Autor Wątek: Większy Nabór?  (Przeczytany 1950 razy)

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Większy Nabór?
« dnia: Luty 14, 2006, 18:16:20 »
witam... ostatnio słyszałem od któregoś z kolegów że podobno ma być zwiększony nabór uczniów do szkół strażackich.. czy to prawda?? może ktoś wie coś więcej na ten temat?? proszę się podzielić swoją wiedzą :) pozdrawiam

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Większy Nabór?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2006, 23:23:12 »
Z tego co mnie sie obiło o uszy w przeciagu najblizszych lat bedzie duzo etatow do rozdania w PSP. Ponieważ  duzo osob ma odejsc na emeryture.

Takie informacje uzyskalem od swojego instruktora nurkowania, pracujacego w PSP.
Jesli rzeczywiscie tak bedzie to bedzie sie z tym wiazał wiekszy nabór do SAPSP.

Pozdrawiam
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline vlad88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
    • http://
Odp: Większy Nabór?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2006, 13:22:58 »
zaduzo filozofujecie ^_^

nabor jest taki ile maja etatow zeby zapewnic tym osobom prace,nic wiecej ani nic mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Ofur

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Większy Nabór?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2006, 21:57:54 »
W tym roku ilosc przyjmownaych osob do szkol spadla z 80  do 60 ;/

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Większy Nabór?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2006, 23:37:51 »
Zgadza się nieco -_- Sporo osób ostatnio odeszło i drugie tyle zapewne niebawem odejdzie :angry: Do czego dobrego to prowadzi...? Jednak nabór jest jakby napewno większy - sam ostatnio zauważam. Skoro na SA kieruje się zaocznie ludzi po róznych dziwnych - mocno nieraz przyspieszonych /nocnych/ szkołach średnich. Widać nie dotyczy to więc tylko SGSP. Podoficer po 3-4 latach służby i szkole jw. zostaje skierowany do SA /nie raz/ bez egz.
Przoduje w takiej " papierowej produkcji" Cz-wa to, coż póżniej od nich wymagać i się dziwić skoro niejednokrotnie stopień i często związane z tym stanowisko znacznie przewyższa faktyczną wiedzę i umiejętności? ^_^ Idzie lepsze - widać :huh:
Trafiają ostatnio do PSP rózni ludzie z UP i szybkiego naboru. Po kursie /skrócony/ nieraz jest problem, co z nimi faktycznie dalej zrobić? Jako str. się często nie sprawdzają. Ktoś powie, więc po co cały ten "podstawowy" system kształcenia - i właśnie!
Pozdr.
Ps. Jestem jak najbardziej za umożliwianiem podnoszenia wszelkich kwalifikacji i wykształcenia, ale w granicach zdrowego rozsądku!

Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Glno20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Większy Nabór?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2006, 16:55:11 »
To dobrze - startuję w tym roku i chce aby jak najwięcej się dostało do aspirantek. zamawiam testy i pruje wiedzę - wzięło mnie pożądnie - CHCEM BYĆSTRAŻAKIEM :huh: