Autor Wątek: Wypowiedź z-cy KP PSP w sprawie cwiczen Olsza 2013  (Przeczytany 2592 razy)

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Wypowiedź z-cy KP PSP w sprawie cwiczen Olsza 2013
« dnia: Listopad 05, 2013, 21:55:19 »
http://youtu.be/p3OrngVqCkw

Ćwiczenia Olsza 2013- Wypowiedź Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Miliczu woj.dolnośląskie
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2013, 15:15:46 wysłana przez Rafał998 »

Offline papioczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2013, 22:30:19 »
A co jesli byl pierwszy razx w roli rzecznika...

Offline joker26

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2013, 23:27:00 »
Dziwisz się, że tak chaotycznie - to prowadź monolog przez 7 minut o ćwiczeniach. To nie jest krótka 10 sekundowa popierdółka, którą najczęściej słuchamy i oglądamy.Czasami kamery człowieka deprymują :), a początki zawsze są trudne :).
Pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2013, 00:23:26 »
A mi słów nie brakuje. Nie jest człowiek "Krzysztofem Ibiszem" żeby przy kamerach błyszczeć. Poprostu miał się wypowiedziec po raz pierwszy a dodatkowo wypowiedz była bardzo długa to wyszło masło maslane... Nie widze w tym nic ujmującego ponieważ nie czytał z kartki tylko starał sie mówic z głowy a wiec w sytuacji stresowej możesz podejmowac decyzje ale przelac mysli w słowa jest dużo trudniej.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2013, 09:13:13 »
Też widziałem filmik ale niestety wytrzymałem tylko do początków drugiej minuty.
Niestety widać brak przygotowania do prowadzenia rozmowy.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2013, 09:16:47 »
a mnie uderzyła po raz kolejny niezwykła łatwość, z jaką kol. Rafał potrafi zjednywać sobie "przyjaciół";)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2013, 14:51:00 »
a mnie uderzyła po raz kolejny niezwykła łatwość, z jaką kol. Rafał potrafi zjednywać sobie "przyjaciół";)
Powiem tak, jesteś dobry zawsze potrafisz trzymać tylko jedną stronę i mi dowalić... heh żałosne, chciałem nie ośmieszyć gościa a pokazać jak u nas to wygląda jak wyglądają takie wypowiedzi z poziomu powiatu milickiego który jest zwykłą dziurą...i nie zjednuje sobie przyjaciół kolego Lang ...przyjaciół mam którzy rozumieją to co robie i popierają...skończyłem temat. :) Pozdrawiam
ps. przyczep się do kogoś innego

Offline BM

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 432
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2013, 14:56:27 »
Nawet najlepszym się zdarza :) http://www.youtube.com/watch?v=IKevqaiJQZM

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Wypowiedź z-cy KP PSP w sprawie cwiczen Olsza 2013
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2013, 17:02:57 »
Ważne, że się starał. Nie każdy jest wielkim mówcą i potrafi perfekcyjnie opowiadać. Ciekawe jak co niektórzy z nas by wypadli podczas takiej wypowiedzi  :zamknij:
“All men are created equal, and then a few become firefighters”