Autor Wątek: Zmiany stanowisk w 2014  (Przeczytany 1513 razy)

Offline jozofek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Zmiany stanowisk w 2014
« dnia: Wrzesień 13, 2013, 14:12:47 »
Czy ktoś się może orientuje co nas czeka po nowym roku odnośnie stanowisk . Czy strażak będący w korpusie podoficerskim będzie mógł zostać dowódcą zastępu albo starszym operatorem? Bo docierają różne informacje na ten temat . 

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Zmiany stanowisk w 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2013, 15:20:49 »
Coś mi mówi że coś na ten temat byś znalazł na forum zawodowców... Mnie z oczywistych względów te zagadnienie nie interesuje, więc też i nie wiem na 100%, ale coś mi się obiło o uszy że dowódca zastępu będzie stanowiskiem dla aspiranta.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Zmiany stanowisk w 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2013, 15:21:37 »
jak dotychczas to hasło o różnych doniesieniach na ten temat to raczej pobożne życzenia zainteresowanych strażaków. jeżeli nie zostanie zmieniony - np. przedłużony na następne lata "słynny" załącznik nr 6 do  ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 20 marca 2009 r.w sprawie stanowisk służbowych w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej to po 01.01.2014r. zapomnijmy o takich stanowiskach.  nigdzie w internecie nie znalazłem nawet wzmianki o tym, że są prace prowadzone w tym temacie. pozdrawiam