Autor Wątek: Prawo jazdy kat. C  (Przeczytany 2028 razy)

Offline Pudzianow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Prawo jazdy kat. C
« dnia: Luty 24, 2006, 09:38:36 »
Witam.Czy jest możliwość aby bedac juz strazakiem uzyskac pieniadze na kategorie C od PSP ??Czy taki kurs ktos z was robil w firmie ?Pozdrawiam

Offline lupus78

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Prawo jazdy kat. C
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2006, 19:13:02 »
Witam.
W mojej jednostce 7 chłopaków zrobiło w ten sposób C. Nie wszyscy na raz ale w dwóch turach w ciagu 2 lat.Komenda płaciła za kurs i pierwszy egzamin oraz za badania lekarskie.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Prawo jazdy kat. C
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2006, 20:02:31 »
U mnie też było coś takiego. Ja się nie załapałem, ponieważ za krótko miałem B. A później to już było po ptakach....
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Pudzianow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Prawo jazdy kat. C
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2006, 06:26:35 »
No to super.Myslalem, ze bede musial wydac ze swojej skromnej kieszeni  ^_^ A tak w ogole to chcialem sie pochwalic, ze od 1 kwietnia zostane strazakiem  :rolleyes: Wreszcie ..... dlugo czekalem
Pozdrawiam zdajacych testy i czekajacych na wolny etat

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Prawo jazdy kat. C
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2006, 23:33:59 »
A co? -_- U mnie nawet K-dt jest na liście do przeszkolenia na "C"  Czemu, by nie skorzystać? ^_^ Przyda się "chłopu" może - nie? :angry:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Pudzianow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Prawo jazdy kat. C
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2006, 16:15:22 »
Pewnie, że mu sie przyda  ^_^ jak odejdzie na emeryture to bedzie sobie dorabiał np. jako kierowca śmieciarki  ^_^