Autor Wątek: Strażacy TVN Turbo  (Przeczytany 2310 razy)

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Strażacy TVN Turbo
« dnia: Grudzień 02, 2013, 11:46:05 »
Witam.
Jestem w posiadaniu wszystkich 10 odcinków serialu Strażacy, emitowanego przez stację TVN Turbo na wiosnę bieżącego roku. I mam pytanko, a nawet propozycję związaną z tymże: czy byłoby zainteresowanie tym serialem? Warto wrzucić je na jakiś serwis (przy czym youtube odpada ze względu na to, że jej na nim dość duże ciśnienie na prawa autorskie do tej serii)?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2013, 11:54:10 »
Ja chetnie, niestety przygapilem 4 ostatnie.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2013, 12:36:33 »
Tak BTW, jakieś propozycje serwisów?

Myślałem nad http://www.dailymotion.com/, może ma ktoś inne sugestie?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2013, 12:51:39 »
Bardzo dobry pomysł. Obejrzałem już całe "JRG w akcji" i "28 sekund" a za "Strażaków" nawet się nie zabierałem bo nie mogłem znaleźć, były tylko jakieś wersje nagrywane kamerą przed tv... Z hostów też polecam sprawdzić vimeo.com

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2013, 13:11:57 »
Z hostów też polecam sprawdzić vimeo.com
Mają tygodniowy limit 500MB. Niefortunnie, bo mniej więcej tyle ma jeden odcinek.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline pol102

  • Software Developer
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
  • Cichy spec od czarnej roboty.
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2013, 15:23:57 »
Do sprawdzenia:
video.anyfiles.pl/
sprocked.com
played.to
vidto.me
youwatch.org
xvidstage.com
vidup.me
Jeśli robisz coś za darmo i czujesz, że daje Ci to radość, to wiedz iż muisz robić to na 200% swoich umiejętności.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2013, 17:42:43 »
Przeglądałem tamte serwisy i koniec końców zostałem przy dailymotion. Po uploadzie pierwszych filmików (wszystkie w 720p) muszę powiedzieć, że że ich jakość wcale nie jest taka zła, jak to było kiedyś na tym serwisie. Jak wrzucę wszystkie podrzucę gdzieś linki na forum, to tego tematu lub założę nowy, konkretny.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2013, 20:42:08 »
Czekamy na linka  :mellow:
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Strażacy TVN Turbo
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2013, 01:04:22 »
http://www.strazak.pl/index.php/topic,22094.new.html#new

Zapraszam i polecam. Kolejne odcinki najprawdopodobniej jutro, dzisiaj znaczy ;)
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.