Autor Wątek: TRWA NABÓR DO PSP  (Przeczytany 4475 razy)

Offline Ślązok

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
    • http://www.osp-Siemianowice.prv.pl
TRWA NABÓR DO PSP
« dnia: Marzec 08, 2006, 13:06:36 »
zamieszczam link gdzie aktualnie trwa nabór do PSP:
woj.Śląskie
http://www.katowice.kwpsp.gov.pl/362

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2006, 12:12:25 wysłana przez Sylwek »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2006, 21:02:22 »
Nabór trwa ostatnio nie tylko np. w woj śląskim, ale u mnie również - chyba pierwszy "normalny" od wielu lat :angry:
Zapraszam i powodzenia!
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline frendli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2006, 07:37:06 »
witam !!! panowie a może wiece czy jka mam wyzsze wykształcenie to na jakie stanowisko mam szanse sie dostac - czy na podział czy za biurko :)???? pozd
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2006, 08:23:42 wysłana przez frendli »

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2006, 11:43:11 »
na podzial.
potem moze za biurko
zalezne co za wyksztalcenie masz.
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline frendli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2006, 14:48:44 »
mgr ekonomii - specjanośći : zarzadzanie i marketing oraz marketing i badania rynku !!!

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2006, 18:27:37 »
Tak sobie czytam te ogłoszenia o naborze i zastanawiam się, czym kierują się Komendanci ustalając kryteria. Na pewno nie tylko Ustawą, Rozporządzeniem i wytycznymi KG. Skąd bierze się np wymóg wieku kandydata (najczęściej 30 lat, chociaż zdarzają się również 35, 28 czy 25)? Skąd np. na stronie KP PSP w Kolbuszowej (http://www.kppspkolbuszowa.com/pytania_rekrutacja.htm) znalazło się stwierdzenie, że kobieta nie może ubiegać się o przyjęcie do służby na stanowisko ratownik-kierowca? Uzasadnienie tegoż stwierdzenia jest o tyleż bzdurne, co nieprawdziwe. Takich pytań można postawić wiele - i jest całkiem możliwe, że sprawą tą zainteresuje się w końcu RPO.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Iska

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • "mogę być Kimś będąc jednocześnie Sobą"
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2006, 23:42:10 »
a ja ide na 1 dzień do pracy w Komędzie Mijeskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni ^_^... nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt ze ma 17 lat :rolleyes:, jestem dziewczyną :rolleyes:, i nei idę tam z naboru  :rolleyes:
a tak apropo mam pytanei...
... czy jeśli skończe ratownictwo medyczne to na jakie stanowisko moge liczyć?? biorac jeszce pod uwagę to że zamierzam mieć prawojacdy kategori C.  :wacko:
pozdrawaim i powodzieni w naborach  :wub:
"...żeby pokonać ogień trzeba najpierw go pokochać ... "

Heniek

  • Gość
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2006, 09:22:02 »
no zastanow sie jakie mozesz miec stanowisko?czy w strazy jest cos takiego jak ratownik medyczny?nie, jest strazak albo ratownik-kierowca,ale jak widac z rozporzadzenia nie mozesz miec tego 2 stanowiska,zostaje strazak,zaczynajac od zera bedziesz strazakiem a jesli po szkole to wiadomo.zalezy tez od komendanta gdzie cie przydzieli.Obchodza was stanowiska,wiadac ze idziecie do strazy dla pieniedzy,do strazy idzie sie z powolania,dla mnie stanowisko nie jest wazne,byle by slyszec alarm zbiegac na dol i jak najszybciej do pozaru.

Offline frendli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 13, 2006, 09:52:15 »
heniu masz rację !!!! kurde głupie pytanie zadałem !!! ale to z ciekawości tylko i wyłacznie !!!! moj ojciec był strażakiem!!!! a teraz jak che sie dostac !!!!! pozd i thx za odp

Offline Iska

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • "mogę być Kimś będąc jednocześnie Sobą"
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2006, 16:52:43 »
wcale nie uważam że jak się pyta o stanowisko to od razu musi do być dla kasy... ja idę po to żeby ratować ludzi i ich dobytek z pożarów...a o stanowisko to z czystej ciekawości... bo ni ewiem czy wogóle kobiety przyjmują z "ulicy" ?? :huh:
"...żeby pokonać ogień trzeba najpierw go pokochać ... "

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2006, 19:21:29 »
Ja bez względu na to czy będę magistrem stosunków międzynarodowych, historii, prawa czy jakiegoś innego kierunku, chcę trafić na podział i nie chce być żadnym dowódcą. Chce poprostu jeździć i działać na pierwszej linii.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Iska

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • "mogę być Kimś będąc jednocześnie Sobą"
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 13, 2006, 23:52:10 »
ja tez bym chciała na podział ale z tego co mi wiadomo to stosunkowo mało realne :( ale i tak będe STRAŻAKIEM =D
"...żeby pokonać ogień trzeba najpierw go pokochać ... "

Offline MGSPC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 02, 2006, 23:35:11 »
a nie wiecie moze czy jak mam nie odbyte wojo prawko "B"i srednie to mam jakies szanse do PSP? no i oczywiscie "A"wojskowa.

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 03, 2006, 17:26:23 »
Cytuj
a ja ide na 1 dzień do pracy w Komędzie Mijeskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni ... nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt ze ma 17 lat , jestem dziewczyną , i nei idę tam z naboru 
Istnieje takie coś jak Dzień Przedsiębiorczości i uczniowie wybierają sobie instytucje/firme w której by chcieli pracować w przyszłości. Też z tego skorzystałem ^_^

Offline Iska

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • "mogę być Kimś będąc jednocześnie Sobą"
Odp: TRWA NABÓR DO PSP
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 03, 2006, 19:12:03 »
i co miggru fajnie było ?? co u mnie super :D
po tym dniu stwierdziłam ze napewno chce być STRAŻAKIEM
a po wizycie na SGSP wiem że tam chce studiowac :D
"...żeby pokonać ogień trzeba najpierw go pokochać ... "