Autor Wątek: Telewizor - który wybrać  (Przeczytany 1966 razy)

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Telewizor - który wybrać
« dnia: Listopad 24, 2013, 16:41:49 »
Siema, szykuje sie do zakupu telewizorka. Postanowilem ze bede wybieral miedzy tymi modelami.

http://www.mediaexpert.pl/telewizory-led/telewizor-samsung-ue39f5500,id-10721
http://www.mediaexpert.pl/telewizory-led/telewizor-lg-39ln575s,id-7427

może ktoś z Was sie zna na tym i coś doradzi, może ktoś ma takie cudo i podzieli się opinią. A może jakaś inna propozycja w podobnej cenie ( nie wyższej) :)

pozdro :)

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2013, 13:39:14 »
Od 3 lat używam 32" Samsunga LED, jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość obrazu kanałów w normalnej rozdzielczości, HD oczywiście też bajka :) Czasami używam go jako monitora do normalnej pracy na komputerze - jakość obrazu super (po HDMI). Do tego Smart jest fajną sprawą, czasami oglądam (po necie podłączonym do tv) jakieś stare seriale (tvp, ipla, tvn, opór tego jest).
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2013, 15:02:29 »
no tez chyba sklaniam sie bardziej ku samsungowi. A jak to jest z tym smart TV  przeglądarką. Czy ja moge sobie wejsc na kinomaniaka i ogladac film czy to tak nie dziala ? Czytalem cos ze te telewizory nie maja flasha i zeby ogladac dajmy na to filmy na kinomaniaku czy zalukaj potrzebna byla by taka osobna aplikacja cos jakby tvn player.
I jesli chodzi o całą oprawe tego samsunga, to co oni oferuja interesującego w smart tv jako producent. Bo rozumiem ze smart TV na LG czy na Philipsach cechuja sie roznymi aplikacjami ? :)

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2013, 16:51:23 »
Nie wiem jak jest w innych TV, tutaj świetnie śmiga tvp, ipla i tvn :) A co do kinomaniaka itp. - obraz przez hdmi z laptopa na TV i oglądam na tv filmy na kinomaniaku ;)
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2013, 17:30:57 »
Ja mam od ponad roku SAMSUNGA 42 cale i jestem bardzo zadowolony. Też LEDówka, fullHD, WiFi z tym, że mam 200Hz a nie 100 jak w tych. Myślę, że lepiej dać te 300zł więcej i postawić na SAMSUNGA.

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2013, 21:40:26 »
no i tak wlasnie zrobie, w sumie nawet nie 300 zl bo w saturnie przez nera idzie kupic go za 1804zl w promocji  :) takze nie ma co sie zastanawiam, a z tym lapkiem i hdmi to musze sprobowac, dziwne troche jest to ze jak podaczalem swojego lapka susa k53s pod taty tv 42 cale samsunga to nie moglo mi dopasowac rozdzielczosci. nie rokladala sie ladnie na caly telewizor tylko albo urywalo albo bylo tak smiesznie male i nic nie dalo sie z tym zrobic, karte graficzna mam tu gforce gt 520mx 1gb i intel hd 3000 lapop 15'. Z mojego brata starego HP'ka 17"cali gralo super... takze nie wiem co sie stao :) dzieki za opinie ;)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2013, 21:49:58 »
Myślę, że temat zakupu telewizora znajdzie swoje własne forum - nie koniecznie musi to być forum strażackie...
Można poszperać w opiniach na elektrodzie, portalach cenowych..
Temat będzie zamknięty
EGO = 1 / wiedza

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Telewizor - który wybrać
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2013, 22:09:19 »
 :o :o strażak też człowiekiem i telewizje ogląda. W takim razie po co dział dowolne tematy czyli tak zwany off top skoro razi Cie mój temat i zamykasz mi go...

Cytuj
Kulturalne rozmowy na wszelkie tematy /bez doliczania postów/

 :kwit:
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 22:13:59 wysłana przez DjDhan »