Autor Wątek: Dlaczego odwołano ?  (Przeczytany 9742 razy)

marko84

  • Gość
Odp: Dlaczego odwołano ?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 19, 2006, 13:16:09 »
tak to już chyba jest że jak ktoś podpadnie to później przenoszą go do innej jednostki na lepsze stanowisko

Offline dziobakwawa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Dlaczego odwołano ?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 23, 2006, 08:58:53 »
Pytacie o reguły TYCH DZIAŁAŃ - TAKOWYCH NIE MA. Kolesiostwo, mieszanie, a gdzie dobro służby (chyba zwrot dawno zapomniany). W SGSP odwołali i echem się rozniosło. A ja kilka dni temu szukałem w necie namiarów na Kraków i co znalazłem: http://www.sapsp.pl/szkola/kadra.html  - też zmiany. A najciekwsze jest to: http://www.sapsp.pl/news/28.02.2006.html - cytuję (o poprzednim komendancie): "W roku 1980 zostaje wybrany członkiem Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ Solidarność". tego nie rozumiem - udzielał sie w związku, komuna gow stanie wojennym wylała ze słuzby, a teraz "swoi" go wykopali na emeryturę. O co chodzi?

U nas w Wawie chyba jednak jest normalniej...

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Dlaczego odwołano ?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 24, 2006, 20:44:26 »
I dalej to robia co z komendantem z sa krakow juz dzis nowy , co kapelanem krajowym sie dzieje ???????? kiedy odwolaja kg psp? tj. pana s... i pana k.kkk

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Dlaczego odwołano ?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 24, 2006, 21:45:21 »
kolejny odwolany- pan Sztarbała
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline Alf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Dlaczego odwołano ?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 25, 2006, 09:59:28 »
I dalej to robia co z komendantem z sa krakow juz dzis nowy , co kapelanem krajowym sie dzieje ???????? kiedy odwolaja kg psp? tj. pana s... i pana k.kkk
Myślę ,że chyba prędzej niż później. Z tego co słyszałem pan s... nie ma dotąd dopuszczenia do tajemnic bo się boi złożyć ankiete. A boi się bo ktoś mógłby go sobie przypomnieć w roli oficera politycznego w SGSP w stanie wojennym albo zapytać co robił przez 5 lat między maturą a studiami. Ciekawe, nie???? :rolleyes:

Offline Alf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Dlaczego odwołano ?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 25, 2006, 10:13:56 »
kolejny odwolany- pan Sztarbała
Tak jest, a na ego miejsce przyszedł Jacek M, którego bez wątpienia nie obsługują w MEDIA- markcie.... Jednym słowem PISstandard