kapitanem.
Dlaczego tak nie można zrobić gdzie indziej. Robię kulturoznawstwo, zatrudnię się w sądzie to będę sędzią. W każdej komendzie znajdzie się kilku takich co wystrzeli z dziwnymi studiami i dobra jest. SGSP po coś jest stworzona tak jak uczelnie medyczne. Jest to tylko furtka dla jakiś Staszków, co jeszcze przewodzą w jedynym słusznym związkom i będzie taki awansował co kilka grup, bo mu się spieszy i musi nadrobić. A wystarczyło kilka/kilkanaście lat temu iść do SGSP. Ale po co, tam trzeba jeździć no i się uczyć. A studia cywilne typu bezpieczeństwo pożarowe na stoku narciarskim nie do końca mają program podobny do właściwego
Sfrustrowany kapitan  :wall:

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1293 dnia: Luty 09, 2018, 21:19:27 »
Są tacy co z premedytacją poszli na analizę ryzyka procesów oddawania na pola uprawne płynów z odchodów trawiennych rogacizny, realizowane w trybie korespondencyjnym. Zrobili to dlatego bo nie byli w stanie skończyć sgsp. Teraz tak uwierzyli w nowy kwalifikacyjny, że pociągneli swoim dowódcom jrg po same bile, a ci z zadowolenia trzymają dla nich miejsca do czasu zmiany przepisu. :) Wracamy do patologii.

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1294 dnia: Luty 09, 2018, 21:21:15 »
nie kapitan tylko Oficer i śmieszy mnie pęd aspirantów do dowodzenia bo mają związki za sobą a umiejętności nic

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1295 dnia: Luty 09, 2018, 21:22:12 »
nie kapitan tylko Oficer i śmieszy mnie pęd aspirantów do dowodzenia bo mają związki za sobą a umiejętności nic
Nie oficer tylko kretyn!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline portroyal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1296 dnia: Luty 09, 2018, 21:35:23 »
nie kapitan tylko Oficer i śmieszy mnie pęd aspirantów do dowodzenia bo mają związki za sobą a umiejętności nic
No to Panie Oficerze zapraszam do ZZ. Pańska kariera powinna wystrzelić do przodu jak z procy. :rofl:

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1297 dnia: Luty 09, 2018, 21:59:18 »
Są tacy co z premedytacją poszli na analizę ryzyka procesów oddawania na pola uprawne płynów z odchodów trawiennych rogacizny, realizowane w trybie korespondencyjnym. Zrobili to dlatego bo nie byli w stanie skończyć sgsp. Teraz tak uwierzyli w nowy kwalifikacyjny, że pociągneli swoim dowódcom jrg po same bile, a ci z zadowolenia trzymają dla nich miejsca do czasu zmiany przepisu. :) Wracamy do patologii.
Kolego nie wszyscy byli w stanie się dostać jak nie było zgody komendantów

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1298 dnia: Luty 09, 2018, 22:00:16 »
nie kapitan tylko Oficer i śmieszy mnie pęd aspirantów do dowodzenia bo mają związki za sobą a umiejętności nic
Nie oficer tylko kretyn!
Dobre

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1299 dnia: Luty 09, 2018, 22:35:15 »
Cytuj
Zrobili to dlatego bo nie byli w stanie skończyć sgsp
ale są też tacy co skończyli uczelnie które są trudniejsze niż jedyna słuszna. Przykładowo sprawdź sobie ile procent osób daje radę skończyć  polibudę i porównaj to z SGSP. Nie uczelnia, ale cechy charakteru predyspozycje, zdobyta wiedza i doświadczenie czynią  z kogoś  dobrego strażaka. Tyczy się to każdego z korpusów.
ps. Zdobytej wiedzy nie mylcie z ukończeniem konkretniej uczelni, bo niekoniecznie idzie to w parze.
Cytuj
nie kapitan tylko Oficer i śmieszy mnie pęd aspirantów do dowodzenia bo mają związki za sobą a umiejętności nic
Kiedyś wśród strażaków krążył taki dowcip. Pytanie: "Jaka szkoła strażacka w Polsce uczy dowodzenia? Odpowiedź :"żadna "  :wall: tylko czy to dowcip?