Autor Wątek: Oparzenia praca  (Przeczytany 1937 razy)

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Oparzenia praca
« dnia: Listopad 19, 2013, 21:47:34 »
Pisze z prośbą o materiały dotyczące oparzeń. Pisze prace licencjacką nt. Oparzenia- rodzaje stopnie postępowanie i potrzebuje arykuły książki i różne dowolne materiały.
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline Roniii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2

Offline cielak25

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Oparzenia praca
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2014, 09:21:44 »
Hej,
Czy moglibyście mi pomóc jak definiujecie stopnie oparzeń? Zostałem poparzony i zamierzam procesować się z ubezpieczycielem, który odmówił mi wypłaty świadczenia
pzdr

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Oparzenia praca
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2014, 16:50:59 »
Hej,
Czy moglibyście mi pomóc jak definiujecie stopnie oparzeń? Zostałem poparzony i zamierzam procesować się z ubezpieczycielem, który odmówił mi wypłaty świadczenia
pzdr
Mało tego jest w internecie? Nie ma lekarzy w przychodniach?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Oparzenia praca
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2014, 21:56:01 »
Hej,
Czy moglibyście mi pomóc jak definiujecie stopnie oparzeń? Zostałem poparzony i zamierzam procesować się z ubezpieczycielem, który odmówił mi wypłaty świadczenia
pzdr

Dlaczego odmówił? Jakie przyczyny podał odmowy? Za mało poparzony? Za płytko? Myślę, że przyczyna była inna.... i uzasadnienie też. Podrzuć pełne info.
EGO = 1 / wiedza